TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 11:45 Mentalista V. 1/22 [i] 12:40 Dr. House V. 8/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 12/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Dnes zomrieš! [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 01:35 Mentalista V. 1/22 [i] 02:15 Krok za krokom III. 12/23 [i] 02:40 Dva a pol chlapa VIII. 8/16 [i] 03:00 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Destinácia svet: Zábava v Riu [i] 06:40 Podvodníci v akcii III 10/20 [i] 07:10 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 08:05 Správy RTVS [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:10 Sila lásky V. 204 [i] 10:00 Asijina voľba 24/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Kuchyňa starých materí [i] 15:05 Asijina voľba 25/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Tajné zdroje Namíbie [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 11/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Miro Žbirka [i] 23:45 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 00:35 Dámsky klub [i] 02:05 Sila lásky V. 204 [i] 02:55 Drišľakoviny [i] 04:20 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Čierny deň [i] 09:05 Portrét:Valerián Stražovec [i] 10:00 Cena prírody II.: Trvalé zisky 11 [i] 10:25 Sila ženy III. [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Spektrum vedy: Virtuálny svet [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Lúčnica - Svadba spod Poľany [i] 13:10 Uzlíky nádeje [i] 14:15 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 15:15 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:20 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Národnostné správy [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky 3/13 [i] 18:50 Krtko: Krtko a uhlie [i] 18:55 Bolek a Lolek: Skrížené meče [i] 19:05 Ja a moja rodina: Devie z Indie [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 Universum: Fu long - malá veľká panda [i] 20:50 Família: Família - Z domova - domov [i] 21:15 Góly - body - sekundy [i] 21:20 Počasie [i] 21:25 Bratislavské hudobné slávnosti 2013 [i] 21:35 Kinorama [i] 22:00 Kino na Dvojke: Biela vrana [i] 23:35 Bratislavské jazzové dni 2012: Simone Kopmajer Band (Rakúsko) [i] 00:30 Správy RTVS [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Jasnovidec [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Každý má svoju pravdu [i] 09:30 Panelák: Generál je späť [i] 11:00 Dom snov VII. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 3 [i] 13:30 Kosti IV. 17 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 13 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Blázon do dcéry [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Ísť či neísť? [i] 21:40 Cena je správna [i] 23:00 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 03:05 Zúčtovanie v zóne 51 [i] 04:40 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 68,69 [i] 07:30 Magnum III. 17 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 2,3 [i] 09:40 Griffinovci VII. 7 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 15,16 [i] 12:45 Biele goliere II. 5 [i] 13:40 Modrí templári 17 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 7 [i] 15:50 Simpsonovci XVI. 2,3 [i] 16:50 Panelák: Generál je späť [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Supermegaextrapoliš [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 X FACTOR USA 2013 [i] 23:30 Walking Dead III. 7,8 [i] 01:20 Špeciálne komando IV. 9,10 [i] 02:55 Navarro III. 2 [i] 04:20 Kojak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 9 [i] 08:00 House Viii. 22 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 20 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 14 [i] 11:00 Profil zločinu III. 3 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 21 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 15 [i] 16:55 Profil zločinu III. 4 [i] 18:00 Jak prosté I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 4 [i] 21:00 King Arthur 1 [i] 23:30 Společná terapie I. 13 [i] 00:30 House Viii. 20 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 02:20 Společná terapie I. 13 [i] 03:05 House Viii. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 06:25 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 07:15 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vyřazení ze hry [i] 09:55 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 10:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 13:30 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 15:20 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 15:50 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 22:00 Zakázané: Dvojí životy [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Strašení: V Irsku straší [i] 00:55 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 02:50 Zakázané: Dvojí životy [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Hranice zoufalství 3/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Neobyčejné životy [i] 11:05 Život na zámku: Kolaudace 39/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Podfukáři 3/12 [i] 15:10 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 15:25 Bolkoviny [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:35 Postřehy odjinud [i] 16:45 Malá farma: Lis na sýr [i] 17:05 Besipky: Senioři - chodci [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 5/13 [i] 21:00 13. komnata Petra Svojtky [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Trefa do černého 73/92 [i] 23:55 Hříšní lidé města brněnského [i] 01:05 Film o seriálu Sanitka 2 - 3, 2, 1, AKCE! [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Láska a nestvůry 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Lidské tělo: Puberta [i] 10:00 Na pomoc životu - CHOPN II [i] 10:20 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 11:15 Na plovárně s Igorem Lutherem [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Jak se žije zahradníkům podle [i] 12:30 Tajemství Bible: Josef [i] 13:20 Ostrov tenisu [i] 14:05 Otestujte svůj mozek 1/3 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Hooverova přehrada [i] 16:35 Expedice Borneo 1/3 [i] 17:25 Červený trpaslík: Hololoď 25/52 [i] 17:55 Pán času II: Kdo se bojí Chloe 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Tvař se vesele! 3/22 [i] 19:40 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Zima [i] 21:00 Lidské tělo: Síla mozku [i] 21:50 Velikáni filmu: Yves Montand - Volba zbraní [i] 00:05 Jistě, pane premiére: Skuteční partneři 5/16 [i] 00:35 Sex zabíjí [i] 02:00 Zločin II 5/10 [i] 03:00 London 11 v sobotu dopoledne [i] 03:15 Haiti bez naděje? [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Hololoď 25/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2459 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Ty a já 438 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 11:25 Průměrňákovi II 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 13 [i] 13:30 Odložené případy II: Barák 4 [i] 14:25 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Láska na druhý pohled 74 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 18:30 Ulice 2460 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Tatínkova holčička [i] 22:55 Nejhorší obavy [i] 01:15 Třetí hlídka VI 6 [i] 01:55 Novashopping 02:35 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 02:55 Áčko: Osobní strážci [i] 03:50 Andílci 58 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 07:10 Kutil Tim VIII: Sbohem, Rendy 2 [i] 07:55 Alf II: Trosečníci na ostrově 2 [i] 08:40 To je vražda, napsala IV: Hotel Rajská Zahrada 9 [i] 09:45 Policie Hamburk I: Šedé zóny 4 [i] 10:45 Loď snů: Emiráty 25 [i] 12:45 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 2/2 [i] 13:55 Siska VII: Bez milosti 11 [i] 15:20 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Potomci lidí [i] 01:30 Divoši [i] 03:40 Siska VII: Bez milosti 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 V objatí hodvábu 24/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 50/102 [i] 06:55 Rebeli II. 157/225 [i] 07:45 Túžba tela 38/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 76 [i] 11:05 Sila 34 [i] 12:15 V objatí hodvábu 25/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 51/102 [i] 15:05 Čaro lásky 62/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 8-9/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 7/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 22/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 35 [i] 22:35 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 00:25 Miluj ma, prosím [i] 02:20 Stopy vraha [i] 04:15 V objatí hodvábu 25/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bláznivej sejf [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Kid [i] 15:50 Skandál [i] 17:50 Paparazzi [i] 19:25 Úkladná vražda [i] 21:05 Nebezpečný cíl [i] 22:50 Útok žraloka [i] 00:30 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:10 Nanga Parbat [i] 03:55 Američan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Snooker [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 12:20 Městečko Haven 1: Takoví jste byli 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 21:20 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 23:20 Protiproud [i] 01:20 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 02:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 1 [i] 06:00 Sportovní vozy 4 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 4 [i] 08:00 Farma pro mě: Žně 7 [i] 09:10 Sběrači: Laura a Penny 15 [i] 10:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní zábava 4 [i] 11:00 Jak vznikla Země 23