TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 2/16 [i] 11:50 Mentalista V. 4/22 [i] 12:45 Dr. House V. 10/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 14/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 23:30 Kobra 11 X. 2/16 [i] 00:25 Mentalista V. 4/22 [i] 01:10 Dr. House V. 10/24 [i] 01:50 Krok za krokom III. 14/23 [i] 02:10 Dva a pol chlapa VIII. 10/16 [i] 02:30 Špinavé dedičstvo [i] 04:00 Kobra 11 X. 2/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Jamajka kus Ameriky v Karibskom mori [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 13/20 [i] 06:55 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 207 [i] 09:50 Asijina voľba 27/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Macocha [i] 15:10 Asijina voľba 28/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Bohatá pestrosť Juhoafrickej republiky [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 14/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Klan lietajúcich dýk [i] 22:15 Borsalino [i] 00:15 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 01:05 Reportéri [i] 01:35 Občan za dverami [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky V. 207 [i] 04:20 Asijina voľba 28/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Maliari stromov [i] 09:00 Špióni scientology [i] 10:00 Koniari sveta: Beduíni z Wadi Rum 6/20 [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 11:00 Fokus zdravie "N" [i] 11:45 Ambulancia: Zdanlivá demencia [i] 12:10 Ekotopfilm [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Malá svadba u Hrebíčkov [i] 13:20 Samej mi je smutno [i] 14:35 A3UM: HYBRIDY [i] 15:00 VAT - Veda a technika [i] 15:30 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Železná kanvica [i] 18:25 Test magazín [i] 18:35 Ekotopfilm [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a víkend [i] 18:55 Bolek a Lolek: Kozmonauti [i] 19:05 Ja a moja rodina: Heriberto z Costa Rici [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Múry sú vysoké a hrubé [i] 21:20 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Horský film [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Nová vlna v českom filme: "Rozmarné léto" [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:55 Autosalón [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Chodník pravdy [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Zbabelec [i] 09:30 Panelák: Terapia [i] 11:00 Dom snov VII. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 6 [i] 13:30 Kosti IV. 20 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 16 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Ako sme na tom? [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 5 [i] 23:00 Vtierka Castle V. 7 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 15 [i] 01:00 Kosti VII. 6,7 [i] 02:45 Slnečno, sem-tam vraždy 10 [i] 03:25 Zločinné úmysly III. [i] 04:10 Modrí templári 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Griffinovci VII. 9 [i] 05:50 V uliciach San Francisca 78,79 [i] 07:30 Magnum III. 22 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 8,9 [i] 09:40 Griffinovci VII. 10 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 21,22/22 [i] 12:45 Biele goliere II. 8 [i] 13:40 Modrí templári 20 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 10 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 8,9 [i] 16:50 Panelák: Terapia [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Vodná kríza [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 6,7 [i] 22:30 Mafstory: Paparazzi, Franktfurt 14,15 [i] 00:30 Sliediči 6 [i] 01:20 Navarro III. 5 [i] 03:00 Kojak [i] 04:35 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 08:00 Jak prosté I. 3 [i] 09:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 18 [i] 10:55 Profil zločinu III. 6 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 6 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 2 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 19 [i] 17:00 Profil zločinu III. 7 [i] 18:05 Jak prosté I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 22:00 Bez hranic I. 5 [i] 23:05 CSI: New York IX. 15 [i] 00:00 Rudá vdova I. 6 [i] 01:00 Bez hranic I. 5 [i] 02:00 CSI: New York IX. 15 [i] 02:45 Rudá vdova I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 06:25 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 07:15 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Špatný pozemek [i] 09:55 Potápěči za diamanty: Zoufalé časy [i] 10:50 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:15 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 11:40 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 12:35 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 13:30 Nejextrémnější válka: Chosin: není jiné cesty [i] 14:25 Nejextrémnější válka: Ardeny: Zachování fronty [i] 15:20 Mistři piva: Uvařeno [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Sendvič s krocanem a slaninou [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Slaninový mořský koník [i] 17:10 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 18:05 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Končí někde vesmír? [i] 21:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 22:00 Neobjasněné případy 4 [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 00:00 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Končí někde vesmír? [i] 01:50 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 02:50 Neobjasněné případy 4 [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 04:45 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Lis na sýr [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Období sucha 6/22 [i] 09:45 13. komnata Petra Svojtky [i] 10:15 Polopatě [i] 11:00 Příběhy slavných [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři 6/12 [i] 15:15 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Hospoda U Druhé šance [i] 22:05 Nadměrné maličkosti [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Tělo jako důkaz II: Nadešel tvůj čas 6/16 [i] 23:35 MI5 X 5/6 [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Magie v ulicích [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Nový život - 1/2 25/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času II: Soudný den 13/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Stěhoval jsem se za manželkou [i] 09:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní Afriku 2/2 [i] 10:40 Pevnosti: Terezín [i] 11:00 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 11:45 Putování za muzikou [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:20 Folklorika [i] 12:50 Ochránce [i] 13:15 Postřehy odjinud [i] 13:25 Náš venkov: Cesta na jih [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:20 Miss Čínská čtvrť [i] 15:20 Lidské tělo: Síla mozku [i] 16:10 Moje rodina IX: Do hlubin Mikeyho duše 6/11 [i] 16:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:10 Červený trpaslík: Karanténa 28/52 [i] 17:40 Pán času: Nevěsta na útěku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Volný pád 6/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Pygmejové, děti džungle [i] 21:00 Na cestě po Vanu [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Ene bene [i] 23:50 Na stojáka [i] 00:15 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 01:05 Rozhovory před popravou [i] 01:55 Nedej se: Spálená šance [i] 02:25 Z Podluží [i] 03:05 Třikrát za život [i] 03:30 Myslím, tedy slam [i] 04:25 Červený trpaslík: Karanténa 28/52 [i] 04:55 Pán času: Nevěsta na útěku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2462 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Klub lhářů 439 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 11:25 Průměrňákovi II 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 16 [i] 13:35 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 14:30 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Děti nade vše 77 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Duch 5 [i] 18:30 Ulice 2463 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Prohra 78 [i] 21:30 Comeback: Narozzeniny [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Donucen ke zločinu [i] 00:40 Ve znamení raka 9 [i] 01:10 Třetí hlídka VI 10 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 07:30 Kutil Tim VIII: Zamilovaný All 5 [i] 08:15 Alf II: Boj o diváka 5 [i] 09:05 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře 12 [i] 10:05 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i] 11:05 Loď snů: Bora Bora 28 [i] 13:15 Walker, Texas Ranger III: Na posvátné půdě 20 [i] 14:20 Doktor z hor: Nové příběhy I 1 [i] 15:20 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Umělý spánek 213 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Dokonalá vražda 5 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Nesmrtelný 21 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Zátah 8 [i] 01:20 Doktor z hor: Nové příběhy I 1 [i] 02:05 Walker, Texas Ranger III: Na posvátné půdě 20 [i] 02:55 Firma: Kapitola sedmá 7 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slzy Bosporu 53/102 [i] 06:35 Rebeli II. 160/225 [i] 07:25 Túžba tela 41/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 78 [i] 11:00 Sila 37 [i] 12:05 V objatí hodvábu 28/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 54/102 [i] 15:05 Čaro lásky 65/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 14-15/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 10/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 3/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Špinavé dedičstvo [i] 22:25 Prvotný strach [i] 01:00 Máš pravdu, miláčik II. 21-22/24 [i] 01:45 Adela show [i] 02:10 Máš pravdu, miláčik II. 21-22/24 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:15 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Já jsem ty a ty jsi já [i] 13:45 Vyprovokovaná [i] 15:50 Zákon přitažlivosti