TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uragán [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 07:00 Kung Fu Panda II. 2/26 [i] 07:30 FORMULA 1: Veľká cena Kórejskej republiky [i] 10:25 Daredevil [i] 12:35 Fantomas [i] 14:50 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 17:00 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Parker [i] 23:00 Elitní zabijaci [i] 00:50 Parker [i] 02:45 Hrozba z temnoty V. 4/22 [i] 03:25 Elitní zabijaci [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Biela veľryba 4/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Ďakujeme, osy [i] 07:45 Bol raz jeden život 10/26 [i] 08:15 Safari za kuchyňou: Dovolenka 8/11 [i] 08:40 Safari za kuchyňou: Požiar 9/11 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 18/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Nový Zéland [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 15:05 Zlatá klasika: Drevená dedina [i] 16:45 Nikto nie je dokonalý [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 22:05 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 23:45 Maigret: Maigret a muž s jednou rukavicou [i] 01:20 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 02:50 Čarovné miesta Zeme: Nový Zéland [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Čističe škvŕn [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 10:00 Pontifikálna sv. omša [i] 11:50 Tri priadky [i] 12:45 Família: Família - Z domova - domov [i] 13:25 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1900 - 1910 [i] 14:25 On air [i] 14:45 Orientácie [i] 15:10 Slovo [i] 15:15 Fatimské posolstvo [i] 15:35 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Konôpkovci [i] 16:15 Hokej - Extraliga [i] 19:00 Medzinárodný maratón mieru [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 Nesmrteľní: Ema B. [i] 21:20 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 21:30 Dokumentárny klub: Momentky [i] 23:00 Odpískané [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:10 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 01:10 Správy RTVS [i] 01:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka New York III. 22 [i] 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Cena je správna [i] 08:10 Rozprávková jazda [i] 09:55 XXL RODINA WOLLNYOVCI 5 [i] 11:00 Rodinka úžasných 1,2/10 [i] 12:00 Vtierka Castle V. 6 [i] 13:00 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Bílá [i] 22:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Bílá [i] 23:00 Misia na Mars [i] 01:15 Úloha zabiť [i] 03:10 Misia na Mars [i] 04:50 Cena je správna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Akty X [i] 06:00 V uliciach San Francisca 72,73 [i] 08:00 Magnum III. 19 [i] 09:00 A-Team 59,60 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 13:24 FILM O FILME [i] 14:10 Ice Road Truckers IV. 11 [i] 15:10 Vyvolení - Dom snov [i] 17:10 Som číslo štyri [i] 19:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:40 Bostonský škrtič: Nevypovedaný príbeh [i] 00:45 Agent IV. 19,20/20 [i] 02:30 Vražedné čísla V. 1/23 [i] 03:10 Zákon gangu III. 10 [i] 04:00 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedkyně VI. 15 [i] 07:25 To je vražda, napsala II. 22 [i] 08:25 Don Matteo V. 22 [i] 09:30 Tajemná Calenda I. 1 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 7 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 14:00 Posel ztracených duší V. 16 [i] 15:00 Jak prosté I. 9 [i] 16:00 Charlieho andílci 1 [i] 17:55 Profil zločinu III. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 15 [i] 22:00 Vikingové 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 00:55 Charlieho andílci 1 [i] 02:45 CSI: New York VIII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 06:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 06:25 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Další nápor zimy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i] 09:55 Jak funguje vesmír 6 [i] 10:50 Nejextrémnější válka: Ardeny: Zachování fronty [i] 11:40 Nejextrémnější válka: Fallúdža: obsazení místa teroru [i] 12:35 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 13:05 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 15:20 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 16:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 17:10 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Smrtelné hojení [i] 23:00 Co se dělo dál? 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? 2 [i] 00:00 Nejlepší policisté 6 [i] 00:55 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Smrtelné hojení [i] 03:50 Co se dělo dál? 1 [i] 04:20 Co se dělo dál? 2 [i] 04:45 Nutné k přežití: Irsko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 9/52 [i] 07:15 Bílá vrána [i] 09:05 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Podnikatel 40/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý pták [i] 14:30 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky [i] 16:00 Skalpel, prosím [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vetřelci a lovci [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 V hlavní roli [i] 23:20 Kočka mezi holuby [i] 01:00 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 01:05 Rajské zahrady [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Oltáře útěchy [i] 03:20 Čertův švagr [i] 03:35 Brněnské varieté před dvaceti lety [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 9/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1963 958/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 39 [i] 09:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní Afriku 1/2 [i] 10:35 Pevnosti: Hradec Králové [i] 10:50 Přežili rok 2000 [i] 11:05 Nedej se: Spálená šance [i] 11:30 Ochránce [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:30 Život savců: Všežravci [i] 13:20 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 1/4 [i] 14:10 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:40 Ptáčata: Ježíšku, děkuji!!! 