TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 4/16 [i] 11:50 Mentalista V. 6/22 [i] 12:45 Dr. House V. 13/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 15/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 12/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Terminátor 3: Vzbura strojov [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 01:40 Kobra 11 X. 4/16 [i] 02:25 Mentalista V. 6/22 [i] 03:05 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Nový Zéland [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 15/20 [i] 06:55 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 209 [i] 09:50 Asijina voľba 29/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Gemerské podzemie [i] 15:10 Asijina voľba 30/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Island [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 16/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Marika Gombitová [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky V. 209 [i] 04:15 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Profesionál [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Horský film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: My sme deti rock and rollu [i] 09:05 Kniha na ceste [i] 09:30 Rozprávanie o ľudskom srdci [i] 09:55 Cena prírody II.: Raz a navždy 12 [i] 10:20 Sila ženy IV. [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Voda pre život [i] 11:55 Ekotopfilm [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Lazovné nôty [i] 13:15 Večer pod lampou [i] 15:30 Bratislavské kostoly - dominanty histórie mesta [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Eurovirtuál - Ľubica Galisová, Ladislav Hegyi - 1.časť [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:35 Ekotopfilm [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a snehuliak [i] 18:55 Bolek a Lolek: Robinson [i] 19:05 Ja a moja rodina: Koudia zo Senegalu [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Universum: Ježkov rok [i] 20:50 Família: Família - Renátine kríže [i] 21:20 Horský film [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Počasie [i] 21:35 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 21:45 Kinorama [i] 22:10 Kino na Dvojke: Dom z piesku a hmly [i] 00:15 Bratislavské jazzové dni 2012: Zbigniew Namysłowski Quintet (Poľsko) [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Mám ťa plné zuby [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Nenechaj nás v tom! [i] 09:30 Panelák: Priznania [i] 11:00 Dom snov VII. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 8 [i] 13:30 Kosti IV. 22 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 18 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Daj mi svätý pokoj! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Na mizine [i] 21:40 Cena je správna [i] 23:00 Stratené mesto [i] 01:00 V mene kráľa 2 [i] 03:10 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 03:40 Odhalenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 82,83 [i] 07:30 Magnum IV. 1/25 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 12,13 [i] 09:40 Griffinovci VII. 12 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 3,4 [i] 12:45 Biele goliere II. 10 [i] 13:40 Modrí templári 22/22 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 12,13 [i] 16:50 Panelák: Priznania [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Miňo opäť policajtom [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 X FACTOR USA 2013 [i] 23:30 Walking Dead III. 9,10 [i] 01:25 Špeciálne komando IV. 11,12 [i] 02:55 Navarro III. 7 [i] 04:20 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 08:00 Jak prosté I. 5 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 3 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 20 [i] 10:55 Profil zločinu III. 8 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 8 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 4 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 21 [i] 17:00 Profil zločinu III. 9 [i] 18:10 Jak prosté I. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 9 [i] 21:00 Hellboy 1 [i] 23:20 Profilage Iv. 1 [i] 00:25 House Viii. 21 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 02:20 Profilage Iv. 1 [i] 03:10 House Viii. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 06:25 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 07:15 Špinavé práce: Koželuh [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Boj o most [i] 09:55 Aljaška: Poslední hranice: Než přijde mráz [i] 10:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:15 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 11:40 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 12:35 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 13:30 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 15:20 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 15:50 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 17:10 Nutné k přežití: Zambie [i] 18:05 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 20:00 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 22:00 Zakázané: Bláznivá láska [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Strašení: Zapomenutí [i] 00:55 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 02:50 Zakázané: Bláznivá láska [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Valčík pro zhrzenou nevěstu 8/22 [i] 09:45 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 10:00 Příběhy slavných - Hana Vítová [i] 11:00 Život na zámku: Podnikatel 40/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Podfukáři 8/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:50 Po stopách hvězd [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Vašek neckář [i] 17:05 Besipky: Najíždění na hlavní [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Sanitka 2 6/13 [i] 21:05 13. komnata Romana Luknára [i] 21:32 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Pochmurné zítřky 74/92 [i] 00:15 Bolkoviny [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času III: Smith a Jonesová 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Lidské tělo: Síla mozku [i] 10:05 Miss Čínská čtvrť [i] 11:05 Na plovárně s Geraldinou [i] 11:35 Přežili rok 2000 [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 13:10 Letecké katastrofy III: Skryté nebezpečí [i] 14:00 Otestujte svůj mozek 2/3 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 16:35 Expedice Borneo 2/3 [i] 17:30 Červený trpaslík: Návrat do reality 30/52 [i] 17:55 Pán času III: Šifra mistra Shakespeara 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Měj se, sbohem 8/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Poslední panenská zem [i] 20:55 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 21:50 Velikáni filmu: Anthony Quinn [i] 23:45 Jistě, pane premiére: Vítězství demokracie 6/16 [i] 00:15 Nevidím zlo, neslyším zlo [i] 01:55 Zločin II 6/10 [i] 02:55 Vesnická slavnost na Valašsku [i] 03:40 Pro jednu generaci [i] 04:10 Hrabě Haugwitz [i] 04:40 Červený trpaslík: Návrat do reality 30/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2464 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to ve hvězdách 440 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 11:25 Průměrňákovi II 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 18 [i] 13:30 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 14:25 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Fobie z manžela 79 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 18:30 Ulice 2465 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Ukradená spermie [i] 22:55 Výplata [i] 01:10 Třetí hlídka VI 12 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Dva a půl chlapa VII 21 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:45 Andílci 64 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 07:35 Kutil Tim VIII: Záletný Skot 7 [i] 08:20 Alf II: Soutěž krásy 7 [i] 09:10 To je vražda, napsala IV: Prokletí Daanau 14 [i] 10:15 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 11:15 Loď snů: Kambodža 30 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 1/2 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Radikální řez 3 [i] 15:20 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Muž proti muži [i] 01:25 Milovaný Joshua [i] 03:30 Doktor z hor: Nové příběhy I: Radikální řez 3 [i] 04:15 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 29/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 55/102 [i] 06:40 Rebeli II. 162/225 [i] 07:30 Túžba tela 43/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 79 [i] 11:05 Sila 38 [i] 12:10 V objatí hodvábu 30/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 56/102 [i] 15:05 Čaro lásky 67/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 18-19/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 12/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 5/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 39 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 00:30 Letecká katastrofa [i] 01:55 Krutá daň [i] 03:20 Letecká katastrofa [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Svět zítřka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 Cvokař [i] 15:40 Poslední čas na lásku [i] 17:20 Vždy připraven! [i] 19:10 Romance a cigarety [i] 21:00 Nejlepší z Brooklynu [i] 23:15 V elektrizující mlze [i] 01:10 Není kam utéct [i] 02:50 Šílená rychlost [i] 04:30 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 22:30 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 12:20 Městečko Haven 2: 1. Díl 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 18:20 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 23:20 2012: Doba ledová [i] 01:20 Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i]