TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:40 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 12:40 Mentalista IV. 24/24 [i] 13:35 Dr. House V. 6-7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 7/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 00:00 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 00:55 Mentalista IV. 24/24 [i] 01:40 Dr. House V. 6/24 [i] 02:30 Dva a pol chlapa VIII. 7/16 [i] 02:45 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:45 Destinácia svet: Na ceste do Himalájí [i] 06:35 Podvodníci v akcii III 9/20 [i] 07:05 Profesionáli III: Na úteku 8/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Sila lásky V. 203 [i] 09:50 Asijina voľba 23/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 24/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Zábava v Riu [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 10/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther II. 3/4 [i] 21:15 Luther II. 4/4 [i] 22:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad tancujúceho fantóma 5/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:35 Profesionáli III: Na úteku 8/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krutý osud taxikára [i] 00:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vražda bezdomovcov [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 203 [i] 03:45 Asijina voľba 24/88 [i] 04:30 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 04:45 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Som ako ty [i] 09:00 O deťoch a ich mladých rodičoch [i] 09:25 O mladých rodičoch [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Šlágerparáda [i] 13:35 Noc v archíve: Čo sa malo a nezmazalo sa. [i] 14:50 Slovenská kultúrna noc v New Yorku [i] 15:05 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Sila ženy III. [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Trvalé zisky 11 [i] 18:20 Halali [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky 2/13 [i] 18:50 Krtko: Krtko a robot [i] 18:55 Bolek a Lolek: Hra na kovbojov [i] 19:05 Ja a moja rodina: Anna Katarína z Laponska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 Spektrum vedy: Virtuálny svet [i] 20:25 GEN.sk: Mikuláš Huba [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Dnipro Dnipropetrovsk - Fiorentina [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 České milovanie: O láske zištnej [i] 23:40 Správy RTVS [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Posledná pieseň [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Sneh v očiach [i] 09:30 Panelák: Úraz na sále [i] 11:00 Dom snov VII. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 2 [i] 13:30 Kosti IV. 16 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 12 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Sestra mi ide po krku [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Generál je späť [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:00 Gigolovia II. [i] 00:15 Kosti IV. 16 [i] 01:30 Gigolovia II. [i] 02:35 Hawaii 5.0 II. 5 [i] 03:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 04:05 Zločinné úmysly III. [i] 04:45 Modrí templári 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 66,67 [i] 07:30 Magnum III. 16 [i] 08:40 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 09:15 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 09:40 Griffinovci VII. 6 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 13,14 [i] 12:45 Biele goliere II. 4 [i] 13:40 Modrí templári 16 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 6 [i] 15:50 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 16:20 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 16:50 Panelák: Úraz na sále [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Reklama [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 5 [i] 23:30 Bad Boys 14 [i] 00:30 Ochrancovia 10 [i] 01:20 Navarro III. 1/13 [i] 02:55 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 03:40 Kojak 1/22 [i] 04:30 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 8 [i] 08:00 House Viii. 21 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 19 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 13 [i] 11:00 Profil zločinu III. 2 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 9 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 20 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 14 [i] 17:00 Profil zločinu III. 3 [i] 18:00 House Viii. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 02:40 House Viii. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 07:15 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Nové začátky [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Dostat se zase do plusu [i] 09:55 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 10:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 12:35 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Drastický krok [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje posmrtný život? [i] 15:20 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 16:15 Co se dělo dál? 5 [i] 16:45 Tovární linka 5 [i] 17:10 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 21:00 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 21:30 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 00:00 Zločinecká impéria: Gang Crips [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 01:50 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 02:20 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 04:45 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Za zrcadlem 2/22 [i] 09:45 13. komnata Jakuba Ludvíka [i] 10:15 Hříšní lidé města brněnského [i] 11:30 Po stopách hvězd [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Podfukáři 2/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 4/6 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:45 Profil zločinu II: Mimo podezření 1/2 11/12 [i] 00:40 Na stopě [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Vysvobození 24/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času II: Satanova past 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:40 Nezapomenutelné dětství [i] 11:15 Emoce a my: Emoce v ordinaci 4/13 [i] 11:40 Souboj vojevůdců: Žukov proti von [i] 12:30 Moták Pochop [i] 12:40 Architektura 14/45 [i] 13:05 Gejzíry a elixíry [i] 13:50 Věra 68 [i] 15:20 Království divočiny: Letuchy [i] 15:50 Objevování planety Oceán: Neobyčejní obyvatelé zálivu 2/13 [i] 16:40 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 17:30 Červený trpaslík: Roztavení 24/52 [i] 17:55 Pán času II: Láska a nestvůry 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Další krok 2/22 [i] 19:40 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Všežravci [i] 21:00 Panství Downton III 5/10 [i] 21:50 Hra o trůny: Vlk a lev 5/10 [i] 22:45 Zločin II 5/10 [i] 23:45 Queer: Román pro transky [i] 00:10 Pološero - V péči bílého pláště [i] 00:40 Bratři a sestry IV: Naděje 23/24 [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Cizinec je našinec [i] 02:15 Těšínsko - divné století [i] 03:10 Za svědky minulosti [i] 03:25 Návraty k divočině [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Roztavení 24/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2458 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Matylda 76 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 11:25 Průměrňákovi II 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 13:30 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 14:25 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 18:30 Ulice 2459 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ty a já 438 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Double Team [i] 00:50 Ve znamení raka 7 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Třetí hlídka VI 5 [i] 02:35 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:05 Áčko: Mé dítě je autista [i] 04:10 Andílci 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Kutil Tim VIII: Divoká voda 1 [i] 06:35 Alf I: Létání je hračka 26 [i] 07:20 Alf II: Majordomus 1 [i] 08:10 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh 8 [i] 09:10 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 10:10 Loď snů: Peru - Miami 24 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 1/2 [i] 13:55 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 15:20 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:45 Křižovatky života: Tajemství vdané ženy [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Ten hráč za nic nemůže 5 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: Runyon kaňon 21 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy I: Holub v hrsti 2 [i] 01:35 Siska VII: Vražda v laboratoři 10 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 1/2 [i] 03:20 Firma: Kapitola čtvrtá 4 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 05:25 V objatí hodvábu 23/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 49/102 [i] 06:50 Rebeli II. 156/225 [i] 07:45 Túžba tela 37/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:20 V objatí hodvábu 24/200 [i] 13:05 V tieni zločinu 5/22 [i] 14:15 Slzy Bosporu 50/102 [i] 15:05 Čaro lásky 61/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 6-7/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 6/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 21/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 34 [i] 22:30 Perla Orientu 76 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 7/10 [i] 00:30 Máš pravdu, miláčik II. 15-16/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:45 Tlkot srdca II. 7/10 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik II. 15-16/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Váleční ptáci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Sláva vítězům [i] 15:40 Holky v balíku [i] 17:25 Kid [i] 19:20 Američan [i] 21:10 Nanga Parbat [i] 23:00 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny