Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 11:50 Mentalista IV. 11/24 [i] 12:45 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 00:25 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 01:20 Expendables: Nezničiteľní [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Destinácia svet: Pri prameňoch Egypta [i] 06:35 Podvodníci v akcii II 6/10 [i] 07:05 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Sila lásky V. 190 [i] 09:50 Asijina voľba 10/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:10 Asijina voľba 11/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Malaiské extrémy [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 7/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nanič chlapec [i] 21:55 Rossella 6/7 [i] 23:30 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 00:20 Reportéri [i] 00:50 Občan za dverami [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 190 [i] 03:40 Asijina voľba 11/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Zlatá brána [i] 09:35 Džob [i] 11:20 Ľudia a čas: Okres Senec [i] 11:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Krása v kove zaliata [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Trenčín [i] 13:40 Áno-ume-nie: Terárium duše, vivárium pocitov [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Športové ozveny [i] 15:55 Národnostný dokument: Jókaiho divadlo 60. 2. diel [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Katalánsko [i] 18:25 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:40 Večerníček: Kominárik a kocúrik 1/7 [i] 18:50 Krtko: Krtko a hudba [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Alžbeta Verešpejová [i] 20:00 Prípad Sikorski - Churchillova zrada Poľska [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Neds [i] 00:00 A3UM: AKTIVISTI [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Hotel [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Tripartita [i] 09:55 KLAN 12 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 11 [i] 13:30 Kosti IV. 3 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 13 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Priznanie [i] 21:40 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - PREMIÉRA 15 [i] 00:00 X FACTOR USA 2013 [i] 03:05 Damages - V ohrození života IV. 7 [i] 03:55 KRIMI 04:20 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 07:10 Magnum II. 21 [i] 08:10 Simpsonovci X. 19,20 [i] 09:15 Griffinovci VI. 11 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 10,11 [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 8 [i] 13:40 Modrí templári 3 [i] 14:30 KLAN 12 [i] 16:00 Simpsonovci X. 19,20 [i] 16:55 Panelák: Tripartita [i] 18:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:50 Profesionáli: Mama a žeňa [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 22:30 Lovci väzňov 11 [i] 23:30 Agent V. 3 [i] 00:30 Ochrana svedkov III. 3 [i] 01:15 Navarro II. 1/13 [i] 02:40 Diagnóza: Vražda VII. [i] 04:05 Akty X [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vlčí mládě I. 7 [i] 08:05 Dr. House VIII. 8 [i] 09:05 Posel ztracených duší I. 6 [i] 10:05 JAG IV. 24 [i] 11:05 Profil zločinu II. 1 [i] 12:10 Vlčí mládě I. 8 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 14:05 CSI: New York IX. 6 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 7 [i] 16:00 Drzá Jordan I. 1 [i] 17:00 Profil zločinu II. 2 [i] 18:05 Dr. House VIII. 9 [i] 19:05 CSI: New York IX. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 21:00 Společná terapie I. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 23:55 Boj o čas IV. 10 [i] 00:55 Společná terapie I. 11 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 06:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 11 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 07:15 Špinavé práce 2 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 09:55 Zlato z džungle: Výstřely [i] 10:50 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 12:35 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Esab [i] 14:25 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 16:15 Ben Earl: mistr triků 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 18:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 19:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:30 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 20:00 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 22:00 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 23:00 Opravdový podvod 5 [i] 23:30 Opravdový podvod 6 [i] 00:00 Opravdový podvod 7 [i] 00:30 Opravdový podvod 8 [i] 00:55 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 02:50 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 03:50 Opravdový podvod 5 [i] 04:20 Opravdový podvod 6 [i] 04:45 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Sladkých osmnáct 11/22 [i] 09:45 Zlatý časy! [i] 10:45 Sanitka 2 2/13 [i] 11:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:10 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Hříšní lidé Města pražského [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 MI5 X 2/6 [i] 00:30 13. komnata Pavla Kantorka [i] 01:00 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:05 Malá farma: Joklíkova jedenáctka [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Film o filmu Jako nikdy [i] 09:25 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 2/4 [i] 10:25 Svět zázraků [i] 10:50 Letečtí stíhači v boji: Operace [i] 11:35 Tisíc let české myslivosti [i] 12:05 Československý filmový týdeník 1963 955/2379 [i] 12:20 Krásný ztráty [i] 12:50 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:45 Ženy v oblacích [i] 14:35 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 2/12 [i] 15:00 Dobývání kanálu La Manche [i] 15:55 Tajemství Bible: Apoštolové [i] 16:40 Vesmír III: Den, kdy zmizel Měsíc 2/34 [i] 17:25 Červený trpaslík: Queeg 11/52 [i] 18:00 Pán času: Město na odstřel 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Pocit viny 11/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 21:10 Zvířata na cestách 3/4 [i] 22:00 Velikáni filmu: Jean-Paul Belmondo [i] 23:50 Rok nebezpečného života [i] 01:45 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:10 Queer: QUEER TANGO [i] 02:35 Setkání v Panském dvoře [i] 02:50 Za svědky minulosti [i] 03:05 Fyzik na chalupě [i] 03:20 Vesnicopis [i] 03:40 Intolerance [i] 04:05 Generace "0" [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Queeg 11/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2445 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Tradice dle Potěmkina 20 [i] 11:15 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 21 [i] 13:25 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 14:25 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Úlet není nevěra? 60 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 18:30 Ulice 2446 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Pomocník 71 [i] 21:35 PanMáma: Tajemství šéfa kuchyně 4 [i] 22:10 Okresní přebor: Jesle 4 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 2 [i] 00:10 Big Game [i] 00:55 Perníkový táta III 11 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Třetí hlídka V 12 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Starší žena 13 [i] 07:50 Alf I: Příběh ze života 14 [i] 08:35 To je vražda, napsala III: Namaluj mi smrt 17 [i] 09:40 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 10:45 Loď snů: Las Vegas 11 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Hedvábné sny 3 [i] 13:55 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 15:20 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Mluv, prosím, pravdu 206 [i] 21:45 TOP STAR magazín (HD) [i] 22:50 Ve spárech yakuzy [i] 01:10 Nedokonalé zločiny I: Příbuzenské vztahy 9 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nedokonalé zločiny I: Příbuzenské vztahy 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Bzzz!!! [i] 06:05 Slzy Bosporu 36/102 [i] 06:50 Rebeli II. 143/225 [i] 07:35 Túžba tela 24/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:05 Sila 23 [i] 12:15 V objatí hodvábu 11/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 16/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 37/102 [i] 15:05 Čaro lásky 48/90 [i] 16:00 Teresa 132-133/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 17/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 8/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 24 [i] 22:30 Perla Orientu 68 [i] 23:30 Ally McBealová V. 20/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 17-18/24 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 20/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 17-18/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kde je Fred? [i] 14:05 Kšeftaři [i] 15:45 American Teen [i] 17:35 Osudové selhání [i] 19:30 Poslední přání [i] 21:10 Spletenec [i] 23:00 Operace Boeing 747 [i] 00:45 Ráže .45 [i] 02:20 Hodina stínů [i] 03:50 Doktor od jezera Hrochů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Devět hodin 9 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 21:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 22:20 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13