Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 11:45 Mentalista IV. 23/24 [i] 12:40 Dr. House V. 5/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 11/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 6/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 23:35 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 00:35 Mentalista IV. 23/24 [i] 01:20 Dr. House V. 5/24 [i] 02:05 Dva a pol chlapa VIII. 6/16 [i] 02:25 Keď láska zabíja [i] 03:55 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Duchovný svet juž.Indie [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 8/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 202 [i] 09:50 Asijina voľba 22/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 15:10 Asijina voľba 23/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Na ceste do Himalájí [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 9/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Manchester City - Bayern Mníchov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 01:00 Reportéri [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky V. 202 [i] 04:10 Asijina voľba 23/88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Nikto mi nič nepovie [i] 09:00 Stratený symbol [i] 09:45 Koniari sveta: Sumbovia 5/20 [i] 10:15 Ukrajinský magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Histologická patológia - Čakanie na rozsudok [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Dnes hrá ... [i] 12:55 Skús ma objať 2/2 [i] 14:35 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 15:05 VAT - Veda a technika [i] 15:30 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Lakované predmety [i] 18:25 Test magazín: Čističe škvŕn [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky 1/13 [i] 18:50 Krtko: Krtko a oslava [i] 18:55 Bolek a Lolek: Yeti [i] 19:05 Ja a moja rodina: Gréta z Talianska [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 O deťoch a ich mladých rodičoch [i] 20:25 O mladých rodičoch [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty - Divadelná Nitra [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Nová vlna v českom filme: "Ostře sledované vlaky" [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Za všetkým sú peniaze [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Kotol [i] 09:30 Panelák: Pravda po rokoch [i] 11:00 Dom snov VII. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti II. 1/21 [i] 13:30 Kosti IV. 15 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 11 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Uháňa ma deckom [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Úraz na sále [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 4 [i] 23:00 Vtierka Castle V. 6 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 14 [i] 01:00 Kosti VII. 4,5 [i] 02:55 Slnečno, sem-tam vraždy 9 [i] 03:35 Zločinné úmysly III. [i] 04:20 KRIMI 04:40 Modrí templári 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 64,65 [i] 07:30 Magnum III. 15 [i] 08:40 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 09:40 Griffinovci VII. 5 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 11,12 [i] 12:45 Biele goliere II. 3 [i] 13:40 Modrí templári 15 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 15:50 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 16:50 Panelák: Pravda po rokoch [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Rabín [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 4,5 [i] 22:30 Mafstory: Zločin a trest, Hotel 12,13 [i] 00:30 Sliediči 5 [i] 01:25 Navarro II. 13/13 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:30 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 7 [i] 08:00 House Viii. 20 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 18 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 12 [i] 10:55 Profil zločinu III. 1 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 8 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 19 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 13 [i] 17:00 Profil zločinu III. 2 [i] 18:05 House Viii. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 20:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 21:55 Bez hranic I. 4 [i] 23:00 CSI: New York IX. 14 [i] 00:00 Rudá vdova I. 5 [i] 00:55 Bez hranic I. 4 [i] 01:55 CSI: New York IX. 14 [i] 02:40 Rudá vdova I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 06:25 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 07:15 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední kolo [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: O muže méně [i] 09:55 Potápěči za diamanty: Noc hrůz [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 12:35 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 13:30 Nejextrémnější válka: V Pacifiku [i] 14:25 Nejextrémnější válka: Okinawa: ostrovní pevnost [i] 15:20 Mistři piva: Starověké pivo [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Steak na pepři a se slaninou [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Grilované maso se slaninou [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje posmrtný