Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uragán [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! II. 3-4/8 [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:45 Ako jesť smažené dážďovky [i] 09:20 Bezmocná [i] 11:15 Klik [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Singapuru [i] 16:55 Pestúnka v akcii [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 96 hodín [i] 22:30 Ctihodný občan [i] 00:40 96 hodín [i] 02:15 Ctihodný občan [i] 03:50 Uragán [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Reportéri [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Stratené mesto 1/52 [i] 08:05 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Na zdravie, Cassandra [i] 08:15 Bol raz jeden život 6/26 [i] 08:45 Safari za kuchyňou: Pytliak 5/11 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 16/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Mikronézia [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 15:00 Zlatá klasika: "Páni kluci" [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Žena,ktorá sa vracia 1/4 [i] 22:00 Žena,ktorá sa vracia 2/4 [i] 23:40 Maigret: Maigret a prasiatka z porcelánu [i] 01:10 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 02:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:40 Família: Família - Olja.Lota.Jan [i] 10:10 Orientácie [i] 10:35 Slovo: Slovo Vlastimila Šulgana - SKC [i] 10:40 Ako každý iný [i] 11:30 Bratislava - mesto na jeden deň ? [i] 12:05 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 13:00 Osloboditelia: Flotila [i] 13:55 MS v cyklistike - Florencia [i] 17:00 Štúdio šport [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 5/7 [i] 18:50 Krtko: Krtko a buldozér [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:50 ME vo volejbale - muži [i] 22:00 Odpískané [i] 22:25 Pred rokmi... [i] 22:55 Noc v archíve: Čím budem? [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo: Slovo Vlastimila Šulgana - SKC [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka New York III. 13 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 Cena je správna [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 09:40 XXL RODINA WOLLNYOVCI 3 [i] 10:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 15 [i] 11:50 Vtierka Castle V. 4 [i] 12:50 Zapichni to! [i] 15:10 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ NAŽIVO Z NITRY [i] 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 Rozsudok smrti [i] 01:15 Vidiecka farma [i] 03:15 Rozsudok smrti [i] 04:55 Cena je správna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Akty X [i] 06:00 V uliciach San Francisca 44,45 [i] 08:10 Magnum III. 5 [i] 09:10 A-Team 51,52 [i] 11:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:15 Ice Road Truckers IV. 9 [i] 15:10 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 17:20 Únos [i] 19:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:00 KRIMI 20:30 Malý unavený Joe [i] 23:00 Zapichni to! [i] 01:10 Agent IV. 12,13,14 [i] 03:30 Zákon gangu III. 6 [i] 04:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:50 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 20 [i] 08:00 Don Matteo V. 20 [i] 09:10 Muži v černém 1 [i] 11:00 Drzá Jordan V. 5 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 13:45 Posel ztracených duší V. 14 [i] 14:40 Jak prosté I. 7 [i] 15:35 Spider-Man 2 1 [i] 18:05 Profil zločinu III. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 21:05 CSI: New York VIII. 13 [i] 22:00 Zásilka 1 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 00:55 Profil zločinu III. 10 [i] 02:00 Zásilka 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 06:00 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 06:25 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Operace zimní kácení [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Odkud jsme se vzali? [i] 09:55 Jak funguje vesmír 4 [i] 10:50 Nejextrémnější válka 6 [i] 11:40 Nejextrémnější válka 7 [i] 12:35 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 13:05 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 10 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 15:20 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 16:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 17:10 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 18:05 Rychle a hlasitě 24 [i] 19:00 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražedný večírek [i] 23:00 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 00:00 Nejlepší policisté 4 [i] 00:55 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražedný večírek [i] 03:50 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 04:45 Nutné k přežití: Poušť Baja [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Film o filmu Colette [i] 06:40 Okouzlení III 6/52 [i] 07:30 Kluci na řece [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Primář 38/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Truhlíkovi [i] 14:05 Vltavská víla [i] 14:55 Pozůstalost [i] 16:05 Neobyčejné životy [i] 17:00 Dobří holubi se vracejí [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Chvilková slabost [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Rána z milosti [i] 23:00 Nechte maličkých přijíti ke mně [i] 00:35 Umanutec [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:15 Zahrada je hra [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Akvabely [i] 03:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:40 Rajské zahrady [i] 04:00 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 5/13 [i] 06:00 Tajemství Bible: Apoštolové [i] 06:45 Divnopis [i] 06:55 Československý