TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 11:40 Mentalista IV. 13/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 11/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 5/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 22/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 00:00 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 01:00 Mentalista IV. 13/24 [i] 01:40 Dr. House IV. 11/16 [i] 02:20 Prežila som peklo [i] 03:55 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Peru-zvláštna krajina [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 8/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 192 [i] 09:50 Asijina voľba 12/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 15:10 Asijina voľba 13/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Nezvyčajná tazmánia [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 9/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 192 [i] 03:45 Asijina voľba 13/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Medvedík koala [i] 09:00 Lož o mlieku [i] 09:45 Koniari sveta: Gaučovia z Patagónie 3/20 [i] 10:15 Ukrajinský magazín [i] 10:45 Fokus zdravie [i] 11:30 Ambulancia: Život v pohybe aj po cievnej mozgovej príhode [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Jánošíkove dni 2001 [i] 13:05 Jastrabka [i] 13:35 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 15:05 A3UM: AKTIVISTI [i] 15:30 VAT - Veda a technika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské vnútorné priečky [i] 18:25 Test magazín [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 3/7 [i] 18:45 Krtko: Krtko a zápalky [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Milan Pribula [i] 20:00 Bude nám horúco? [i] 21:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Ochotníci [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Intimní osvětlení" [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Besnota [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Pravda niečo stojí [i] 09:55 KLAN 14 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 13 [i] 13:30 Kosti IV. 5 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 15 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Rozlúčka so slobodou [i] 21:40 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 23:00 Vtierka Castle V. 4 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 12 [i] 01:00 Kosti VI. 23/23 [i] 01:55 Kosti VII. 1/13 [i] 02:55 Slnečno, sem-tam vraždy 7 [i] 03:40 BRATISLAVA Deň a Noc [i] 04:20 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Griffinovci VI. 12 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 36,37 [i] 07:10 Magnum III. 1/23 [i] 08:10 Simpsonovci X. 23/23 [i] 08:40 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 09:15 Griffinovci VI. 13 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 14,15 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 10 [i] 13:40 Modrí templári 5 [i] 14:30 KLAN 14 [i] 16:00 Simpsonovci X. 23/23 [i] 16:20 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 16:55 Panelák: Pravda niečo stojí [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Mních [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Kosti VI. 23/23 [i] 21:30 Kosti VII. 1/13 [i] 22:30 Mafstory: Prvý apríl, Červená ortuť 8,9 [i] 00:30 Sliediči 3 [i] 01:30 Navarro II. 3 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 04:25 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vlčí mládě I. 9 [i] 07:55 Dr. House VIII. 10 [i] 08:55 Posel ztracených duší I. 8 [i] 09:55 Drzá Jordan I. 2 [i] 10:55 Profil zločinu II. 3 [i] 12:00 Vlčí mládě I. 10 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 13:55 CSI: New York IX. 8 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 9 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 3 [i] 16:55 Profil zločinu II. 4 [i] 18:05 Dr. House VIII. 11 [i] 19:05 CSI: New York IX. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 21:00 Crossing Lines I. 1 [i] 22:00 Crossing Lines I. 2 [i] 23:05 Myšlenky zločince VIII. 21 [i] 00:05 Rudá vdova I. 3 [i] 01:00 Crossing Lines I. 1 [i] 02:00 Crossing Lines I. 2 [i] 02:50 Rudá vdova I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 06:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 1 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 07:15 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Lov krabů [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 09:55 Potápěči za diamanty 3 [i] 10:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 12:35 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 13:30 Nejextrémnější válka: Khe Sanh: námořní pěchota v obležení [i] 14:25 Nejextrémnější válka: Kandahár: navzdory nepřízni osudu [i] 15:20 Mistři piva: Dřevo do sklenice [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Obrovský hamburger [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Slanina smažená v těstíčku [i] 17:10 Nutné k přežití: Africká savana [i] 18:05 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 19:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:30 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i] 21:00 Jak funguje vesmír 7 [i] 22:00 Neobjasněné případy 1 [i] 23:00 Hlavolamy: Morální dilema [i] 00:00 Strašení: Očarovaná [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Za hranici temnoty [i] 01:50 Jak funguje vesmír 7 [i] 02:50 Neobjasněné případy 1 [i] 03:50 Hlavolamy: Morální dilema [i] 04:45 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Joklíkova jedenáctka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Životní láska 13/22 [i] 09:45 Žiješ jenom 2x [i] 10:15 Polopatě [i] 11:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 11:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:30 Hospoda U Druhé šance [i] 22:20 Nadměrné maličkosti [i] 22:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Tělo jako důkaz II: Lazar 3/16 [i] 23:45 MI5 X 2/6 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Hra na vojáky 19/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Zlý vlk 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Život savců: Býložravci [i] 10:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 11:05 Pevnosti: Cheb [i] 11:20 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Folklorika [i] 13:10 Ochránce [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:50 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:45 Extremní města: Hammerfest [i] 15:35 Lidské tělo: Každodenní zázrak [i] 16:30 Moje rodina IX: Rambo se vrací 3/11 [i] 17:00 Klíč [i] 17:25 Červený trpaslík: Pozpátku 13/52 [i] 17:55 Pán času: Každý svou cestou 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Krásný den 13/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 3/4 [i] 21:05 Na cestě po Jižní Dobrudže [i] 21:35 Deník Dity P. [i] 22:05 Indiánské léto [i] 23:10 Přežít! [i] 00:00 Letecké katastrofy III: Smrt nad [i] 00:50 Milenci [i] 01:45 Nedej se: Oběť v exekuci [i] 02:10 Setkání v Panském dvoře [i] 02:25 Za svědky minulosti [i] 02:45 Podivuhodný svět [i] 03:05 Intolerance [i] 03:35 Generace "0" [i] 03:50 Po stopách třetího odboje [i] 04:15 Zašlapané projekty [i] 04:35 Postřehy odjinud [i] 04:40 Červený trpaslík: Pozpátku 13/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2447 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na chlapa 433 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 11:25 Průměrňákovi 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 1 [i] 13:30 Odložené případy: Požár na diskotéce 14 [i] 14:30 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Miluješ ho? 62 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 18:30 Ulice 2448 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Kikina 72 [i] 21:30 Comeback: Berňák [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Mys hrůzy [i] 01:30 Novashopping 02:05 "V" 12 [i] 02:50 Třetí hlídka V 14 [i] 03:35 Střepiny [i] 04:15 Andílci 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Řekni dobrou noc, Gracie 15 [i] 07:50 Alf I: Výpadek paměti 1/2 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda 19 [i] 09:45 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 10:45 Loď snů: Austrálie 13 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Dokud nás smrt nerozdělí 5 [i] 13:55 Siska VI: Zemři pro mé štěstí 17 [i] 15:20 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nepřestanu tě mít ráda 207 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď (HD) [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV: Smrt televizní hvězdy 2 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Brazílie 18 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Odplata 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Odplata 11 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 12/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 38/102 [i] 06:35 Rebeli II. 145/225 [i] 07:25 Túžba tela 26/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 69 [i] 11:00 Sila 25 [i] 12:05 V objatí hodvábu 13/200 [i] 12:55 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 39/102 [i] 15:05 Čaro lásky 50/90 [i] 16:00 Teresa 136-137/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 19/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 10/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Prežila som peklo [i] 22:30 Dýchaj! [i] 00:05 Máš pravdu, miláčik I. 21-22/24 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Máš pravdu, miláčik I. 21-22/24 [i] 02:10 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Dýchaj! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bratři Bloomovi [i] 14:05 Náhradnice [i] 15:40 Zvuk dětské duše [i] 17:25 Okamžik vzkříšení