TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 11:40 Mentalista IV. 12/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 10/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 4/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 21/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 00:25 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 01:20 Mentalista IV. 12/24 [i] 02:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Destinácia svet: Malaiské extrémy [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 7/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 191 [i] 09:50 Asijina voľba 11/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:10 Asijina voľba 12/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Peru-zvláštna krajina [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 8/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Sanitka II. 2/13 [i] 22:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nočný vrah [i] 22:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 23:10 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 00:00 Domček z kariet [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky V. 191 [i] 04:00 Asijina voľba 12/88 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Marek maliar [i] 09:05 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 10:00 Vašimi očami: Katalánsko [i] 10:25 Národnostný dokument: Jókaiho divadlo 60. 2. diel [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:30 Kráľovná noci v kamennom mori [i] 14:50 Rodina a alkohol [i] 15:25 Família: Família - Stále proti prúdu [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Jozef [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Gaučovia z Patagónie 3/20 [i] 18:25 Zadná Poľana [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 2/7 [i] 18:50 Krtko: Krtko a telefón [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Zdeňek Šteliar [i] 20:00 Lož o mlieku [i] 20:45 Ambulancia: Život v pohybe aj po cievnej mozgovej príhode [i] 21:10 GEN.sk: Karol Pieta [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 3/8 [i] 22:45 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Energetika [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Žena ma bije [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Priznanie [i] 09:55 KLAN 13 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 12 [i] 13:30 Kosti IV. 4 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 14 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pravda niečo stojí [i] 21:40 Vyvolení - Dom snov [i] 23:00 XXL RODINA WOLLNYOVCI 3 [i] 00:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:30 Homeland - Zradca 5 [i] 03:35 Damages - V ohrození života IV. 8 [i] 04:20 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 07:10 Magnum II. 22 [i] 08:10 Simpsonovci X. 21,22 [i] 09:15 Griffinovci VI. 12 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 12,13 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9 [i] 13:40 Modrí templári 4 [i] 14:30 KLAN 13 [i] 16:00 Simpsonovci X. 21,22 [i] 16:55 Panelák: Priznanie [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Bordel [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 5 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 3 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 3 [i] 00:30 Ochrancovia 5 [i] 01:35 Navarro II. 2 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 04:25 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 8 [i] 08:00 Dr. House VIII. 9 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 7 [i] 09:55 Drzá Jordan I. 1 [i] 10:55 Profil zločinu II. 2 [i] 12:00 Vlčí mládě I. 9 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 13:55 CSI: New York IX. 7 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 8 [i] 15:55 Drzá Jordan I. 2 [i] 16:55 Profil zločinu II. 3 [i] 18:00 Dr. House VIII. 10 [i] 19:00 CSI: New York IX. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 21:00 Profilage IV. 3 [i] 22:10 Šest výstřelů 1 [i] 00:20 Hannibal I. 3 [i] 01:15 Profilage IV. 3 [i] 02:15 CSI: New York IX. 8 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 07:15 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 10:50 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 12:35 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:25 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 15:20 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 16:15 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 17:10 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 18:05 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 19:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 19:30 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 20:00 Mistři piva: Dřevo do sklenice [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Obrovský hamburger [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Slanina smažená v těstíčku [i] 22:00 Nejlepší rybář: Poslední čtyři [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 5 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Nejlepší úlovky [i] 00:55 Mistři piva: Dřevo do sklenice [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Obrovský hamburger [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Slanina smažená v těstíčku [i] 02:50 Nejlepší rybář: Poslední čtyři [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 5 [i] 04:45 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Pandořina skřínka 12/22 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 Postřehy odjinud [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Žiješ jenom 2x [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Příběhy slavných - Raoul Schránil [i] 22:35 Dědečkem proti své vůli [i] 00:20 Hospoda U Druhé šance [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Město na odstřel 11/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divnopis [i] 09:05 Soukromá muzea [i] 09:15 Válečníci: Cortéz [i] 10:05 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 2/2 [i] 10:55 Chcete mě? ZJ [i] 11:25 Království divočiny: Medvědi z [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:20 Nedej se: Oběť v exekuci [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Tajemný ostrov na konci světa [i] 13:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Emoce a my: Dají se emoce zkoumat? 2/13 [i] 15:05 Největší tankové bitvy: Hochwaldský les [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 16:35 Zvířata na cestách 3/4 [i] 17:30 Červený trpaslík: Paralelní vesmír 12/52 [i] 18:00 Pán času: Zlý vlk 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Rozejít se s dívkou 12/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Yom Kippur [i] 20:55 Souboj vojevůdců: Rommel proti [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Čisté ruce 3/13 [i] 22:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: Odjezd 3/12 [i] 23:25 Je to soda 3/3 [i] 23:55 Californication VI: Mrtvé rockové hvězdy 3/12 [i] 00:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 2/12 [i] 00:50 Ženy v oblacích [i] 01:40 Ochránce [i] 02:10 Setkání v Panském dvoře [i] 02:25 Podivuhodný svět [i] 02:50 Po stopách amazonských [i] 03:15 Intolerance [i] 03:45 Generace "0" [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:25 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Paralelní vesmír 12/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2446 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Pomocník 71 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 11:25 Průměrňákovi 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 22 [i] 13:25 Odložené případy: Chlapec v krabici 13 [i] 14:25 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Antikoncepční blues 61 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 18:30 Ulice 2447 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na chlapa 433 [i] 21:30 Víkend: Nepotěším vás [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Vzpomínky 16 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Pouto 5 [i] 00:40 "V" 11 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 13 [i] 02:50 Tipy ptáka Loskutáka [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Andílci 43 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Pan domácí Tim Taylor 14 [i] 07:55 Alf I: Léčitel duší 15 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání 18 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 10:50 Loď snů: Tahiti 12 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Mustangové 4 [i] 13:55 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování (HD) [i] 21:45 Křižovatky života: Život ve strašidelném domě [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 4 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi: Dárek na rozloučenou 6 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny I: Chybějící důkaz 10 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny I: Chybějící důkaz 10 [i] 04:40 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V objatí hodvábu 11/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 37/102 [i] 06:50 Rebeli II. 144/225 [i] 07:40 Túžba tela 25/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 68 [i] 11:10 Sila 24 [i] 12:20 V objatí hodvábu 12/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:20 Slzy Bosporu 38/102 [i] 15:05 Čaro lásky 49/90 [i] 16:00 Teresa 134-135/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 18/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 9/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 25 [i] 22:30 Perla Orientu 69 [i] 23:30 Ally McBealová V. 21/22 [i] 00:25 Máš pravdu, miláčik I. 19-20/24 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 21/22 [i] 02:30 Máš pravdu, miláčik I. 19-20/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lovci dinosaurů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 American Teen [i] 13:55 Osudové selhání [i] 15:55 Bratři Bloomovi [i] 17:55 Obyčejní hrdinové [i] 19:55 Máš padáka! [i] 21:40 96 hodin