Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:50 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 21/24 [i] 12:50 FARMA [i] 14:10 FARMA - DUEL [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 00:00 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 00:55 Mentalista IV. 21/24 [i] 01:35 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 03:00 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Destinácia svet: Uzbekistan,Kazachstan,Kirgizsko-Krajina na Hodvábnej ceste [i] 06:45 Podvodníci v akcii III 6/20 [i] 07:15 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 08:05 Správy RTVS [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 200 [i] 09:50 Asijina voľba 20/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 21/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Srí Lanka [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 7/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 22:15 Kráľov korzár 1/6 [i] 23:05 Kráľov korzár 2/6 [i] 00:05 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 00:55 Autosalón [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 200 [i] 03:40 Asijina voľba 21/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Prvé lásky [i] 09:45 Prešiel som hranicu [i] 10:40 Tvárou v tvár [i] 11:10 Fokus rodina [i] 11:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Zelená krása [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Dedičstvo [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:45 Odpískané [i] 14:25 Športové ozveny [i] 14:55 FIFA magazín [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Ruský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Neapol [i] 18:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:40 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:45 Krtko: Krtko a kačičky [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 (Ne)celebrity: Trio Martina Uhereka [i] 20:00 Maršal Žukov 2/2 [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:10 GEN.sk: Peter Dvorský [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty - Divadelná Nitra [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Európske kino - klub: Biela stuha [i] 00:30 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Nakupuje vám to [i] 08:00 Súdna sieň: "Lóve" [i] 09:00 Súdna sieň: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 10:00 Dom snov VI. 24,25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti 21 [i] 13:30 Kosti IV. 13 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 9 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:50 Súdna sieň: Nechutné kojenie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Stretnutie [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - PREMIÉRA [i] 23:00 Rodinka úžasných 1,2/10 [i] 00:00 X FACTOR USA 2013 [i] 03:00 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 03:35 KRIMI 03:55 Zločinné úmysly III. [i] 04:40 Modrí templári 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 60,61 [i] 07:15 Magnum III. 13 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 09:15 Griffinovci VII. 3 [i] 10:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly V. 7,8 [i] 12:45 Biele goliere II. 1/16 [i] 13:40 Modrí templári 13 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. 3 [i] 15:50 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 16:50 Panelák: Pomýlená SMS [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Kanárik a špargľa [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 22:30 Lovci väzňov 13/13 [i] 23:30 Agent V. 5 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 5 [i] 01:20 Navarro II. 11 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:25 Akty X II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 5 [i] 08:00 Dr. House VIII. 18 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 16 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 10 [i] 11:00 Profil zločinu II. 11 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 14:00 CSI: New York IX. 16 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 17 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 11 [i] 16:55 Profil zločinu II. 12 [i] 18:00 Dr. House VIII. 19 [i] 19:00 CSI: New York IX. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 21:00 Společná terapie I. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 00:00 Boj o čas IV. 12 [i] 01:00 Společná terapie I. 13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 06:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 9 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 07:15 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Podvést smrt [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Úplně na dně [i] 09:55 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 10:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 12:35 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 14:25 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 16:15 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 19:00 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 20:00 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 21:00 Bear Grylls: Jak přežít [i] 22:00 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 23:00 Opravdový podvod 3 [i] 23:30 Opravdový podvod 4 [i] 00:00 Opravdový podvod 5 [i] 00:30 Opravdový podvod 6 [i] 00:55 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 01:50 Bear Grylls: Jak přežít [i] 02:50 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 03:50 Opravdový podvod 3 [i] 04:20 Opravdový podvod 4 [i] 04:45 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Staří přátelé 21/22 [i] 09:45 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 10:40 Sanitka 2 4/13 [i] 11:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 MI5 X 4/6 [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Malá farma: Beránek na rožni [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Obdarovaná [i] 09:40 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 4/4 [i] 10:35 Svět zázraků [i] 11:00 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 11:50 Československý filmový týdeník 1963 957/2379 [i] 12:00 Divnopis - Pyšel [i] 12:10 Krásný ztráty [i] 12:40 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:35 Projekt Huemul [i] 14:30 Ostrov tenisu [i] 15:15 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 15:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 4/10 [i] 16:00 Tajemství Bible: Josef [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Klíč 4/16 [i] 17:25 Červený trpaslík: Spravedlnost 21/52 [i] 17:55 Pán času II: Hlupákova lucerna 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III 21/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní Afriku 1/2 [i] 21:10 Otestujte svůj mozek 1/3 [i] 22:05 Velikáni filmu: Yves Montand - Mzda strachu [i] 00:30 Příběh Alvina Straighta [i] 02:15 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:45 Vesnicopis [i] 03:05 Queer: Takové normální rodiny [i] 03:30 Vesničtí muzikanti [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:05 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 04:35 Červený trpaslík: Spravedlnost 21/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2455 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Funus za milion 22 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 9 [i] 13:30 Odložené případy: Ulička milenců 22 [i] 14:25 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chci, abys mě chtěl 70 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 18:30 Ulice 2456 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Akce a reakce 75 [i] 21:30 PanMáma: Živý mrtvý 6 [i] 22:05 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Stoupenci zla 4 [i] 00:00 Big game [i] 00:50 Perníkový táta III 13 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka VI 2 [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Kutil Tim VII: Rebel pouze ve dne 23 [i] 06:35 Alf I: Nebezpečný hazard 23 [i] 07:20 Alf I: Průkopníci vědy 24 [i] 08:10 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti 5 [i] 09:10 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 10:10 Loď snů: Cesta pravdy 21 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Vlaková loupež 13 [i] 13:55 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 15:20 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Všichni šťastní? 210 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Neviditelné komando II [i] 00:50 Nedokonalé zločiny II: Vinní, nebo nevinní? 3 [i] 01:55 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger III: Vlaková loupež 13 [i] 03:45 Firma 1 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 05:50 Slzy Bosporu 46/102 [i] 06:30 Rebeli II. 153/225 [i] 07:20 Túžba tela 34/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 10:50 Sila 31 [i] 12:00 V objatí hodvábu 21/200 [i] 12:55 V tieni zločinu 2/22 [i] 14:05 Slzy Bosporu 47/102 [i] 14:55 Čaro lásky 58/90 [i] 15:50 Teresa 152/152 [i] 16:45 Vojna Monteovcov 1/128 [i] 17:50 V tieni zločinu 3/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 18/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 32 [i] 22:30 Perla Orientu 74 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 4/10 [i] 00:30 Máš pravdu, miláčik II. 9-10/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:45 Tlkot srdca II. 4/10 [i] 02:30 Máš pravdu, miláčik II. 9-10/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:50 Na streche [i] 04:35 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tmavomodrý svět [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:35 Fanoušci [i] 15:20 Píseň mého srdce [i] 17:10 Kouzelná flétna [i] 19:35 Cashback [i] 21:20 Tenkrát v Číně [i] 23:05 Železní andělé 1 [i] 00:50 Pohanský rituál [i] 02:20 Pravidla boje [i] 04:05 Tmavomodrý svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Motorky [i] 10:45 Plochá dráha [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Atletika [i] 14:45 Motorky [i] 15:45 Plochá dráha [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:45 Šipky [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Atletika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Vrahova píseň 18 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Špatné zakončení 19 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Městečko Haven 1: Kožešina 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 21:20 Agent bez minulosti [i] 23:50 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3