TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:50 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 18/24 [i] 12:45 Dr. House IV. 16/16 [i] 13:45 Krok za krokom III. 8/23 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 2/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 23:55 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 00:50 Mentalista IV. 18/24 [i] 01:35 Dr. House IV. 16/16 [i] 02:20 Neznámy zvodca [i] 03:55 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Stretnutia na Filipínach [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 3/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 197 [i] 09:50 Asijina voľba 17/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Prvýkrát [i] 15:10 Asijina voľba 18/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Plážové rituály na Hawai [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 4/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krajina strelcov [i] 22:35 Telo [i] 00:10 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky V. 197 [i] 03:50 Asijina voľba 18/88 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Baby ježibaby [i] 09:00 Jedovaté topánky [i] 09:45 Koniari sveta: Kovboji 4/20 [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie [i] 11:30 Živá panoráma [i] 11:55 Ambulancia: Pomoc ohrozeným prieduškám [i] 12:25 Zabudnuté piesne a tance [i] 13:10 MS v cyklistike - Florencia [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Furošiki - tradičná šatka [i] 18:25 Test magazín [i] 18:40 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:45 Krtko: Krtko fotografom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Igor Dohovič [i] 20:00 Mladí o mladých: Diana [i] 20:30 Hľadači [i] 20:55 Sila tanca [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "O slavnosti a hostech" [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Autosalón [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Nebudem sa holiť! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Za trest [i] 09:30 Panelák: Horúca stopa [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 18 [i] 13:30 Kosti IV. 10 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 6 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Súdna sieň [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Lúčenie [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 23:00 Vtierka Castle V. 5 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 13 [i] 01:00 Kosti VII. 2,3 [i] 02:50 Slnečno, sem - tam vraždy 8 [i] 03:35 KRIMI 04:00 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Griffinovci VI. 17 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 50,51 [i] 07:15 Magnum III. 8 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 09:15 Griffinovci VI. 18/18 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly V. 1,2/22 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 17 [i] 13:35 Modrí templári 10 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 16:50 Panelák: Horúca stopa [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Ferove manželky [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 2,3 [i] 22:30 Mafstory: Sestrička, Deti 10,11 [i] 00:30 Sliediči 4 [i] 01:20 Navarro II. 8 [i] 02:45 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:10 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 2 [i] 08:00 Dr. House VIII. 15 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 13 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 7 [i] 11:00 Profil zločinu II. 8 [i] 12:10 Ten, kdo tě chrání I. 3 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 14:05 CSI: New York IX. 13 [i] 15:05 Posel ztracených duší I. 14 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 8 [i] 16:55 Profil zločinu II. 9 [i] 18:00 Dr. House VIII. 16 [i] 19:00 CSI: New York IX. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 22:00 Crossing Lines I. 3 [i] 23:00 CSI: New York IX. 13 [i] 00:00 Rudá vdova I. 4 [i] 01:00 Crossing Lines I. 3 [i] 02:00 CSI: New York IX. 13 [i] 02:45 Rudá vdova I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 07:15 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Tragický začátek [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Potápěči za diamanty 4 [i] 10:50 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 12:35 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 13:30 Nejextrémnější válka: Bagdád: bleskové útoky [i] 14:25 Nejextrémnější válka 6 [i] 15:20 Mistři piva: Punkin a Portamarillo [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Muffin smrti [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Slaninový hamburger [i] 17:10 Nutné k přežití: Island [i] 18:05 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 19:30 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 8 [i] 22:00 Neobjasněné případy 2 [i] 23:00 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 00:00 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Existuje stvořitel? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 8 [i] 02:50 Neobjasněné případy 2 [i] 03:50 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 04:45 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Strojní senoseč [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Je více způsobů 18/22 [i] 09:45 Žiješ jenom 2x [i] 10:15 Polopatě [i] 11:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:25 Hospoda U Druhé šance [i] 22:15 Nadměrné maličkosti [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Tělo jako důkaz II: Láska bolí 4/16 [i] 23:50 MI5 X 3/6 [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ve službách prince 21/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času II: Setkání spolužáků 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Život savců: Hlodavci [i] 10:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 2/2 [i] 11:05 Pevnosti: Praha [i] 11:25 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:10 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:50 Náš venkov: Horor nad Nežárkou [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:45 Extremní města: La Paz [i] 15:35 Lidské tělo: První krůčky [i] 16:30 Moje rodina IX: Sokyně 4/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Červený trpaslík: Poslední den 18/52 [i] 17:55 Pán času II: Dívka v krbu 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Znesváření 18/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 4/4 [i] 21:05 Na cestě po severozápadě Mongolska [i] 21:35 Deník Dity P. [i] 22:00 Pusinky [i] 23:45 Na stojáka [i] 00:10 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 01:00 Armadillo [i] 02:45 Nedej se: Návrat orla skalního [i] 03:10 Popcorn [i] 03:40 Cesta "domů" [i] 04:05 Ivan Wernisch, básník [i] 04:20 3 a 1/2 Masaryka [i] 04:40 Červený trpaslík: Poslední den 18/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2452 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvalitní terč 435 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 11:25 Průměrňákovi 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 6 [i] 13:30 Odložené případy: Dravec 19 [i] 14:30 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Jde jen o sex 67 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vražda a hypnóza 18 [i] 18:30 Ulice 2453 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 74 [i] 21:30 Comeback: Scrabble trable [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Noc žraloka [i] 00:55 Ve znamení raka 3 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Třetí hlídka V 20 [i] 02:40 Střepiny [i] 03:05 Áčko: Táta jako máma [i] 04:10 Andílci 50 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Brad novinář 20 [i] 07:55 Alf I: Alf detektivem 21 [i] 08:45 To je vražda, napsala IV: Zloděj musí z kola ven 2 [i] 09:45 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 10:45 Loď snů: Shanghai 18 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Odplata 10 [i] 13:55 Siska VII: Buď zticha a zemři 4 [i] 15:20 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Pytlák 209 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Vražda v aukčním domě 3 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Nezvaní hosté 19 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny II: Síť se zatahuje 2 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny II: Síť se zatahuje 2 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 17/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 43/102 [i] 06:35 Rebeli II. 150/225 [i] 07:30 Túžba tela 31/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 72 [i] 11:05 Sila 29 [i] 12:10 V objatí hodvábu 18/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 44/102 [i] 15:05 Čaro lásky 55/90 [i] 16:00 Teresa 146-147/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 24/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 15/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Neznámy zvodca [i] 22:40 Prípad Pelikán [i] 01:20 Máš pravdu, miláčik II. 5-6/24 [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Máš pravdu, miláčik II. 5-6/24 [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 Na streche [i] 04:30 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Vášeň a cit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalý manžel [i] 13:50 Grace už není [i] 15:30 Schůzka s Drew [i] 17:15 Plnou parou vzad! [i] 19:00 Darwinovy ceny [i] 20:40 Babel [i] 23:05 Nanosonda [i] 00:40 Wolf Creek [i] 02:15 Rukojmí [i] 04:05 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 09:30 Motorsport [i] 10:15 Formule [i] 10:45 Plochá dráha [i] 13:00 Plážový fotbal [i] 14:00 Plážový fotbal [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Plochá dráha [i] 20:30 Olympiáda [i] 21:00 Wednesday Selection 21:05 Pólo [i] 22:05 Jezdectví [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:40 Alexia's Selection 23:45 Golf [i] 23:50 Jachting [i] 23:55 Wednesday Selection 00:00 Plochá dráha [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dlouholetý problém 15 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i] 12:20 Městečko Haven 1: Motýl 2