TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:50 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 17/24 [i] 12:45 Dr. House IV. 15/16 [i] 13:45 Krok za krokom III. 7/23 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 00:20 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 01:10 Mentalista IV. 17/24 [i] 01:55 Dr. House IV. 15/16 [i] 02:35 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Pohľadnica z Californie [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 2/20 [i] 07:00 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 196 [i] 09:50 Asijina voľba 16/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:10 Asijina voľba 17/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Stretnutia na Filipínach [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 3/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 3/13 [i] 22:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nedokončená modlitba [i] 22:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Dvojnásobná vražda [i] 23:20 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 00:15 O 5 minút 12 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 196 [i] 03:40 Asijina voľba 17/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Naozajstný kamarát [i] 09:00 Maršál Žukov 1/2 [i] 09:45 Vašimi očami: Kanárske ostrovy: Gomera [i] 10:15 Národnostný magazín mix: Český [i] 10:45 Fokus práca [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Skalica [i] 13:25 Drahí príbuzní [i] 15:00 Família: Família - Hľadanie priestoru ... [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Ľudovít [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Kovboji 4/20 [i] 18:25 Magazín o bývaní [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 7/7 [i] 18:45 Krtko: Krtko a vajce [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Ingrid Papajová [i] 20:00 Jedovaté topánky [i] 20:45 Ambulancia: Pomoc ohrozeným prieduškám [i] 21:10 GEN.sk: Michal Novák [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 4/8 [i] 22:45 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Tempo [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI [i] 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Bez peňazí [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Nenávidím otčima [i] 09:30 Panelák: Vyjednávačky [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 17 [i] 13:30 Kosti IV. 9 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 5 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Súdna sieň [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Horúca stopa [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 XXL RODINA WOLLNYOVCI 4 [i] 00:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13 [i] 03:25 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 03:55 Zločinné úmysly IV. [i] 04:40 Zločinné úmysly III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 48,49 [i] 07:15 Magnum III. 7 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 8,9 [i] 09:15 Griffinovci VI. 17 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 22,23/23 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 16 [i] 13:35 Modrí templári 9 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 16 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 8,9 [i] 16:50 Panelák: Vyjednávačky [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Batman [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 13,14 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 4 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 4 [i] 00:30 Ochrancovia 7 [i] 01:30 Navarro II. 7 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:30 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání I. 1 [i] 08:00 Dr. House VIII. 14 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 12 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 6 [i] 11:00 Profil zločinu II. 7 [i] 12:05 Ten, kdo tě chrání I. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 14:00 CSI: New York IX. 12 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 13 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 7 [i] 17:00 Profil zločinu II. 8 [i] 18:05 Dr. House VIII. 15 [i] 19:00 CSI: New York IX. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 21:00 Profilage IV. 4 [i] 22:05 Con Air 1 [i] 00:20 Hannibal I. 4 [i] 01:15 Profilage IV. 4 [i] 02:15 CSI: New York IX. 13 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 06:00 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 5 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 07:15 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 12:35 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 13:30 Pátá rychlost 4 [i] 14:25 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 15:20 Bearova výprava na Everest [i] 16:15 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 17:10 Nutné k přežití: Mexiko [i] 18:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 19:00 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 20:00 Mistři piva: Punkin a Portamarillo [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Muffin smrti [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Slaninový hamburger [i] 22:00 Nejlepší rybář: Bitva na volném moři [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 6 [i] 00:00 Bojiště: války na záchranu hrochů: Přizvat si posily [i] 00:55 Mistři piva: Punkin a Portamarillo [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Muffin smrti [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Slaninový hamburger [i] 02:50 Nejlepší rybář: Bitva na volném moři [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 6 [i] 04:45 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Jak si holky vyrazí 17/22 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Žiješ jenom 2x [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Příběhy slavných - František Smolík [i] 22:45 Jehla [i] 00:00 Hospoda U Druhé šance [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Po stopách hvězd [i] 01:45 Sváteční slovo ekologického aktivisty Jiřího Košíka [i] 01:50 13. komnata Olgy Štěpánové [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pán času II: Zub a spár 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Počesku [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Válečníci: Šogun [i] 10:10 Objevování planety Oceán: Pátrání po vzácných kladivounech 1/13 [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:30 Království divočiny: Pipulky, mistr a učeň [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:25 Nedej se: Návrat orla skalního [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Ohrožená rozmanitost života [i] 13:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Emoce a my 3/13 [i] 15:05 Největší tankové bitvy: Yom Kippur [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 16:35 Zvířata na cestách 4/4 [i] 17:30 Červený trpaslík: Fotostroj času 17/52 [i] 17:55 Pán času II: Setkání spolužáků 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Kostky vržené osudem 17/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Perský záliv [i] 20:55 Souboj vojevůdců: Alexander proti von Arnimovi [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Věrný sobě 4/13 [i] 22:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: Anastázie 4/12 [i] 23:25 Je to soda II 1/3 [i] 00:00 Californication VI: Do pekla v kůži 4/12 [i] 00:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3/12 [i] 00:50 Kapitán Lindbergh [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 Queer: Děti Uruguaye [i] 02:40 Popcorn [i] 03:05 Druhý pokus [i] 03:35 Zuzana Brázdová - prorektorka [i] 03:50 Z luhačovického Zálesí [i] 04:40 Červený trpaslík: Fotostroj času 17/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2451 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Dohazovači 73 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 11:25 Průměrňákovi 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 5 [i] 13:35 Odložené případy: Pozdní návraty 18 [i] 14:30 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Skupinový sex 66 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 18:30 Ulice 2452 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvalitní terč 435 [i] 21:30 Víkend: Křik a pláč [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Vzpomínky 17 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Špion 6 [i] 00:40 Ve znamení raka 2 [i] 01:10 Třetí hlídka V 19 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Babicovy dobroty: Léto končí [i] 04:10 Andílci 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Hledání ztracené vrby 19 [i] 07:55 Alf I: Případ pro psychiatra 20 [i] 08:45 To je vražda, napsala IV: Vražda na módní přehlídce 1 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 10:50 Loď snů: Botswana 17 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Pod palbou 9 [i] 13:55 Siska VII: Hra ve stínu 3 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:45 Křižovatky života: Otec nesmí vídat své děti [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 5 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Bratři 7 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny II: Mlčenlivý svědek 1 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny II: Mlčenlivý svědek 1 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V objatí hodvábu 16/200 [i] 06:00 Slzy Bosporu 42/102 [i] 06:45 Rebeli II. 149/225 [i] 07:35 Túžba tela 30/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 71 [i] 11:05 Sila 28 [i] 12:10 V objatí hodvábu 17/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 22/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 43/102 [i] 15:05 Čaro lásky 54/90 [i] 16:00 Teresa 144-145/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 23/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 14/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 29 [i] 22:30 Perla Orientu 72 [i] 23:30 Tlkot srdca II. 2/10 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik II. 3-4/24 [i] 01:05 Adela show [i] 01:35 Tlkot srdca II. 2/10 [i] 02:15 Máš pravdu, miláčik II. 3-4/24 [i] 03:00 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:15 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ničivá hrozba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci bankovek [i] 13:45 Poslední píseň [i] 15:50 Dokonalý manžel [i] 17:35 Grace už není [i] 19:10 Surfařská svoboda [i] 20:50 Rukojmí [i] 22:50 Wolf Creek [i] 00:35 Bestie [i] 02:05 Sejměte Cartera [i] 03:45 Hnízdo neřesti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:45 Plážový fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Fotbal [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 20:30 Box [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Cestovní vozy [i] 23:45 Závody GT [i] 00:45 Závody GT