TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:40 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 12:45 Mentalista IV. 19/24 [i] 13:35 Dr. House V. 1-2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 3/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 00:20 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 01:15 Mentalista IV. 19/24 [i] 01:50 Dr. House V. 1/24 [i] 02:35 Dva a pol chlapa VIII. 3/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Plážové rituály na Hawai [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 4/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Bez šance na úspech 3/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:05 Sila lásky V. 198 [i] 09:50 Asijina voľba 18/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 19/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Tajuplné vôňe Hong Kongu [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 5/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther II. 1/4 [i] 21:10 Luther II. 2/4 [i] 22:05 Kriminálka Staré Mesto: Prípad červeného hada 4/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:35 Profesionáli III: Bez šance na úspech 3/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nedokončená modlitba [i] 00:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Dvojnásobná vražda [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 198 [i] 03:50 Asijina voľba 19/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Rodina [i] 09:00 Mladí o mladých: Diana [i] 09:35 Hľadači [i] 10:00 Sila tanca [i] 10:25 V zakázanom kráľovstve [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:45 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Tá moja pieseň Vám povie [i] 13:50 Noc v archíve: Čím budem? [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Kultúra alebo nekultúra [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Sexi hľuza 10 [i] 18:20 Halali [i] 18:40 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:45 Krtko: Krtko hodinárom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Ján Fiľo [i] 20:00 Nákazlivá rakovina [i] 20:50 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 České milovanie: O láske, keď majú deti deti [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Choď do riti! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Kúpeľ v kyseline [i] 09:30 Panelák: Lúčenie [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 1/31 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 19 [i] 13:30 Kosti IV. 11 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 7 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Súdna sieň [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Nevýhodný biznis [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 Gigolovia [i] 00:00 Prísľuby z Východu [i] 02:20 Gigolovia [i] 03:30 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 52,53 [i] 07:15 Magnum III. 9 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 12,13 [i] 09:15 Griffinovci VII. 1/14 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly V. 3,4 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 18 [i] 13:35 Modrí templári 11 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 1/31 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 12,13 [i] 16:50 Panelák: Lúčenie [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Narodeniny [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 4 [i] 23:30 Bad Boys 13 [i] 00:30 Ochrancovia 8 [i] 01:20 Navarro II. 9 [i] 02:45 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:10 Akty X 24/24 [i] 04:50 Akty X II. 1/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 3 [i] 08:00 Dr. House VIII. 16 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 14 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 8 [i] 10:55 Profil zločinu II. 9 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 4 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 14:00 CSI: New York IX. 14 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 15 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 9 [i] 17:00 Profil zločinu II. 10 [i] 18:05 Dr. House VIII. 17 [i] 19:05 CSI: New York IX. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 7 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 07:15 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Bez šance [i] 09:55 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 10:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 12:35 Rození obchodníci: VW Beetle – část 1 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Hovor [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i] 15:20 Jak funguje vesmír 8 [i] 16:15 Co se dělo dál? 4 [i] 16:45 Tovární linka 4 [i] 17:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 18:05 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 19:00 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 21:00 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 21:30 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 00:00 Argo: Skutečný příběh [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 01:50 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 02:20 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 04:45 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Italský hřebec 19/22 [i] 09:45 13. komnata Olgy Štěpánové [i] 10:15 Na cestě po severozápadě Mongolska [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:50 Slečna se špatnou pověstí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 3/6 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:35 Profil zločinu II: V zajetí 10/12 [i] 00:30 Na stopě [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Lev a jehňátko 22/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Dívka v krbu 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 09:40 Polda a vesničanka (Bulle und das [i] 11:10 Emoce a my: Jak se (ne)zbláznit z vlastních emocí 3/13 [i] 11:40 Ekoprůkopníci: Recyklovatelné plasty [i] 12:00 Cizinec je našinec [i] 12:25 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi [i] 13:15 Architektura 13/45 [i] 13:45 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 14:25 Mýty a fakta historie: Angkor - Pohlcená civilizace [i] 15:20 Království divočiny: Pipulky, mistr a učeň [i] 15:45 Objevování planety Oceán: Pátrání po vzácných kladivounech 1/13 [i] 16:35 Zmrzlá planeta: Léto [i] 17:30 Červený trpaslík: Kamila 19/52 [i] 17:55 Pán času II: Vzestup Kyberlidí 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Přijetí 19/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Masožravci [i] 21:00 Panství Downton III 4/10 [i] 21:50 Hra o trůny: Mrzáci, bastardi a zlámané věci 4/10 [i] 22:45 Zločin II 4/10 [i] 23:45 Queer: Takové normální rodiny [i] 00:15 Pološero - Češi v Ganze [i] 00:40 Bratři a sestry IV: Miluj bližního svého 22/24 [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Cizinec je našinec [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Film o filmu Jako nikdy [i] 02:35 Popcorn [i] 03:05 Otcem v požehnaném věku [i] 03:35 Jan Bobrovský, trenér [i] 03:50 Dvorana [i] 04:40 Červený trpaslík: Kamila 19/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2453 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 74 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 11:25 Průměrňákovi 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 7 [i] 13:30 Odložené případy: Mateřský instinkt 20 [i] 14:25 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Nechte mě snít 68 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tucet rudých růží 19 [i] 18:30 Ulice 2454 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Náhradní tatínek 436 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Korunka pro královnu 11 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:00 RocknRolla [i] 01:15 Ve znamení raka 4 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka V 21 [i] 03:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 04:10 Andílci 51 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Jeffův nový podnik 21 [i] 07:55 Alf I: Což takhle dát si chřest 22 [i] 08:45 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby 3 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 10:50 Loď snů: San Francisco 19 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Tygří oko 11 [i] 13:55 Siska VII: Nenáviděný otčím 5 [i] 15:20 Big Ben III: Hon 2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:45 Křižovatky života: Dětská práce [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dívka s hnědýma očima 4 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: Angel's Knoll 20 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy I 1 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V objatí hodvábu 18/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 44/102 [i] 06:50 Rebeli II. 151/225 [i] 07:40 Túžba tela 32/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 V objatí hodvábu 19/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 24/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 45/102 [i] 15:05 Čaro lásky 56/90 [i] 16:00 Teresa 148-149/152 [i] 17:50 V tieni zločinu 1/22 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 16/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 30 [i] 22:30 Perla Orientu 73 [i] 23:30 Tlkot srdca II. 3/10 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik II. 7-8/24 [i] 01:05 Adela show [i] 01:35 Tlkot srdca II. 3/10 [i] 02:15 Máš pravdu, miláčik II. 7-8/24 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:10 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Schůzka s Drew [i] 13:45 Plnou parou vzad! [i] 15:35 Vysněný muž [i] 17:20 2 dny v Paříži [i] 19:10 Tvrdá hra [i] 21:00 Moje krásná učitelka [i] 22:45 Boogeyman [i] 00:20 Nanosonda [i] 01:50 Babel [i] 04:05 Darwinovy ceny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:45 Plážový fotbal [i] 10:45 Plochá dráha [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Plochá dráha [i] 21:00 Krasobruslení [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 00:30 Plochá dráha [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i]