TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House V. 3/24 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! II. 5-6/8 [i] 07:25 Alf IV. 9-10/24 [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:45 Krok za krokom III. 9/23 [i] 09:10 Chlpatí kamoši [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. 4/16 [i] 11:10 Parťáci I. 4/10 [i] 11:40 Za plotom [i] 13:25 Agent v sukni [i] 15:30 Ako ukradnúť nevestu [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:15 50x a stále po prvý raz [i] 00:20 Hellboy (HD) [i] 02:20 Hrozba z temnoty V. 1/22 [i] 03:00 FARMA - DUEL [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dračie poviedky: Kráľovstvo príchodu a Zbohom húsenička [i] 07:10 Flipper a Lopaka: Tajomstvá Quetza 2/52 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Poplach [i] 07:50 Bol raz jeden život 7/26 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Výprava nádeje [i] 09:35 Megamozog [i] 10:05 Berlin, Berlin: Lolla verzus tučniak 9 [i] 11:05 Milujem Slovensko [i] 12:25 On air [i] 12:55 Pošta pre teba [i] 13:55 Moje dcéry III. 1/8 [i] 15:35 Vitajte v Edelweisse [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Kuchyňa starých materí [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 22:00 Zberateľ rekordov [i] 23:25 Kráľovná Margot 2/2 [i] 00:40 Vitajte v Edelweisse [i] 02:10 Zberateľ rekordov [i] 03:35 Moje dcéry III. 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Piloti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Divoká Čína: Príliv zmien [i] 09:45 Ambulancia: Pomoc ohrozeným prieduškám [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Tempo [i] 10:55 Zajac na diaľnici [i] 12:05 5 minút po dvanástej: U MAMY, ČI U OTCA ? [i] 13:05 GYMPEL.TV: Žraloky a planktón 3/13 [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Ako si Grétka trochu zdriemla [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:10 Ľudský hlas [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Českom Stredohorí [i] 18:30 Národnostné správy [i] 18:40 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:45 Krtko: Krtko na púšti [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 (Ne)celebrity: Karol Mika [i] 20:00 Dve tváre Osvienčimu [i] 21:00 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tibora Huszára [i] 21:55 Festivalové minúty - Divadelná Nitra [i] 22:00 Soul Boy [i] 22:55 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:25 ArtSpektrum [i] 23:30 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 Prasiatko Rudy 2 [i] 09:05 My Little Pony [i] 09:35 Monsuno [i] 09:55 Detektív Dee a záhada smrtiaceho ohňa [i] 12:50 Vyvolení - Dom snov [i] 13:55 X FACTOR USA 2013 [i] 16:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Alica v Krajine zázrakov [i] 23:00 Vyvolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 00:30 Lekcia umierania [i] 02:15 K [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20,21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Akty X II. [i] 05:45 Griffinovci VII. 2 [i] 06:00 V uliciach San Francisca 56,57 [i] 08:15 Magnum III. 11 [i] 09:20 A-Team 53,54 [i] 11:40 Tajomstvo v Andách [i] 14:00 Panelák: Nevýhodný biznis [i] 15:10 Vtip za stovku 5 [i] 16:00 Bláznivý sejf [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20,21 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:30 Dva muly pre sestru Sáru [i] 01:00 Špeciálne komando "Z" [i] 02:40 Napoleon a ja [i] 04:25 Zákon gangu III. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší I. 12 [i] 07:55 Pearl Harbor 1 [i] 11:15 Tarzan: The Epic Adventures 19 [i] 12:10 Ztracený svět I. 21 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 14:55 Dr. House VIII. 7 [i] 15:50 Sherlock II. 1 [i] 17:35 Sherlock II. 2 [i] 19:20 Sherlock II. 3 [i] 21:05 Kráska a zvíře I. 15 [i] 22:00 The Medallion 1 [i] 23:45 Sherlock II. 1 [i] 01:35 Sherlock II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 10:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 11:40 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 12:35 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 13:30 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 14:25 Extrémní stroje 6 [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 16:15 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 17:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 18:05 Králové aut v poušti: Šokující Cadillac [i] 19:00 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 22:00 Nejextrémnější válka 7 [i] 23:00 Nejextrémnější válka 8 [i] 00:00 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 02:50 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 03:45 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 04:40 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Fanynka [i] 07:00 Potrhlá Andula [i] 07:55 Čarovné dědictví [i] 09:15 Nejlepší trapasy [i] 10:30 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 O nejchytřejší princezně [i] 13:55 Život je krásný [i] 15:35 Anička s lískovými oříšky [i] 