Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 12:40 Mentalista IV. 14/24 [i] 13:35 Dr. House IV. 12-13/16 [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 23/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 00:25 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 01:20 Mentalista IV. 14/24 [i] 02:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Dr. House IV. 13/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Nezvyčajná tazmánia [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 9/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Útok na CI5 11/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 193 [i] 09:50 Asijina voľba 13/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:10 Asijina voľba 14/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Stratení v Austrálii [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 10/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther 5/6 [i] 21:10 Luther 6/6 [i] 22:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zlatej smrti 3/7 [i] 23:10 Reportéri [i] 23:35 Profesionáli II: Útok na CI5 11/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nočný vrah [i] 00:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 193 [i] 03:45 Asijina voľba 14/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Lola [i] 09:00 Bude nám horúco? [i] 10:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Ochotníci [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:45 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahraj nam,muzika, vesele: Kde vládne úsmev, alebo ako ten čas letí [i] 13:15 Noc v archíve: Dovolenky a cestovanie [i] 15:00 Senior klub [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Únia Zelených 9 [i] 18:20 Halali [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 4/7 [i] 18:45 Krtko: Krtko chemikom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:48 (Ne)celebrity: Julo Konček [i] 19:55 Planéta dinosaurov: Celkom iný svet [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 České milovanie: O láske stratenej [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Do tretice [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Rozlúčka so slobodou [i] 09:55 KLAN 15 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 14 [i] 13:30 Kosti IV. 6 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 16 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Tradície [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 Gigolovia [i] 00:00 Zlý poliš [i] 02:50 Gigolovia [i] 03:45 Damages - V ohrození života IV. 9 [i] 04:35 KRIMI 04:55 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Griffinovci VI. 13 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 38,39 [i] 07:10 Magnum III. 2 [i] 08:10 Simpsonovci XI. 2,3 [i] 09:15 Griffinovci VI. 14 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 16,17 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11 [i] 13:40 Modrí templári 6 [i] 14:30 KLAN 15 [i] 16:00 Simpsonovci XI. 2,3 [i] 16:55 Panelák: Rozlúčka so slobodou [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Dušičky [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 6 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 3 [i] 23:30 Bad Boys 12 [i] 00:30 Ochrancovia 6 [i] 01:20 Navarro II. 4 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 04:25 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vlčí mládě I. 10 [i] 07:55 Dr. House VIII. 11 [i] 08:55 Posel ztracených duší I. 9 [i] 09:55 Drzá Jordan I. 3 [i] 10:55 Profil zločinu II. 4 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 14:00 CSI: New York IX. 9 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 10 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 4 [i] 17:00 Profil zločinu II. 5 [i] 18:00 Dr. House VIII. 12 [i] 19:00 CSI: New York IX. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Mega most [i] 06:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 07:15 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední šňůra [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na šikmé ploše [i] 09:55 Muži Yukonu: Na mizině [i] 10:50 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 12:35 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Rickovy zprávy [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i] 15:20 Jak funguje vesmír 7 [i] 16:15 Co se dělo dál? 3 [i] 16:45 Tovární linka 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 18:05 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 19:30 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 21:00 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 21:30 Králové aukcí: Soutěž [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 01:50 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 02:20 Králové aukcí: Soutěž [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 04:45 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Kdo co krade 14/22 [i] 09:45 13. komnata Pavla Kantorka [i] 10:15 Dědečkem proti své vůli [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 2/6 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:40 Profil zločinu II: Duchové 9/12 [i] 00:35 Na stopě [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Zimní sen 20/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Každý svou cestou 13/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Divnopis [i] 09:15 Madeira - historie ve víně [i] 09:45 Dobývání kanálu La Manche [i] 10:40 Láska a jiné delikatesy [i] 12:10 Vesmír III: Den, kdy zmizel Měsíc 2/34 [i] 12:55 Souboj vojevůdců: Rommel proti [i] 13:40 Architektura 12/45 [i] 14:10 Mýty a fakta historie: Vzestup a pád pyramid [i] 15:05 Království divočiny: Medvědi z [i] 15:35 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 2/2 [i] 16:20 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 17:10 Červený trpaslík: Trosečníci 14/52 [i] 17:40 Pán času: Vánoční invaze [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Na rozcestí 14/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Hlodavci [i] 21:00 Panství Downton III 3/10 [i] 21:50 Hra o trůny: Lord Sníh 3/10 [i] 22:50 Zločin II 3/10 [i] 23:45 Queer: Děti Uruguaye [i] 00:15 Pološero - Bič na otce [i] 00:40 Bratři a sestry IV: Není kouře bez ohně 21/24 [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Cizinec je našinec [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Setkání v Panském dvoře [i] 02:35 Ozvěny Tichomoří [i] 03:00 Intolerance [i] 03:25 Generace "0" [i] 03:40 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Zašlapané projekty [i] 04:25 Červený trpaslík: Trosečníci 14/52 [i] 04:55 Pán času: Vánoční invaze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2448 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Kikina 72 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 11:25 Průměrňákovi 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 2 [i] 13:30 Odložené případy: Dobrovolníci 15 [i] 14:30 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Smutné konce velkých lásek 63 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 18:30 Ulice 2449 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nostalgie po manželovi 434 [i] 21:35 Kriminálka Miami X: Nezvěstní 10 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Ninja Assassin [i] 01:00 Ve znamení raka 1 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 15 [i] 02:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:15 Babicovy dobroty: Trochu sladkého pokušení [i] 04:10 Andílci 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Zelená je tráva 16 [i] 07:55 Alf I: Výpadek paměti 2/2 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Volební boj 20 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i] 10:50 Loď snů: Samoa 14 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Duhový válečník 6 [i] 13:55 Siska VI: Zamilovaná advokátka 18 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva (HD) [i] 21:45 Křižovatky života: Pěstounská rodina bojuje s úřady [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Svátek námořníků 3 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: East Pasadena 19 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 22 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V objatí hodvábu 13/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 39/102 [i] 06:50 Rebeli II. 146/225 [i] 07:40 Túžba tela 27/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:20 V objatí hodvábu 14/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 19/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 40/102 [i] 15:05 Čaro lásky 51/90 [i] 16:00 Teresa 138-139/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 20/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 11/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 26 [i] 22:30 Perla Orientu 70 [i] 23:35 Ally McBealová V. 22/22 [i] 00:25 Máš pravdu, miláčik I. 23-24/24 [i] 01:15 Adela show [i] 01:50 Ally McBealová V. 22/22 [i] 02:35 Máš pravdu, miláčik I. 23-24/24 [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zvuk dětské duše [i] 13:50 Okamžik vzkříšení [i] 15:50 Bílá vrána [i] 17:30 Banditi [i] 19:40 Ztráta paměti [i] 21:20 Super náhradník [i] 23:10 Výchovný tábor [i] 00:55 Clerks 2: Muži za pultem [i] 02:30 Utajený [i] 04:25 Dobrou noc a hodně štěstí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 06:20 Být Erikou 4: Opr