život? [i] 21:00 Mimozemské mumie [i] 22:00 Neobjasněné případy 3 [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 00:00 Strašení: Lovkyně duchů [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje posmrtný život? [i] 01:50 Mimozemské mumie [i] 02:50 Neobjasněné případy 3 [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Beránek na rožni [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery II: Droverská spojka 1/22 [i] 09:45 Žiješ jenom 2x [i] 10:15 Polopatě [i] 10:55 Fanynka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Podfukáři 1/12 [i] 15:10 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Hospoda U Druhé šance [i] 22:20 Nadměrné maličkosti [i] 22:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Tělo jako důkaz II: Kurz anatomie 5/16 [i] 23:45 MI5 X 4/6 [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Zlomená srdce 23/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Nemožná planeta 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Život savců: Masožravci [i] 10:00 Káně lesní [i] 10:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní Afriku 1/2 [i] 11:10 Pevnosti: Hradec Králové [i] 11:30 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 12:15 Restrepo [i] 13:05 Chcete je? ZJ [i] 13:10 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:45 Cizinec je našinec [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:40 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 15:35 Lidské tělo: Puberta [i] 16:25 Moje rodina IX: Krátké setkání 5/11 [i] 16:55 Klíč [i] 17:25 Červený trpaslík: Jiná dimenze 23/52 [i] 17:55 Pán času II: Satanova past 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood IV: Polibek jako základ snu 1/22 [i] 19:40 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 21:00 Na cestě po Dariénu [i] 21:30 Deník Dity P. [i] 22:00 Největší z Čechů [i] 23:35 Na stojáka [i] 00:05 Tajemství Bible: Josef [i] 00:55 Restrepo [i] 01:40 Nedej se: Stromy a my - o lásce a zlobě [i] 02:05 Čtyřstěny dr. Bendy [i] 02:30 Tenkrát na Balkáně [i] 03:20 Návraty k divočině [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:05 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Jiná dimenze 23/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2457 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru na tetičku! 437 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 13 [i] 11:25 Průměrňákovi II 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí 100 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 13:30 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 14:25 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Pleteš mi hlavu 72 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista 23 [i] 18:30 Ulice 2458 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Matylda 76 [i] 21:30 Comeback: Koprovka [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Pravda zabíjí [i] 01:30 Ve znamení raka 6 [i] 01:55 Novashopping 02:35 Třetí hlídka VI 4 [i] 03:15 Střepiny [i] 04:10 Andílci 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk I: Vysvědčení 1 [i] 07:00 Kutil Tim VII: Když manžel mluví až moc 25 [i] 07:45 Alf I: Létání je hračka 26 [i] 08:30 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly 7 [i] 09:35 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i] 10:35 Loď snů: Papua-Nová Guinea 23 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Kovboj 15 [i] 13:55 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 15:20 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Dopisy 211 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Klaunova smrt 4 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Obchod se smrtí 20 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Poslední rozloučení 5 [i] 01:20 Siska VII: Konkurenti 9 [i] 02:20 Walker, Texas Ranger III: Kovboj 15 [i] 03:05 Firma: Kapitola třetí 3 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V objatí hodvábu 22/200 [i] 06:00 Slzy Bosporu 48/102 [i] 06:45 Rebeli II. 155/225 [i] 07:35 Túžba tela 36/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 75 [i] 11:10 Sila 33 [i] 12:15 V objatí hodvábu 23/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 49/102 [i] 15:05 Čaro lásky 60/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 4-5/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 5/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 20/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Keď láska zabíja [i] 22:30 Nevinnosť na predaj [i] 00:30 Tlkot srdca II. 6/10 [i] 01:10 Máš pravdu, miláčik II. 13-14/24 [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Tlkot srdca II. 6/10 [i] 03:00 Máš pravdu, miláčik II. 13-14/24 [i] 03:40 Smotánka [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradní plán [i] 13:35 Drsňák [i] 15:30 Žhavé nápady [i] 17:00 Sláva vítězům [i] 19:00 Poslední gang [i] 21:05 První sníh [i] 22:50 Mrtvý sníh [i] 00:25 V pasti [i] 02:05 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:35 Bolero [i] 04:20 Spoušť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Plážový fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Watts