TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:50 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 16/24 [i] 12:50 FARMA [i] 14:05 FARMA - DUEL [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 00:20 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 01:15 Smrtiaca lavína [i] 02:45 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Thaijské vzácnosti [i] 06:30 Podvodníci v akcii III 1/20 [i] 07:00 Profesionáli II: Mrtvý svedok 13/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 195 [i] 09:50 Asijina voľba 15/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 16/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Pohľadnica z Californie [i] 17:10 Podvodníci v akcii III 2/20 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moliére [i] 22:15 Rossella 7/7 [i] 00:05 Profesionáli II: Mrtvý svedok 13/13 [i] 00:55 Reportéri [i] 01:25 Občan za dverami [i] 01:50 Autosalón [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 Asijina voľba 16/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:55 Martin Benka a hudba [i] 09:25 Dôsledne ukrývané dokumenty [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus rodina [i] 11:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri organári [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Kysuce [i] 13:15 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 13:30 V zakázanom kráľovstve [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín mix: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Kanárske ostrovy: Gomera [i] 18:25 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 6/7 [i] 18:45 Krtko: Krtko a koberec [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Jana Pronská [i] 20:00 Maršál Žukov 1/2 [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:10 GEN.sk: Ladislav Ťažký [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Hlad [i] 23:35 A3UM: MÁME VÍKEND [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Uštvala ma [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Urobil si mi decko [i] 09:30 Panelák: Svadba [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 16 [i] 13:30 Kosti IV. 8 [i] 14:30 Vtierka Castle II. 4 [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Súdna sieň [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Vyjednávačky [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 16/16 [i] 00:00 X FACTOR USA 2013 [i] 03:10 Damages - V ohrození života IV. 10/10 [i] 04:05 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 46,47 [i] 07:15 Magnum III. 6 [i] 08:15 Simpsonovci XI. 6,7 [i] 09:15 Griffinovci VI. 16 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 20,21 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 15 [i] 13:35 Modrí templári 8 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 6,7 [i] 16:50 Panelák: Svadba [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Alex a sex [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 22:30 Lovci väzňov 12 [i] 23:30 Agent V. 4 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 4 [i] 01:20 Navarro II. 6 [i] 02:45 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:10 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vlčí mládě I. 12 [i] 08:00 Dr. House VIII. 13 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 11 [i] 09:55 Drzá Jordan I. 5 [i] 10:55 Profil zločinu II. 6 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání I. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 14:00 CSI: New York IX. 11 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 12 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 6 [i] 17:00 Profil zločinu II. 7 [i] 18:05 Dr. House VIII. 14 [i] 19:00 CSI: New York IX. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 21:00 Společná terapie I. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 00:00 Boj o čas IV. 11 [i] 01:00 Společná terapie I. 12 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 06:00 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 07:15 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zamilovaný pohled [i] 09:55 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 10:50 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 12:35 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 14:25 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 16:15 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 18:05 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 19:30 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 20:00 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 21:00 Bearova výprava na Everest [i] 22:00 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 23:00 Opravdový podvod 9 [i] 23:30 Opravdový podvod 10 [i] 00:00 Opravdový podvod 1 [i] 00:30 Opravdový podvod 2 [i] 00:55 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 01:50 Bearova výprava na Everest [i] 02:50 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 03:50 Opravdový podvod 9 [i] 04:20 Opravdový podvod 10 [i] 04:45 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Velké závody 16/22 [i] 09:45 Zázraky přírody [i] 11:00 Sanitka 2 3/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Hříšní lidé Města pražského [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 MI5 X 3/6 [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 Sváteční slovo ekologického aktivisty Jiřího Košíka [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Malá farma: Strojní senoseč [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postřehy odjinud [i] 09:05 Soukromá muzea [i] 09:15 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 3/4 [i] 10:15 Svět zázraků [i] 10:40 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 11:25 Tisíc let české myslivosti [i] 11:55 Československý filmový týdeník 1963 956/2379 [i] 12:10 Krásný ztráty [i] 12:40 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Kapitán Lindbergh [i] 14:30 Letecké katastrofy III: Lockerbie [i] 15:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3/12 [i] 15:45 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 16:05 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 16:55 Jistě, pane premiére: Kouřová clona 3/16 [i] 17:30 Červený trpaslík: Výměna těl 16/52 [i] 17:55 Pán času II: Zub a spár 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Městečko v horách 16/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 2/2 [i] 21:05 Zvířata na cestách 4/4 [i] 22:00 Velikáni filmu: Donald Sutherland [i] 23:50 Byl jsem při tom [i] 01:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:25 Vesnicopis [i] 02:45 Popcorn [i] 03:10 Malý velký třesk [i] 03:40 Mažoretky 94 [i] 04:30 Postřehy odjinud [i] 04:35 Červený trpaslík: Výměna těl 16/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2450 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Divná holka 21 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 4 [i] 13:30 Odložené případy: Předsevzetí 17 [i] 14:25 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Terapie šokem 65 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 18:30 Ulice 2451 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dohazovači 73 [i] 21:35 PanMáma: Teplo domova 5 [i] 22:10 Okresní přebor: Forbes 5 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 3 [i] 00:05 Big game [i] 00:55 Perníkový táta III 12 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka V 18 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Povrchní přitažlivost 18 [i] 07:50 Alf I: Alf na divoko 19 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla 22 [i] 09:45 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 10:45 Loď snů: Vancouver 16 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 2/2 [i] 13:55 Siska VII: Requiem za anděla 2 [i] 15:20 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Přejezd 208 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Neviditelné komando [i] 00:55 Nedokonalé zločiny I: Tvář 12 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny I: Tvář 12 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bzzz!!! [i] 06:10 Slzy Bosporu 41/102 [i] 06:50 Rebeli II. 148/225 [i] 07:40 Túžba tela 29/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Dr. Oz II. [i] 11:10 Sila 27 [i] 12:20 V objatí hodvábu 16/200 [i] 13:10 Bez stopy IV. 21/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 42/102 [i] 15:05 Čaro lásky 53/90 [i] 16:00 Teresa 142-143/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 22/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 13/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 SILA 28 [i] 22:30 Perla Orientu 71 [i] 23:40 Tlkot srdca II. 1/10 [i] 00:30 Máš pravdu, miláčik II. 1-2/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:45 Tlkot srdca II. 1/10 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik II. 1-2/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 Sudkyňa Hatchettová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Jízda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední polibek [i] 13:55 Krotitelé upírů [i] 15:55 Lovci bankovek [i] 17:35 Poslední píseň [i] 19:35 Hnízdo neřesti [i] 21:35 Sejměte Cartera [i] 23:20 Bestie [i] 00:55 Extáze [i] 02:35 Nine [i] 04:25 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:45 Plážový fotbal [i] 10:45 Snooker [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Plážový fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Snooker [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 18:20 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 21:20 Šakal [i] 23:50 Rookie Blue 4: Překvapení 1 [i] 00:50 Rookie Blue 4: Návrat domů 2 [i] 01:50 Dobrá manželka 2: Čisté jmění 14 [i] 02:50 Dvojí identita 1: Svištění ran 3 [i] 03:50 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9