17:05 O perlové panně [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Možná přijde i charita aneb Pomáhej s humorem. [i] 21:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Jak ukrást Venuši [i] 00:20 Oko [i] 01:55 Sváteční slovo ekologického aktivisty Jiřího Košíka [i] 02:10 Na návštěvě v rodném městě [i] 02:50 Zajímavosti z regionů [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - František [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času II: Věk oceli 6/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Včelka Mája [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Příběh bronzového patrona [i] 09:15 Tajemství Svatovítského pokladu [i] 09:40 Pouť k Palladiu [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2013 [i] 11:40 Cizinec je našinec [i] 12:10 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 4/10 [i] 12:35 Království divočiny: Letuchy [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi [i] 13:50 Největší tankové bitvy: Perský záliv [i] 14:35 Svět zázraků [i] 15:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 15:30 Titanic - krev a ocel 4/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 4/4 [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 7/13 [i] 19:45 Pevnosti: Praha [i] 20:00 Věra 68 [i] 21:40 Sherlock II: Skandál v Belgravii 1/3 [i] 23:10 Vrána [i] 00:50 Česká soda [i] 01:05 Malá Velká Británie [i] 01:40 Je to soda II 1/3 [i] 02:10 Evropa dnes [i] 03:00 Chcete je? ZJ [i] 03:05 Osudy piva [i] 03:35 Recitál Idy Kellarové [i] 04:15 Jožka Kubík [i] 04:35 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Taz - mania III 39 [i] 05:50 Čarodějka Tara 16 [i] 06:15 Batman: Odvážný hrdina II 18 [i] 06:45 Bakugan 2 [i] 07:10 Tučňáci z Madagaskaru II 34 [i] 07:40 Princezna husopaska [i] 08:55 Můj pes Skip [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:15 Svědectví mrtvých očí [i] 14:10 Výměna manželek VI [i] 15:30 Hádej kdo? [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Konec letní kuchyně [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Thor [i] 22:40 Těžko ho zabít [i] 00:35 Paranormal Activity 2 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:45 Andílci 53 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Chima: Stoletý měsíc 7 [i] 07:50 Mistr Manny II: Světlík; Mannyho historická schránka 28 [i] 08:25 Největší bitvy II. světové války: Operace Merkur: Pád Kréty 20 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Columbo: Jak vytočit vraždu [i] 11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Smrtící posedlost [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Čarodějův učeň [i] 22:35 Smrtící orchidej [i] 00:40 Temné vody [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 21/129 [i] 06:50 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 08:45 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Lovkyňa záhad [i] 12:10 Milovaný podvodník [i] 14:10 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 16:00 V tieni podozrenia [i] 18:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 20:00 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 23:55 Sneh v auguste [i] 01:40 Lovkyňa záhad [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 21/129 [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Rande naslepo [i] 15:30 Bláznivej sejf [i] 17:10 Orbit [i] 18:50 Tři dny ke svobodě [i] 21:05 Muž v pokušení [i] 22:45 Krvavá hostina [i] 00:15 Jezero smrti [i] 01:45 Tři dny ke svobodě [i] 03:50 Extrakt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:45 Plážový fotbal [i] 10:45 Watts [i] 11:30 Plochá dráha [i] 13:15 Formule [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 19:00 Plochá dráha [i] 21:00 Box [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Plochá dráha [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 06:00 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 07:00 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 15:00 Duch éraloka [i] 17:00 Dvojnásobná vražda [i] 19:00 Snídaňový klub [i] 21:00 Tak se měj [i] 23:00 Wyatt Earp [i] 02:40 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 03:40 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 04:30 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 10 [i] 06:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 07:00 Život 8 [i] 08:00 Velký bariérový útes 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 5 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Potížisti 19 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Ti nejpohyblivější 20 [i] 12:00 Mistři písku 13 [i] 12:30 Mistři písku 1 [i] 13:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 8 [i] 14:00 Pohřebiště 13 [i] 14:55 Jak pracuje Země 1 [i] 15:55 Země pod vodou [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 3 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 4 [i] 17:55 Sportovní vozy 4 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 10 [i] 19:55 Sedm divů budhistického světa [i] 21:00 Pohřebiště 7