TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House V. 8/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:05 Kung Fu Panda II. 1/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru III. 1/15 [i] 07:55 Alf IV. 11/24 [i] 08:25 Fantóm [i] 10:20 Parťáci I. 5/10 [i] 10:50 Bláznivý šaman [i] 13:00 Detektívi z Hollywoodu [i] 15:30 Daredevil [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 Dredd [i] 00:15 Dnes zomrieš! [i] 01:45 Hrozba z temnoty V. 2-3/22 [i] 03:05 FARMA - DUEL [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Dračie poviedky [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Zakázané ovocie [i] 07:30 Bol raz jeden život 9/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Výprava nádeje [i] 09:15 Megamozog [i] 09:45 Berlin, Berlin: Najlepšia priateľka 10 [i] 10:45 Milujem Slovensko [i] 12:10 On air [i] 12:35 Pošta pre teba [i] 13:45 Moje dcéry III. 2/8 [i] 15:25 Z pekla šťastie II [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Gemerské podzemie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Macocha [i] 21:50 Poznáš svojho milenca? [i] 23:20 Z pekla šťastie II [i] 01:05 Moje dcéry III. 2/8 [i] 02:40 Poznáš svojho milenca? [i] 04:10 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Universum: Fu long - malá veľká panda [i] 09:45 Ambulancia: Histologická patológia - Čakanie na rozsudok [i] 10:10 Cesta: Reuma a Kĺbik [i] 10:40 Energetika [i] 10:55 Kvarteto [i] 11:20 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 11:50 5 minút po dvanástej: U MAMY, ČI U OTCA ? [i] 12:50 GYMPEL.TV: Havária 4/13 [i] 13:40 Vždy s úsmevom: Duchovo nájomné [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Čističe škvŕn [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Strýčkov sen [i] 18:30 Invencie: Martin Martinček - Nevšedné obrazy všedného [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky 4/13 [i] 18:50 Krtko: Krtko a víkend [i] 18:55 Bolek a Lolek: Krotiteľ zvierat [i] 19:05 Ja a moja rodina: Lilian z Brazílie [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1900 - 1910 [i] 20:50 A3UM: HYBRIDY [i] 21:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Niny Polákovej [i] 21:40 Podvodník [i] 23:30 Umenie 2013: Literatúra [i] 00:00 ArtSpektrum [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Modrí templári 6 [i] 06:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:20 My Little Pony [i] 07:45 Monsuno [i] 08:15 Legenda o Tarzanovi [i] 09:30 Panelák: Ísť či neísť? [i] 10:55 Oheň a ľad [i] 12:55 X FACTOR USA 2013 [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Bílá [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Som číslo štyri [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - SÚBOJ [i] 01:00 Vražedná divočina [i] 03:15 Muž bez hviezdy [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Akty X II. [i] 05:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:25 V uliciach San Francisca 70,71 [i] 08:15 Magnum III. 18 [i] 09:15 A-Team 57,58 [i] 11:40 Záťah [i] 14:00 Panelák: Ísť či neísť? [i] 15:10 Vtip za stovku 6 [i] 16:00 Čarodejník [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 22,23 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Admirál [i] 23:00 Posledný výsadok [i] 01:15 Muž bez hviezdy [i] 03:00 Zákon gangu III. 9 [i] 03:45 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší I. 13 [i] 07:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII 24 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 25 [i] 09:55 Tarzan: The Epic Adventures 20 [i] 10:55 Ztracený svět I. 22 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 13:45 House Viii. 8 [i] 14:45 House Viii. 9 [i] 15:45 Pearl Harbor 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 16 [i] 21:55 Teror v motelu 1 [i] 23:40 True Blood - Pravá krev V. 1 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 01:40 Teror v motelu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 09:55 Nutné k přežití: Skotsko [i] 10:50 Nutné k přežití 10 [i] 11:40 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 12:35 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 13:30 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 14:25 Extrémní stroje 7 [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 16:15 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 18:05 Králové aut v poušti: Pontiac GTO [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 20:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 22:00 Nejextrémnější válka: Chosin: není jiné cesty [i] 23:00 Nejextrémnější válka: Ardeny: Zachování fronty [i] 00:00 Neobjasněné případy 1 [i] 00:55 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 01:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 03:45 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 04:40 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Žiješ jenom 2x [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:55 