TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:00 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 12:00 Mentalista V. 2/22 [i] 12:50 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 00:00 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 00:50 Mentalista V. 2/22 [i] 01:35 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 16/16 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Destinácia svet: Tajné zdroje Namíbie [i] 06:25 Podvodníci v akcii III 11/20 [i] 06:55 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 205 [i] 09:50 Asijina voľba 25/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 26/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Destinácia svet: Tajomné pralesy N.Guiney [i] 17:15 Podvodníci v akcii III 12/20 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vojvodkyňa [i] 22:10 Kráľov korzár 3/6 [i] 23:05 Kráľov korzár 4/6 [i] 00:05 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 00:55 Autosalón [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 205 [i] 03:40 Asijina voľba 26/88 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 09:20 Momentky [i] 10:50 Tvárou v tvár [i] 11:20 Fokus rodina "N" [i] 12:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Modrotlač [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Rusíni [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Odpískané [i] 14:55 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Mix [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Sicília [i] 18:25 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:30 Ekotopfilm [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:50 Krtko: Krtko a robot [i] 18:55 Bolek a Lolek: Korida [i] 19:05 Ja a moja rodina: Theo z Veľkej Británie [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy RTVS pre nepočujúcich [i] 20:00 Výnimočné ženy: Coco Chanel [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:15 GEN.sk: Ľubomír Feldek [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Zlodeji [i] 23:45 A3UM: HYBRIDY [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Nakupuje vám to [i] 08:00 Súdna sieň: Krvavá svadba [i] 09:00 Súdna sieň: Šéfka dohadzovačka [i] 10:00 Dom snov VI. 29,30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 4 [i] 13:30 Kosti IV. 18 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 14 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ: Matka notorička [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Darčekový kôš [i] 21:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: DEDIČSTVO 1 [i] 23:15 Rodinka úžasných 3,4 [i] 00:15 Kosti IV. 18 [i] 01:15 X FACTOR USA 2013 [i] 04:00 Zločinné úmysly III. [i] 04:40 Modrí templári 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 FILM O FILME 05:50 V uliciach San Francisca 74,75 [i] 07:30 Magnum III. 20 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 4,5 [i] 09:40 Griffinovci VII. 8 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 17,18 [i] 12:45 Biele goliere II. 6 [i] 13:40 Modrí templári 18 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 4,5 [i] 16:50 Panelák: Ísť či neísť? [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Raper [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 19 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1/23 [i] 22:30 Lovci väzňov II. 1/10 [i] 23:30 Agent V. 6 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 6 [i] 01:20 Navarro III. 3 [i] 02:45 Kojak [i] 04:20 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 10 [i] 08:00 Jak prosté I. 1 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 21 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 15 [i] 10:55 Profil zločinu III. 4 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 4 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 22 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 16 [i] 16:55 Profil zločinu III. 5 [i] 18:00 Jak prosté I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 22:55 Bez hranic I. 1 [i] 00:00 Boj o čas IV. 13 [i] 01:00 Myšlenky zločince VIII. 1 [i] 01:50 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 02:35 Bez hranic I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 06:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 06:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 07:15 Špinavé práce: Vinař [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Překročit hranici [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den [i] 09:55 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 10:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 12:35 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 14:25 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 17:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 20:00 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 21:00 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 22:00 Říční příšery: Atomový vrah [i] 23:00 Téměř jsem to nepřežil: Nejhorší noční můra otce [i] 00:00 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 00:55 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 01:50 Bear Grylls: Únik z pekla 1 [i] 02:50 Říční příšery: Atomový vrah [i] 03:50 Téměř jsem to nepřežil: Nejhorší noční můra otce [i] 04:45 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Boj o vodu 4/22 [i] 09:45 Zázraky přírody [i] 11:00 Sanitka 2 5/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Podfukáři 4/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:30 Na stopě [i] 23:55 MI5 X 5/6 [i] 00:50 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Postřehy odjinud [i] 02:05 Malá farma: Lis na sýr [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 10:05 Svět zázraků [i] 10:30 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Tisíc let české myslivosti [i] 11:55 Československý filmový týdeník 1963 958/2379 [i] 12:10 Krásný ztráty [i] 12:40 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Hooverova přehrada [i] 14:30 Letecké katastrofy III: Skryté nebezpečí [i] 15:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5/12 [i] 15:45 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 5/10 [i] 16:05 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Skuteční partneři 5/16 [i] 17:30 Červený trpaslík: Inkvizitor 26/52 [i] 18:00 Pán času II: Armáda duchů 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: To, co jsem 4/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní Afriku 2/2 [i] 21:05 Otestujte svůj mozek 2/3 [i] 22:00 Velikáni filmu: Anthony Quinn [i] 00:20 Zapadákov [i] 01:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:15 Vesnicopis [i] 02:35 Queer: Román pro transky [i] 03:00 Počesku [i] 03:10 Přijďte k nám na večeři [i] 03:50 Veselá je dědina [i] 04:40 Červený trpaslík: Inkvizitor 26/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2460 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Hodná, zlá a sobecká 23 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 14 [i] 13:35 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 14:30 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: To bude tanec! 75 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 18:30 Ulice 2461 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Odhalení 77 [i] 21:35 PanMáma: Máma švindluje 7 [i] 22:10 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 5 [i] 00:05 Big game [i] 00:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV 1 [i] 01:45 Novashopping 02:25 Třetí hlídka VI 8 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk I: Šedé zóny 4 [i] 07:05 Kutil Tim VIII: Zůstane to v rodině 3 [i] 07:50 Alf II: Alf není přelud 3 [i] 08:40 To je vražda, napsala IV: Indián 10 [i] 09:45 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 10:45 Loď snů: Indiánské léto 26 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Nikomu nevěř 18 [i] 13:55 Siska VII: Všechno se dá koupit 12 [i] 15:20 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Zúčtování 212 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Záhadné zmizení [i] 01:05 Nedokonalé zločiny II: I věda se mýlí 6 [i] 02:05 Siska VII: Všechno se dá koupit 12 [i] 03:05 Firma: Kapitola pátá 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Slzy Bosporu 51/102 [i] 06:40 Rebeli II. 158/225 [i] 07:30 Túžba tela 39/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Dr. Oz II. [i] 11:00 Sila 35 [i] 12:15 V objatí hodvábu 26/200 [i] 13:00 V tieni zločinu 7/22 [i] 14:10 Slzy Bosporu 52/102 [i] 15:05 Čaro lásky 63/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 10-11/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 8/22 [i] 18:50 V siedmom nebi III. 1/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 36 [i] 22:30 Perla Orientu 77 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 8/10 [i] 00:35 Máš pravdu, miláčik II. 17-18/24 [i] 01:25 Adela show [i] 01:50 Tlkot srdca II. 8/10 [i] 02:30 Máš pravdu, miláčik II. 17-18/24 [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 Na streche [i] 04:55 V objatí hodvábu 26/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Duše jako kaviár [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Skandál [i] 14:05 Paparazzi [i] 15:45 Milosrdné lži [i] 18:25 Angel-A [i] 20:00 Kšeftaři [i] 21:30 Tenkrát v Číně 2 [i] 23:25 Železní andělé 2 [i] 00:55 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:25 Box [i] 04:15 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:15 Motorky [i] 11:00 Motorky [i] 11:45 Motorky [i] 12:30 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Motorky [i] 16:45 Motorky [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i]