filmový týdeník 1963 956/2379 [i] 07:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 37 [i] 07:30 České stopy na březích Amazonky [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Angkor - Pohlcená civilizace [i] 09:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 10:25 Největší tankové bitvy: Yom Kippur [i] 11:10 Nedej se: Návrat orla skalního [i] 11:40 Ochránce [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:35 Den zamilovaných bláznů [i] 14:10 Sváteční slovo ekologického aktivisty Jiřího Košíka [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:40 Uchem jehly [i] 15:10 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:35 Ptáčata: Zprávy z domova 3/16 [i] 16:05 Objevování planety Oceán: Pátrání po vzácných kladivounech 1/13 [i] 16:50 Ohrožená rozmanitost života [i] 17:45 Emoce a my 3/13 [i] 18:15 Na plovárně s Radvanem Bahbouhem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 6/13 [i] 19:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 20:00 Válečníci: Šogun [i] 21:00 Letecké katastrofy III: Lockerbie [i] 21:55 Válečník [i] 00:10 Armadillo [i] 01:50 Californication VI: Mrtvé rockové hvězdy 3/12 [i] 02:20 Extremní města: Hammerfest [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 Žít a být [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:25 Zašlapané projekty [i] 04:40 Moje rodina IX: Rambo se vrací 3/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Čarodějka Tara 15 [i] 06:10 Virus Attack 25 [i] 06:40 Bakugan 1 [i] 07:05 Hannah Montana III 17, 18 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 33 [i] 08:30 Víkend: Nepotěším vás [i] 09:15 Speed Racer [i] 11:50 Strašidla z vikýře [i] 13:30 Velká cena Singapuru [i] 16:35 PRÁSK! [i] 17:25 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Divná holka 21 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 Hancock [i] 23:55 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 01:30 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 17 [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:15 Áčko: Vražedná žloutenka [i] 04:10 Andílci 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Útok na orlí věž 6 [i] 07:40 Mistr Manny II: Danny Starr; Patnáctiny 27 [i] 08:10 Tajemství války: Bitva o Británii 8 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Vražda ve škole 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Jste to, co jíte [i] 14:25 Danielle Steelová: Palomino [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:05 VyVolení - Noční show (HD) [i] 00:10 Reportér v ringu [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Marie Besnardová: Příběh travičky II [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 20/129 [i] 06:40 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 12:05 Bolesti slávnych II. 15-16/18 [i] 14:05 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 16:00 Modré z neba [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Hriešny zoznam [i] 21:55 Skutočný príbeh: Vražda za milión [i] 23:50 Hodinu nevíš... [i] 01:35 Hriešny zoznam [i] 03:00 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 20/129 [i] 04:35 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Vášeň a cit [i] 15:45 Krotitelé upírů [i] 17:40 Nebezpečná sopka [i] 19:20 Jízda [i] 21:00 Nine [i] 22:55 Extáze [i] 00:40 Štvanec IRA [i] 02:40 Všechno jde do háje [i] 04:20 Clerks 2: Muži za pultem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Cestovní vozy [i] 07:15 Cestovní vozy [i] 08:15 Cestovní vozy [i] 09:15 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:15 Motorsport [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 10:00 Útěk za spravedlností [i] 12:00 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 13:00 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 19:00 Rookie Blue 4: Překvapení 1 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Návrat domů 2 [i] 21:00 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 22:00 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 23:00 Kluci a holky [i] 01:00 Wyatt Earp [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 06:00 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 07:00 Život 7 [i] 08:00 Velký bariérový útes 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 4 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Páry k pohledání 17 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Atleti 18 [i] 12:00 Mistři písku 11 [i] 12:30 Mistři písku 12 [i] 13:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 7 [i] 14:00 Pohřebiště 12 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 10 [i] 15:55 Záchrana pro Hubble 1 [i] 16:55 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 1 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 2 [i] 17:55 Sportovní vozy 3 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 9 [i] 20:00 Život s Amiši 6 [i] 21:00 Pohřebiště 6 [i] 22:00 Americké aukce 7 [i] 22:30 Americké aukce 8 [i] 23:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 7 [i] 00:00 Pohřebiště 12 [i] 00:55 Planeta Země po vymření lidstva 10 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 5 [i] 02:55 Americké aukce 7 [i] 03:25 Americké aukce 8 [i] 03:55 Záchrana pro Hubble 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zamilovaný profesor [i] 07:35 Náš kamarád Yetti [i] 09:15 Kylie Aphrodite: Les Folies Tour 2011 [i] 10:50 Kniha džunglí 2 [i] 12:00 Terapie 16 [i] 12:30 Terapie 17 [i] 12:55 Terapie 18 [i] 13:20 Terapie 19 [i] 13:45 Terapie 20 [i] 14:15 Dobrodružství s robotem [i] 15:40 Madagaskar 3 [i] 17:10 Avengers [i] 19:30 Před kamerou X. 38 [i] 20:00 Atlas mraků [i]