TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 11:45 Mentalista IV. 22/24 [i] 12:45 Dr. House V. 4/24 [i] 13:40 Krok za krokom III. 10/23 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 00:00 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 00:55 Mentalista IV. 22/24 [i] 01:40 Dr. House V. 4/24 [i] 02:20 Krok za krokom III. 10/23 [i] 02:40 Dva a pol chlapa VIII. 5/16 [i] 03:00 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Srí Lanka [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 7/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Tajná zbraň 6/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 201 [i] 09:50 Asijina voľba 21/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:10 Asijina voľba 22/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Duchovný svet juž.Indie [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 8/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 "Šmejdi" [i] 21:35 Sanitka II. 4/13 [i] 22:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krutý osud taxikára [i] 23:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vražda bezdomovcov [i] 23:30 Profesionáli III: Tajná zbraň 6/13 [i] 00:20 O 5 minút 12 [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky V. 201 [i] 03:35 Asijina voľba 22/88 [i] 04:30 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Včela [i] 09:05 Maršal Žukov 2/2 [i] 09:50 Vašimi očami: Neapol [i] 10:15 Národnostný magazín mix: Ruský [i] 10:45 Fokus práca [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Detský rok: Jeseň [i] 13:20 Skús ma objať 1/2 [i] 15:00 Família: Závislí na láske [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Jana [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Sumbovia 5/20 [i] 18:25 Magazín o bývaní [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:50 Krtko: Krtko a kamaráti [i] 18:55 Bolek a Lolek: Lukostrelci [i] 19:05 Ja a moja rodina: Barbara z Južnej Afriky [i] 19:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 19:55 Správy pre nepočujúcich [i] 20:00 Stratený symbol [i] 20:45 Ambulancia: Histologická patológia - Čakanie na rozsudok [i] 21:10 GEN.sk: Ján Breza [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty - Divadelná Nitra [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Kennedyovci 5/8 [i] 22:50 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:20 Kinorama [i] 23:45 Piloti [i] 00:10 Tempo [i] 00:30 Správy RTVS [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Som dobrý otec [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Čie to bude [i] 09:30 Panelák: Stretnutie [i] 11:00 Dom snov VII. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti 22 [i] 13:30 Kosti IV. 14 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 10 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Mami, už nechcem! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pravda po rokoch [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:00 XXL RODINA WOLLNYOVCI 5 [i] 00:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Bílá [i] 02:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Bílá [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 03:30 Zločinné úmysly III. [i] 04:10 Modrí templári 2,3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 62,63 [i] 07:30 Magnum III. 14 [i] 08:40 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 09:40 Griffinovci VII. 4 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 9,10 [i] 12:45 Biele goliere II. 2 [i] 13:40 Modrí templári 14 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 4 [i] 15:50 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 16:50 Panelák: Stretnutie [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Vianoce [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 21:30 Lovci nacistov 1/8 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 5 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 5 [i] 00:30 Ochrancovia 9 [i] 01:30 Navarro II. 12 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:30 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 6 [i] 08:00 House Viii. 19 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 17 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 11 [i] 10:55 Profil zločinu II. 12 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 14:00 CSI: New York IX. 17 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 18 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 12 [i] 16:55 Profil zločinu III. 1 [i] 18:00 House Viii. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 20:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 21:00 Profilage Iv. 5 [i] 22:10 Agent z Panamy 1 [i] 00:20 Hannibal I. 5 [i] 01:15 Profilage Iv. 5 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 03:05 Vražedná čísla I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 06:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 07:15 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato v podloží [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 10:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 12:35 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:00 Pátá rychlost 10 [i] 14:25 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 15:20 Bear Grylls: Jak přežít [i] 16:15 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 17:10 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 19:00 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 19:30 