Okouzlení III 8/52 [i] 07:50 O nejchytřejší princezně [i] 09:15 Smrt v ráji 4/8 [i] 10:10 Na cestě po Dariénu [i] 10:40 Šmejdi [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:05 Bílá vrána [i] 15:55 Zlaté rybičky [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Afričan [i] 23:50 Super Mac [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:55 Rajské zahrady [i] 03:15 Banánové perličky [i] 03:45 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Kdo se bojí Chloe 11/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Cesta na jih [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Svatohubertská mše [i] 11:40 Tisíc let české myslivosti [i] 12:15 Válečníci: Spartakus [i] 13:05 Cizinec je našinec [i] 13:35 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 5/10 [i] 14:00 Království divočiny: Sajgy tatarské [i] 14:25 Přežili rok 2000 [i] 14:40 Svět zázraků [i] 15:05 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5/12 [i] 15:35 Titanic - krev a ocel 5/12 [i] 16:30 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Zima [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 9/13 [i] 19:45 Pevnosti: Hradec Králové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Divoká minulost Evropy 1/4 [i] 20:55 Sherlock II: Psisko baskervillské 2/3 [i] 22:25 Zdrojový kód [i] 23:55 Česká soda [i] 00:15 Malá Velká Británie [i] 00:45 Je to soda II 2/3 [i] 01:15 Náš venkov: Cesta na jih [i] 01:40 Evropa dnes [i] 02:05 Chcete je? ZJ [i] 02:10 Jak roste malíř [i] 02:35 Touha po nemožném [i] 03:00 Jan Balabán [i] 03:55 Návraty k divočině [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Tom a Jerry 1 [i] 06:05 Batman: Odvážný hrdina II 19 [i] 06:30 Bakugan 4 [i] 07:00 Tučňáci z Madagaskaru II 36 [i] 07:25 Císařovy nové šaty [i] 08:40 Addamsova rodina [i] 10:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:10 Vrah skrývá tvář [i] 14:15 Výměna manželek VI [i] 15:35 Co je šeptem... [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Těstoviny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Probudím se včera [i] 22:50 Parchanti [i] 00:45 Závan smrti [i] 02:20 Novashopping 03:00 Áčko: Osobní strážci [i] 03:55 Andílci 59 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Bláznivé gorily 9 [i] 07:25 Mistr Manny II: Filmová noc; Kaktusář Manny 30 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Piráti 21 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Vražda škodí zdraví [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Pouta, která svazují [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 QI s Leošem Marešem [i] 21:10 Casino Royale [i] 00:25 Poslední dům nalevo [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 23/129 [i] 06:20 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 08:20 Ako chutí svet [i] 08:25 Veštiareň [i] 09:25 Miluj ma, prosím [i] 11:50 Čarodejnice z Eastwicku 1-2/13 [i] 13:50 Cartouche 1-2/2 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 20:00 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 23:55 Hriechy minulosti [i] 01:30 Sesterstvo bosoriek [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 23/129 [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Američan [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Napříč časem [i] 13:50 Loď lásky [i] 15:45 Poslední obrněný vlak [i] 18:05 Božská relikvie [i] 19:40 Děkujeme, že kouříte [i] 21:20 Nebezpečná kořist [i] 23:10 Pekelná jízda [i] 00:40 Útok žraloka [i] 02:10 Nebezpečný cíl [i] 03:45 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Snooker [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:00 Box [i] 00:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 06:00 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 07:00 Městečko Haven 1: Tma tmoucí 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 15:00 Zničující střet [i] 17:00 Báječná dovolená [i] 19:00 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 21:00 MĚSÍC S HALLOWEENEM: Halloween: H20 [i] 23:00 Vše o Adamovi [i] 01:00 Hurá na to! [i] 03:00 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 2 [i] 06:00 Jezera na střeše světa 1 [i] 07:00 Život 10 [i] 08:00 Poslední vyhynutí 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 7 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Otcové 2 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Nejzářivější tvorové 2 [i] 12:00 Nejtěžší podmínky: Chcete - li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 13:05 Věda nebo pověra [i] 14:00 Hydrotech 2 [i] 15:05 Pohřebiště 1 [i] 16:00 Brutální fyzika 1 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 7 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 8 [i] 17:55 Sportovní vozy 6 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 12 [i] 19:55 Předvoj 1 [i] 20:55 Pohřebiště 9 [i] 21:55 Americké aukce 13 [i] 22:30 Americké aukce 3 [i] 23:00 Brutální fyzika 1