5/16 [i] 16:05 Objevování planety Oceán: Život v poušti 3/13 [i] 16:55 Expedice Borneo 2/3 [i] 17:45 Emoce a my: Emoce a záchrana života 5/13 [i] 18:15 Na plovárně s Geraldinou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 10/13 [i] 19:45 Bonbónky světa [i] 20:00 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Skryté nebezpečí [i] 21:55 Ztracené [i] 00:05 Rozhovory před popravou [i] 01:00 Californication VI: Z deště pod rockový okap 5/12 [i] 01:30 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 02:20 Ochránce [i] 02:50 Malování potmě [i] 03:45 Návraty k divočině [i] 04:15 Zašlapané projekty [i] 04:35 Moje rodina IX: Krátké setkání 5/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Čarodějka Tara 18 [i] 06:05 Dinofroz 1 [i] 06:35 Bakugan 5 [i] 07:00 Jak vycvičit draky 1 [i] 07:30 Velká cena Korey [i] 10:05 Velký táta [i] 11:55 Brácha za všechny peníze [i] 13:40 Láska z pasáže [i] 15:10 Krásná pokojská [i] 17:15 PRÁSK! [i] 17:55 Pod Jezevčí skálou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hodná, zlá a sobecká 23 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 Opravdová kuráž [i] 00:15 Láska z pasáže [i] 01:30 Novashopping 02:05 Třetí hlídka VI 7 [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:20 Áčko: Točník [i] 04:15 Andílci 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Liščí tanec 10 [i] 07:40 Mistr Manny II: Den na pláži; Večerní šaty 31 [i] 08:10 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Den poté 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Jste to, co jíte [i] 14:35 Danielle Steelová: Hollywoodská tajemství [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show [i] 00:10 Komici [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 04:25 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 24/129 [i] 06:45 Kam oko nedovidí: Príbeh Joan Brockovej [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 12:10 Klinika Miami 1-2/13 [i] 14:05 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 15:50 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Skutočný príbeh: Erin Brockovichová [i] 22:40 Skutočný príbeh: Neuveriteľná cesta Mary Bryantovej 1-2/2 [i] 02:10 Kam oko nedovidí: Príbeh Joan Brockovej [i] 03:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 24/129 [i] 04:55 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Děkujeme, že kouříte [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Ztroskotaná láska [i] 15:20 Svět zítřka [i] 17:10 Božská relikvie 2 [i] 19:05 Duše jako kaviár [i] 21:00 Box [i] 23:00 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:35 Pekelná jízda [i] 02:00 Nebezpečná kořist [i] 03:45 Děkujeme, že kouříte [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cestovní vozy [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 13:30 Motorky [i] 14:30 Formule [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Motorky [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Box [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Městečko Haven 1: Takoví jste byli 9 [i] 07:00 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:00 Báječná dovolená [i] 12:00 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 13:00 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Jedovatá pilulka 5 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Kostry 6 [i] 21:00 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 22:00 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 23:00 Skandál 2: Sedm padesát dva 19 [i] 00:00 Halloween: H20 [i] 02:00 48 hodin v Paříži [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kazachstán 2 [i] 07:00 Arktidou s Brucem Parry: Sibiř 1 [i] 08:05 Věda nebo pověra [i] 09:00 Brutální fyzika 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Jed 3 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Vůdci 3 [i] 12:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 13:00 Universum: Z horka do zimy [i] 14:00 Hydrotech 3 [i] 15:05 Pohřebiště 2 [i] 16:00 Bunkry pro soudný den 1 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 9 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 10 [i] 17:55 Sportovní vozy 7 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 13 [i] 19:55 Největší metropole světa 1 [i] 20:55 Pohřebiště 10 [i] 21:55 Ztracen V Amazonii 1 [i] 23:00 Bunkry pro soudný den 1 [i] 23:55 Hydrotech 3 [i] 00:55 Raději se bojte 2 [i] 01:50 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 1 [i] 02:50 Ztracen V Amazonii 1 [i] 03:55 Bunkry pro soudný den 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zvonilka: Tajemství křídel [i] 07:15 Rodinná sešlost [i] 08:40 Kvartet [i] 10:15 Legendy z Dogtownu [i] 12:05 Terapie 26 [i] 12:35 Terapie 27 [i] 13:05 Terapie 28 [i] 13:30 Terapie 29 [i] 13:55 Terapie 30 [i] 14:20 Až vyjde měsíc [i] 15:55 Tisíc slov [i] 17:25 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 19:30 Před kamerou X. 40