Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 11:40 Mentalista IV. 15/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 14/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 6/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Tiene minulosti [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 01:45 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 02:30 Mentalista IV. 15/24 [i] 03:10 FARMA [i] 04:10 Kobra 11 IX. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Stratení v Austrálii [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 10/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 194 [i] 09:50 Asijina voľba 14/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Východná [i] 15:10 Asijina voľba 15/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Podvodníci v akcii III 1/20 [i] 16:50 Destinácia svet: Thaijské vzácnosti [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Hana Hegerová [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 03:30 Drišľakoviny [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Profesionál [i] 07:20 Polícia [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Koleso osudu [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Športové drevo [i] 09:05 Planéta dinosaurov: Celkom iný svet [i] 09:55 Cena prírody II.: Únia Zelených 9 [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:35 Voda pre život [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Pri muzike v jednom tanci [i] 13:00 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:25 Záhradníkov pes [i] 14:55 Tvárou v tvár [i] 15:30 Fokus rodina [i] 16:15 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:50 ME vo volejbale - muži [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Květa Perečinská [i] 20:00 Divoká Čína: Krajina pánd [i] 20:50 Família: Família - Olja.Lota.Jan [i] 21:20 Kinorama [i] 21:45 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Kino na Dvojke: Takí normálni zabijaci [i] 23:55 Slovenský bigbít 10 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Nervové zrútenie [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Tradície [i] 09:55 KLAN 16 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 15 [i] 13:30 Kosti IV. 7 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 17 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Svadba [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 Klub príšerných žien [i] 01:00 Pomstiteľ [i] 03:10 Far Cry [i] 04:40 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Griffinovci VI. 14 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 40,41 [i] 07:10 Magnum III. 3 [i] 08:10 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 09:15 Griffinovci VI. 15 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 18,19 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i] 13:40 Modrí templári: Bratia 7 [i] 14:30 KLAN 16 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 16:55 Panelák: Tradície [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Vražda [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 X FACTOR USA 2013 [i] 23:30 Walking Dead III. 3,4 [i] 01:20 Špeciálne komando IV. 5,6 [i] 02:45 Navarro II. 5 [i] 04:10 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 04:55 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 11 [i] 08:00 Dr. House VIII. 12 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 10 [i] 10:00 Drzá Jordan I. 4 [i] 11:00 Profil zločinu II. 5 [i] 12:00 Vlčí mládě I. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 14:00 CSI: New York IX. 10 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 11 [i] 15:50 Drzá Jordan I. 5 [i] 16:50 Profil zločinu II. 6 [i] 18:00 Dr. House VIII. 13 [i] 19:00 CSI: New York IX. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 21:00 Hurikán v ringu 1 [i] 23:50 Společná terapie I. 11 [i] 00:45 Dr. House VIII. 18 [i] 01:40 Profil zločinu II. 6 [i] 02:35 Společná terapie I. 11 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 3 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 07:15 Špinavé práce u protinožců: Výprava do země krokodýlů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vrtej nebo zahyneš [i] 09:55 S autem v divočině: Hory [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 12:35 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 15:20 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 15:50 Králové aukcí: Soutěž [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 17:10 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 18:05 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 19:30 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 22:00 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Strašení: Skrytá hrůza [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 02:50 Ben Earl: mistr triků 3 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Nové boty 15/22 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:10 Příběhy slavných - Raoul Schránil [i] 11:05 Život na zámku: Období dešťů 37/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 15:55 Po stopách hvězd [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Malá farma: Strojní senoseč [i] 17:10 Besipky: Vybrždění autobusu [i] 17:15 Polopatě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 3/13 [i] 21:00 13. komnata Olgy Štěpánové [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Naživo! 71/92 [i] 00:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 09:35 Lidské tělo: Každodenní zázrak [i] 10:30 Extremní města: Hammerfest [i] 11:20 Na plovárně s Geraldinou [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Tajemství Bible: Apoštolové [i] 13:10 Letecké katastrofy III: Smrt nad [i] 14:00 Zvířata na cestách 3/4 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Kapitán Lindbergh [i] 16:35 Tajemný ostrov na konci světa [i] 17:25 Červený trpaslík: Polymorf 15/52 [i] 17:55 Pán času II: Nová Země 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Překvapení 15/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Léto [i] 21:00 Lidské tělo: První krůčky [i] 21:50 Velikáni filmu: Jean-Paul Belmondo [i] 23:30 Jistě, pane premiére: Kouřová clona 3/16 [i] 00:00 Ajťáci IV: Zlobiví hoši, Reynholmová vs. Reynholm 5,6/6 [i] 00:50 Zločin II 3/10 [i] 01:50 Přežít! [i] 02:35 Setkání v Panském dvoře [i] 02:55 Žít a být [i] 03:15 Intolerance [i] 03:40 Generace "0" [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Polymorf 15/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2449 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nostalgie po manželovi 434 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 11:25 Průměrňákovi 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 13:25 Odložené případy: Druhý příchod legendy 16 [i] 14:25 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Musím ho zradit 64 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 18:30 Ulice 2450 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: DNA jako důkaz [i] 22:50 Uprchlík [i] 01:15 Třetí hlídka V 16 [i] 01:55 Novashopping 02:35 Dva a půl chlapa VII 6 [i] 02:55 Áčko: Jsem jasnovidec [i] 03:55 Andílci 46 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Tim Othello Taylor 17 [i] 07:55 Alf I: Hledá se otec 18 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Stará historie 21 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 10:50 Loď snů: Omán 15 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Cesta do Black Bayou 1/2 [i] 13:55 Siska VII: Stín ženy 1 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel (HD) [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Zátaras [i] 01:20 Darjeeling s ručením omezeným [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 14/200 [i] 05:50 Slzy Bosporu 40/102 [i] 06:35 Rebeli II. 147/225 [i] 07:25 Túžba tela 28/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 70 [i] 11:00 Sila 26 [i] 12:05 V objatí hodvábu 15/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 41/102 [i] 15:05 Čaro lásky 52/90 [i] 16:00 Teresa 140-141/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 21/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 12/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 27 [i] 22:30 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 00:15 Posadnutá démonom [i] 01:50 Prežila som peklo [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Baxter [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:40 Bílá vrána [i] 15:25 Obyčejní hrdinové [i] 17:25 Poslední polibek [i] 19:15 Leningrad [i] 21:10 Všechno jde do háje [i] 22:55 Špatnej polda [i] 01:00 Výchovný tábor [i] 02:40 Super náhradník [i] 04:25 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 06:20 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Smolné období 12 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 21:20 Notting Hill [i] 23:40 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 00:40 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 01:40 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 02:40 Dobrá manželka 2: Informátor 13 [i] 03:35 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 04:25 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 06:00 Univerzita Vševědoucna 11 [i] 07:00 Sportovní vozy 5 [i] 08:00 Nejpřísnější rodiče světa: Severní Karolina 5 [i] 09:05 Sběrači: Julie a Shannon 5 [i] 10:00 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 11:00 Jak vznikla Země 13 [i] 12:00 Zvířecí rekordman: Zabijáci 9 [i] 13:00 Deratizátor 23 [i] 13:30 Deratizátor 24 [i] 14:00 Prolomení našeho genetického kódu