TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 X. 3/16 [i] 12:40 Mentalista V. 5/22 [i] 13:35 Dr. House V. 11-12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 3/16 [i] 00:55 Mentalista V. 5/22 [i] 01:40 Dr. House V. 11/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 02:40 FARMA [i] 03:40 Kobra 11 X. 3/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Destinácia svet: Bohatá pestrosť Juhoafrickej republiky [i] 06:45 Podvodníci v akcii III 14/20 [i] 07:15 Profesionáli III: Nebezpečné športy 13/13 [i] 08:05 Správy RTVS [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 208 [i] 09:50 Asijina voľba 28/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 29/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Nový Zéland [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 15/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther III. 1/4 [i] 21:10 Luther III. 2/4 [i] 22:05 Kriminálka Staré Mesto: Prípad strateného syna 6/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:30 Profesionáli III: Nebezpečné športy 13/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť prichádza z hôr [i] 00:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nemilosrdní [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 208 [i] 03:40 Asijina voľba 29/88 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy - Hírek [i] 07:05 Správy RTVS z regiónov [i] 07:20 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Horský film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Mladosť [i] 09:00 Múry sú vysoké a hrubé [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:00 Ekotopfilm [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na poludnie [i] 13:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 14:05 Hudba pre všetkých: Giuseppe Verdi [i] 14:40 Senior klub-magazín [i] 15:10 Cesta: Reuma a Kĺbik [i] 15:35 Nerozhodnosť duše [i] 15:55 Sila ženy IV. [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Raz a navždy 12 [i] 18:20 Halali [i] 18:35 Ekotopfilm [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a mamička [i] 18:55 Bolek a Lolek: Kráľ pralesa [i] 19:05 Ja a moja rodina: Daniella z Kuby [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 CE.ZA.AR. [i] 21:10 Gen.sk: Ivan Matušík [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Horský film [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Večer pod lampou [i] 00:15 České milovanie: O láske bez rasových predsudkov [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI [i] 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Šialená učiteľka [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Planý sľub [i] 09:30 Panelák: Ako sme na tom? [i] 11:00 Dom snov VII. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 7 [i] 13:30 Kosti IV. 21 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 17 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Kúpená dcéra [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Priznania [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:15 Gigolovia II. [i] 00:30 Kosti IV. 21 [i] 01:30 Gigolovia II. [i] 02:40 Hawaii 5.0 II. 6 [i] 03:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 04:05 Zločinné úmysly III. [i] 04:45 Modrí templári 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:50 V uliciach San Francisca 80,81 [i] 07:30 Magnum III. 23/23 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 10,11 [i] 09:40 Griffinovci VII. 11 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly VI. 1,2/22 [i] 12:45 Biele goliere II. 9 [i] 13:40 Modrí templári 21 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 11 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 10,11 [i] 16:50 Panelák: Ako sme na tom? [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Károly a Skajka [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 6 [i] 23:30 Bad Boys 15 [i] 00:30 Ochrancovia 12 [i] 01:10 Navarro III. 6 [i] 02:50 Kojak [i] 04:25 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 08:00 Jak prosté I. 4 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 2 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 19 [i] 10:55 Profil zločinu III. 7 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 7 [i] 14:55 Posel ztracených duší II. 3 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 20 [i] 16:55 Profil zločinu III. 8 [i] 18:05 Jak prosté I. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 06:25 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 07:15 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Tajné zbraně [i] 09:55 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 10:50 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 11:15 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 11:40 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Konečně změna k lepšímu [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Končí někde vesmír? [i] 15:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 16:15 Co se dělo dál? 6 [i] 16:45 Tovární linka 6 [i] 17:10 Nutné k přežití: Namibie [i] 18:05 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 21:00 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 21:30 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 00:00 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 01:50 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 02:20 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 04:45 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Třetí navíc 7/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Hříšní lidé města brněnského [i] 11:30 Na cestě po Vanu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři 7/12 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 5/6 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:45 Profil zločinu II: Mimo podezření 2/2 12/12 [i] 00:35 Na stopě [i] 01:00 Všechnopárty [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Nový život 2/2 26/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Postřehy odjinud [i] 09:15 Život savců: Všežravci [i] 10:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 10:30 Říjnové nebe [i] 12:15 Emoce a my: Emoce a záchrana života 5/13 [i] 12:45 Cizinec je našinec [i] 13:15 Souboj vojevůdců: Yamamoto proti [i] 14:00 Architektura 15/45 [i] 14:30 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 1/4 [i] 15:20 Království divočiny: Sajgy tatarské [i] 15:50 Objevování planety Oceán: Život v poušti 3/13 [i] 16:40 Zmrzlá planeta: Zima [i] 17:30 Červený trpaslík: Démoni a andělé 29/52 [i] 17:55 Pán času III: Smith a Jonesová 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Možnost volby 7/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Paříž 1/3 [i] 21:10 Panství Downton III 6/10 [i] 22:00 Hra o trůny: Zlatá koruna 6/10 [i] 22:50 Zločin II 6/10 [i] 23:50 Queer: Trans Montevideo [i] 00:20 Pološero - Tělo na míru [i] 00:45 Bratři a sestry IV: Zase na cestě 24/24 [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Cizinec je našinec [i] 02:20 Z Valašska a Slovácka [i] 03:10 Moravský rok - Podzim [i] 03:30 Přezůvky s sebou [i] 04:15 Závršani [i] 04:40 Červený trpaslík: Démoni a andělé 29/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2463 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Prohra 78 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 19 [i] 11:25 Průměrňákovi II 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 17 [i] 13:30 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 14:25 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Chci s tebou žít 78 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 18:30 Ulice 2464 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to ve hvězdách 440 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Dárce 13 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Tahle země není pro starý [i] 01:15 Ve znamení raka 10 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka VI 11 [i] 03:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:30 Áčko: Rodiče se na mě vykašlali [i] 04:10 Andílci 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i] 07:05 Kutil Tim VIII: Kouzelný Halloween 6 [i] 07:50 Alf II: Vydařený večer 6 [i] 08:35 To je vražda, napsala IV: Posel smrti 13 [i] 09:35 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 10:40 Loď snů: New York 29 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger III: Případ uzavřen 21 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na rozcestí 2 [i] 15:20 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:35 Křižovatky života: Třídní učitelka si zasedne na novou žákyni [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Rebel s příčinou 6 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hayden Tract 22 [i] 00:35 Slunečno, místy vraždy I: Dokonalá bouře 3 [i] 01:25 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na rozcestí 2 [i] 02:10 Walker, Texas Ranger III: Případ uzavřen 21 [i] 03:00 Firma: Kapitola osmá 8 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V objatí hodvábu 28/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 54/102 [i] 06:40 Rebeli II. 161/225 [i] 07:35 Túžba tela 42/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz II. [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 V objatí hodvábu 29/200 [i] 13:05 V tieni zločinu 10/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 55/102 [i] 15:05 Čaro lásky 66/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 16-17/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 11/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 4/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 38 [i] 22:30 Perla Orientu 79 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 10/10 [i] 00:25 Máš pravdu, miláčik II. 23-24/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:45 Tlkot srdca II. 10/10 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik II. 23-24/24 [i] 03:05 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 Sudkyňa Hatchettová I. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ztroskotaná láska