TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 X. 1/16 [i] 11:45 Mentalista V. 3/22 [i] 12:40 Dr. House V. 9/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 13/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 00:00 Kobra 11 X. 1/16 [i] 00:50 Mentalista V. 3/22 [i] 01:40 Dr. House V. 9/24 [i] 02:20 Krok za krokom III. 13/23 [i] 02:40 Dva a pol chlapa VIII. 9/16 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 X. 1/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Tajomné pralesy N.Guiney [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 12/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 206 [i] 09:50 Asijina voľba 26/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:10 Asijina voľba 27/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Jamajka kus Ameriky v Karibskom mori [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 13/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 5/13 [i] 22:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť prichádza z hôr [i] 23:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nemilosrdní [i] 23:25 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 00:20 O 5 minút 12 [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 206 [i] 03:35 Asijina voľba 27/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Anjeli [i] 09:00 Výnimočné ženy: Coco Chanel [i] 09:50 Vašimi očami: Sicília [i] 10:15 Národnostný magazín mix: Mix [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:00 Ekotopfilm [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Komédia za groš [i] 14:35 Tichý zabijak Diabetes melliltus II.typu [i] 15:00 Família: Família - Z domova - domov [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Dagmar [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Koniari sveta: Beduíni z Wadi Rum 6/20 [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:35 Ekotopfilm [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a uhlie [i] 18:55 Bolek a Lolek: Indiánska trofej [i] 19:05 Ja a moja rodina: Keisei z Japonska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich "N" [i] 20:00 Špióni scientology [i] 21:00 Ambulancia: Zdanlivá demencia [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 6/8 [i] 22:45 Umenie 2013: Hudba [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Kvarteto [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Ostré lakte [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Vymeňme si deti [i] 09:30 Panelák: Darčekový kôš [i] 11:00 Dom snov VII. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 5 [i] 13:30 Kosti IV. 19 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 15 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Hypotéka na krku [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Terapia [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:15 XXL RODINA WOLLNYOVCI 6 [i] 00:15 Kosti IV. 19 [i] 01:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 03:45 KRIMI 04:10 Zločinné úmysly III. [i] 04:50 Modrí templári 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 76,77 [i] 07:30 Magnum III. 21 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 6,7 [i] 09:40 Griffinovci VII. 9 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 19,20 [i] 12:45 Biele goliere II. 7 [i] 13:40 Modrí templári 19 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 9 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 6,7 [i] 16:50 Panelák: Darčekový kôš [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: PR a očistná diéta [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 21:30 Lovci nacistov 2 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 6/6 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 6 [i] 00:30 Ochrancovia 11 [i] 01:40 Navarro III. 4 [i] 03:05 Kojak [i] 04:45 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 08:00 Jak prosté I. 2 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 22 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 16 [i] 10:55 Profil zločinu III. 5 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 5 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 18 [i] 16:55 Profil zločinu III. 6 [i] 18:05 Jak prosté I. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 6 [i] 21:00 Profilage Iv. 6 [i] 22:10 Divoká hranice 1 [i] 00:05 Hannibal I. 6 [i] 01:05 Profilage Iv. 6 [i] 02:10 Divoká hranice 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 06:25 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 07:15 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Milionová sezona [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 10:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:00 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Dvojí přežití: Na pánev [i] 15:20 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 16:15 Říční příšery: Atomový vrah [i] 17:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Mistři piva: Uvařeno [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Sendvič s krocanem a slaninou [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Slaninový mořský koník [i] 22:00 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 8 [i] 00:00 Bojiště: války na záchranu hrochů: To si odskáčete [i] 00:55 Mistři piva: Uvařeno [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Sendvič s krocanem a slaninou [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Slaninový mořský koník [i] 02:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Návrat poutníka 5/22 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři 5/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:20 Postřehy odjinud [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Příběhy slavných - Hana Vítová [i] 22:10 Noční motýl [i] 23:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:40 Hospoda U Druhé šance [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:00 13. komnata Petra Svojtky [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Armáda duchů 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 10:00 Objevování planety Oceán: Život v poušti 3/13 [i] 10:50 Perlorodka říční [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:30 Království divočiny: Sajgy tatarské [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:25 Nedej se: Spálená šance [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 13:00 Expedice Borneo 2/3 [i] 13:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Emoce a my: Emoce a záchrana života 5/13 [i] 15:05 Generál Patton: Krev a kuráž [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 16:35 Otestujte svůj mozek 2/3 [i] 17:30 Červený trpaslík: Psychoteror 27/52 [i] 17:55 Pán času II: Soudný den 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Ve čtyřech 5/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Generál Patton: Rommelova poslední velká bitva [i] 20:50 Souboj vojevůdců: Yamamoto proti [i] 21:40 Ve jménu vlasti: Dobrý voják 6/13 [i] 22:30 Impérium - Mafie v Atlantic City: Omezení rodiny 6/12 [i] 23:30 Je to soda II 3/3 [i] 00:00 Californication VI: V oblacích 6/12 [i] 00:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5/12 [i] 00:55 Hooverova přehrada [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 O lidech z Horňácka [i] 03:15 Neviditelná pouta [i] 03:45 Zpráva o Ivanu Křížovi [i] 04:20 Ohněstrůjce [i] 04:40 Červený trpaslík: Psychoteror 27/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2461 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Odhalení 77 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 11:25 Průměrňákovi II 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 15 [i] 13:30 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 14:30 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Motýli už spí 76 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 18:30 Ulice 2462 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Klub lhářů 439 [i] 21:30 Víkend: Osamělý jezdec [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Vzpomínky 19 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Zmatek 8 [i] 00:35 Ve znamení raka 8 [i] 01:05 Třetí hlídka VI 9 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Babicovy dobroty: Těstoviny [i] 04:15 Andílci 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 07:10 Kutil Tim VIII: Taylor na to má 4 [i] 07:55 Alf II: Nechoď do kláštera 4 [i] 08:45 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání 11 [i] 09:50 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 10:50 Loď snů: Panama 27 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Pornografie 19 [i] 13:55 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 15:20 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:35 Křižovatky života: Nezletilý si chce vzít prostitutku [i] 22:40 Myšlenky zločince VII 7 [i] 23:35 Spravedlnost v krvi: Osudná chyba 9 [i] 00:35 Nedokonalé zločiny II: K smrti krásná 7 [i] 01:35 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger III: Pornografie 19 [i] 03:20 Firma: Kapitola šestá 6 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! 40 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 52/102 [i] 06:25 Rebeli II. 159/225 [i] 07:15 Túžba tela 40/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Perla Orientu 77 [i] 10:50 Sila 36 [i] 12:00 V objatí hodvábu 27/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 8/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 53/102 [i] 15:05 Čaro lásky 64/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 12-13/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 9/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 2/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 37 [i] 22:30 Perla Orientu 78 [i] 23:30 Tlkot srdca II. 9/10 [i] 00:25 Máš pravdu, miláčik II. 19-20/24 [i] 01:15 Adela show [i] 01:40 Tlkot srdca II. 9/10 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik II. 19-20/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:55 V objatí hodvábu 27/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Loď lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milosrdné lži [i] 14:45 Angel-A [i] 16:25 Já jsem ty a ty jsi já [i] 18:05 Vyprovokovaná