TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:50 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 20/24 [i] 12:45 Dr. House V. 3/24 [i] 13:45 Krok za krokom III. 9/23 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 4/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 AKČNÝ PIATOK: Hellboy (HD) [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 01:55 Mentalista IV. 20/24 [i] 02:45 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 10/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Tajuplné vôňe Hong Kongu [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 5/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 199 [i] 09:50 Asijina voľba 19/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Patince [i] 15:10 Asijina voľba 20/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Uzbekistan,Kazachstan,Kirgizsko-Krajina na Hodvábnej ceste [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 6/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Elán [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Drišľakoviny [i] 04:30 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Lakomý Marko [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Bubeník Maťko [i] 09:05 Nákazlivá rakovina [i] 09:55 Cena prírody II.: Sexi hľuza 10 [i] 10:20 Kultúra alebo nekultúra [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:35 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Ondrej Demo [i] 16:45 Fokus rodina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 18:40 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:45 Krtko: Krtko a karneval [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Peter a Pavol Cesnakovci [i] 20:00 Divoká Čína: Príliv zmien [i] 20:50 Família: Família [i] 21:15 Góly - body - sekundy [i] 21:20 Počasie [i] 21:30 Divadelné dosky 2013 [i] 22:45 Kinorama [i] 23:15 Bratislavské jazzové dni 2012: Emil Viklický Trio (ČR) [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Záchrankyňa [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Z dcéry mníška nebude! [i] 09:30 Panelák: Nevýhodný biznis [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 20 [i] 13:30 Kosti IV. 12 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 8 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Súdna sieň [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pomýlená SMS [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 Detektív Dee a záhada smrtiaceho ohňa [i] 01:45 Najväčší dobyvateľ [i] 04:30 KRIMI 04:55 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 54,55 [i] 07:15 Magnum III. 10 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 14,15 [i] 09:15 Griffinovci VII. 2 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly V. 5,6 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 19 [i] 13:35 Modrí templári 12 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 2 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 14,15 [i] 16:50 Panelák: Nevýhodný biznis [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Kalamita [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 X FACTOR USA 2013 [i] 23:30 Walking Dead III. 5,6 [i] 01:20 Špeciálne komando IV. 7,8 [i] 02:50 Navarro II. 10 [i] 04:20 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 4 [i] 08:00 Dr. House VIII. 17 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 15 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 9 [i] 11:00 Profil zločinu II. 10 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 5 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 14:00 CSI: New York IX. 15 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 16 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 10 [i] 16:55 Profil zločinu II. 11 [i] 18:00 Dr. House VIII. 18 [i] 19:00 CSI: New York IX. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 21:00 Kurs sebeovládání 1 [i] 23:05 Společná terapie I. 12 [i] 00:00 Dr. House VIII. 19 [i] 01:00 Kurs sebeovládání 1 [i] 02:55 Společná terapie I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 07:15 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Bolest a odměna [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez přestání [i] 09:55 S autem v divočině: Poušť [i] 10:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 12:35 Rození obchodníci: VW Beetle – část 2 [i] 13:30 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 15:20 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 15:50 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 17:10 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 22:00 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Strašení: Rozpoutané zlo [i] 00:55 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 02:50 Ben Earl: mistr triků 4 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Vrať se, milý 20/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - František Smolík [i] 11:05 Život na zámku: Primář 38/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 15:55 Po stopách hvězd [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Malá farma: Beránek na rožni [i] 17:10 Besipky: Oprava dálnice D1 [i] 17:15 Polopatě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 4/13 [i] 21:00 13. komnata Jakuba Ludvíka [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Zamilovaný blázen 72/92 [i] 00:10 Hříšní lidé Města pražského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Vzestup Kyberlidí 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Bonbónky světa [i] 09:30 Lidské tělo: První krůčky [i] 10:25 Extremní města: La Paz [i] 11:15 Na plovárně s Radvanem Bahbouhem [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 13:05 Letecké katastrofy III: Lockerbie [i] 14:00 Zvířata na cestách 4/4 [i] 14:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Projekt Huemul [i] 16:30 Ohrožená rozmanitost života [i] 17:25 Červený trpaslík: DNA 20/52 [i] 17:55 Pán času II: Věk oceli 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Váhavý střelec 20/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Podzim [i] 21:00 Lidské tělo: Puberta [i] 21:50 Velikáni filmu: Donald Sutherland [i] 00:00 Jistě, pane premiére: Klíč 4/16 [i] 00:30 Blázni ve vězení [i] 02:20 Zločin II 4/10 [i] 03:20 Být dýdžej [i] 04:10 Prázdné hnízdo? [i] 04:40 Červený trpaslík: DNA 20/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2454 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Náhradní tatínek 436 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 11:25 Průměrňákovi 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 8 [i] 13:30 Odložené případy: Plán 21 [i] 14:25 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Nechci být potmě sám 69 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 18:30 Ulice 2455 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Malý terorista [i] 22:50 Šerifové [i] 01:15 Třetí hlídka V 22 [i] 01:55 Novashopping 02:35 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 03:40 Andílci 52 [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Věřte tomu, nebo ne 22 [i] 07:55 Alf I: Nebezpečný hazard 23 [i] 08:45 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice 4 [i] 09:45 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 10:45 Loď snů: Rio de Janeiro 20 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Velká bingo finta 12 [i] 13:55 Siska VII: Smrt v tvém náručí 6 [i] 15:20 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Instinkt [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 19/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 45/102 [i] 06:40 Rebeli II. 152/225 [i] 07:30 Túžba tela 33/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 73 [i] 11:00 Sila 30 [i] 12:10 V objatí hodvábu 20/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:20 Slzy Bosporu 46/102 [i] 15:05 Čaro lásky 57/90 [i] 16:00 Teresa 150-151/152 [i] 17:50 V tieni zločinu 2/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 17/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 31 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 00:20 Smrtiaca spoveď [i] 01:55 V tieni podozrenia [i] 03:25 Ružové okuliare [i] 04:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 04:40 V objatí hodvábu 20/200 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední loupež [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysněný muž [i] 13:50 2 dny v Paříži [i] 15:45 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:20 Fanoušci [i] 19:00 Beowulf: král barbarů [i] 20:50 Extrakt [i] 22:30 Jezero smrti [i] 00:05 Rukojmí [i] 01:55 Moje krásná učitelka [i] 03:35 Banditi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Krasobruslení [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:30 Krasobruslení [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:30 Krasobruslení [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Plochá dráha [i] 21:00 Box [i] 23:00 Plochá dráha [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Plochá dráha [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 06:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Obětní beránek 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 12:20 Městečko Haven 1: Epidemie 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Vrahova píseň 18 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 18:20 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 21:20 Snídaňový klub [i] 23:20 Duch éraloka [i] 01:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Vrahova píseň 18 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Kde jsou meze 7 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 9 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 07:00 Sportovní vozy 10 [i] 08:00 Farma pro mě: Mezi vepři 2 [i] 09:05 Sběrači: Jill a Tra 10 [i] 10:00 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře [i] 11:00 Jak vznikla Země 18 [i] 12:00 Zvířecí rekordman: Superpsi 14 [i] 13:00 Deratizátor 7 [i] 13:30 Deratizátor 8 [i] 14:00 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 15:00 Mistři písku 9