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 20:00 Mistři piva: Starověké pivo [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Steak na pepři a se slaninou [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Grilované maso se slaninou [i] 22:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 7 [i] 00:00 Bojiště: války na záchranu hrochů: Hrát si s ohněm [i] 00:55 Mistři piva: Starověké pivo [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Steak na pepři a se slaninou [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Grilované maso se slaninou [i] 02:50 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 7 [i] 04:45 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jakuba Ludvíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Kalné vody 22/22 [i] 09:45 S láskou... královny popu [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Šmejdi [i] 21:20 BrainStorm [i] 22:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Žiješ jenom 2x [i] 23:15 Hospoda U Druhé šance [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 02:00 13. komnata Jakuba Ludvíka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času II: Hlupákova lucerna 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divnopis [i] 09:05 Soukromá muzea [i] 09:15 Válečníci: Spartakus [i] 10:10 Objevování planety Oceán: Neobyčejní obyvatelé zálivu 2/13 [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:25 Království divočiny: Letuchy [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:25 Nedej se: Stromy a my - o lásce a zlobě [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Expedice Borneo 1/3 [i] 13:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Emoce a my: Emoce v ordinaci 4/13 [i] 15:00 Největší tankové bitvy: Perský záliv [i] 15:45 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 16:35 Otestujte svůj mozek 1/3 [i] 17:25 Červený trpaslík: Bílá díra 22/52 [i] 17:55 Pán času II: Nemožná planeta 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Za hlasem srdce 22/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Generál Patton: Krev a kuráž [i] 20:50 Souboj vojevůdců: Žukov proti von [i] 21:40 Ve jménu vlasti: Slepé místo 5/13 [i] 22:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: Keltský večer 5/12 [i] 23:30 Je to soda II 2/3 [i] 00:00 Californication VI: Z deště pod rockový okap 5/12 [i] 00:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 00:50 Projekt Huemul [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Všechny příští Černobyly [i] 03:10 Babička z hor [i] 03:25 Návraty k divočině [i] 03:55 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:40 Červený trpaslík: Bílá díra 22/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2456 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Akce a reakce 75 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 11:25 Průměrňákovi 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 13:30 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 14:25 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nečekám gratulaci 71 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 18:30 Ulice 2457 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru na tetičku! 437 [i] 21:30 Víkend: Jen ať si hrají [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Vzpomínky 18 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Závisláci 7 [i] 00:35 Ve znamení raka 5 [i] 01:00 Třetí hlídka VI 3 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Babicovy dobroty: Konec letní kuchyně [i] 04:10 Andílci 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Vesmírná odysea hasák dva tisíce jedna 24 [i] 07:50 Alf I: Brouk v domě 25 [i] 08:35 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení 6 [i] 09:40 Policie Hamburk I: Vysvědčení 1 [i] 10:40 Loď snů: Vietnam 22 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Nebezpečná ulice 14 [i] 13:55 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 15:20 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:45 Křižovatky života: Rodina na útěku [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 6 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Čínská čtvrť 8 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny II: Čas nenávisti 4 [i] 01:55 Siska VII: Ani jeden z nás 8 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger III: Nebezpečná ulice 14 [i] 03:40 Firma: Kapitola druhá 2 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V objatí hodvábu 21/200 [i] 06:05 Slzy Bosporu 47/102 [i] 06:50 Rebeli II. 154/225 [i] 07:40 Túžba tela 35/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 74 [i] 11:10 Sila 32 [i] 12:20 V objatí hodvábu 22/200 [i] 13:10 V tieni zločinu 3/22 [i] 14:15 Slzy Bosporu 48/102 [i] 15:05 Čaro lásky 59/90 [i] 16:00 Vojna Monteovcov 2-3/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 4/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 19/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 33 [i] 22:30 Perla Orientu 75 [i] 23:35 Tlkot srdca II. 5/10 [i] 00:30 Máš pravdu, miláčik II. 11-12/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:50 Tlkot srdca II. 5/10 [i] 02:30 Máš pravdu, miláčik II. 11-12/24 [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 Na streche [i] 04:30 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Orbit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Píseň mého srdce [i] 13:55 Kouzelná flétna [i] 16:25 Náhradní plán [i] 17:55 Drsňák [i] 19:45 Spoušť