TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 06:45 Scooby-Doo a 13 duchov 10-11/13 [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:40 Alf IV. 7/24 [i] 08:10 Krok za krokom III. 3/23 [i] 08:40 Môj pes Skip [i] 10:35 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 11:05 Parťáci I. - NOVÝ SERIÁL 2/10 [i] 11:35 Muži v čiernom 2 [i] 13:35 Pán Včielka [i] 15:20 Láska s výstrahou [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:20 Nadoraz (HD) [i] 00:25 Centurion [i] 02:00 FARMA - DUEL [i] 03:20 Nadoraz (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Traja medvedíci: Súťaž vynálezcov 23 [i] 07:15 Traja medvedíci: Ako sa Trič a Trač pohádali 24 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nebojácny Edgar [i] 07:50 Bol raz jeden život 3/26 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Výprava nádeje [i] 09:40 Vedátori [i] 10:10 Berlin, Berlin: Chcem priateľa 7 [i] 11:10 Milujem Slovensko [i] 12:30 On air [i] 13:00 Pošta pre teba [i] 14:05 Moje dcéry II. 5/6 [i] 15:45 Utopenec na úteku [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Východná [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 22:05 Felipe a Letizia [i] 23:55 Dlhý boj Jane Doeovej [i] 01:25 Utopenec na úteku [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Moje dcéry II. 5/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Noc temnoty a sila milosti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Divoká Čína: Za Veľkým múrom [i] 09:45 Ambulancia: Znovu počuť [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Senior klub [i] 11:10 5 minút po dvanástej: NEUBLIŽUJTE MI! [i] 12:30 MS vo vodnom slalome [i] 13:55 Davis Cup: Slovensko - Švédsko [i] 17:30 Magazín Ligy majstrov [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Mostecku [i] 18:30 Národnostné správy [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a slnečník [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 (Ne)celebrity: Peter Kocák [i] 20:00 Osloboditelia: Námorná pechota [i] 20:45 A3UM: AKTIVISTI [i] 21:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Moniky Gullerovej [i] 21:40 Poklady.sk: Ján Kupecký - maliar kráľov i žobrákov [i] 22:00 Teorema [i] 23:35 Umenie 2013: Hudba [i] 00:00 ArtSpektrum [i] 00:10 Pred rokmi... [i] 00:35 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Prasiatko Rudy 2 [i] 07:55 My Little Pony [i] 08:20 Monsuno [i] 08:50 Prežiť s vlkmi [i] 11:30 Vyvolení - Dom snov [i] 12:35 X FACTOR USA 2013 [i] 15:50 Ľadová katastrofa 2013 [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 22:30 Pomsta rytiera [i] 01:15 Syndikát smrti [i] 03:25 Gule štastia [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Akty X 8 [i] 05:40 Griffinovci VI. 10 [i] 06:00 V uliciach San Francisca 28,29 [i] 08:15 Magnum II. 19 [i] 09:20 A-Team 45,46 [i] 11:40 Texas je za riekou [i] 14:00 Panelák: Tripartita [i] 15:10 Vtip za stovku 3 [i] 16:00 Šokujúce dôkazy [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6,7 [i] 20:00 KRIMI 20:30 Tá mrcha nás zabije! [i] 22:30 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:15 Texas je za riekou [i] 02:15 Sám v temnote 2 [i] 03:45 Zákon gangu III. 3 [i] 04:25 Diagnóza: Vražda VII. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší I. 10 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 20 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 21 [i] 10:00 Tarzan: The Epic Adventures 17 [i] 11:00 Ztracený svět I. 19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 15:00 Dr. House VIII. 5 [i] 16:00 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 13 [i] 21:55 Velmi nebezpečné známosti 1 [i] 23:50 Sherlock I. 3 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 09:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 14:25 Extrémní stroje 4 [i] 15:20 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 16:15 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 17:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 18:05 Králové aut v poušti: Problémy s Barracudou [i] 19:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 22:00 Nejextrémnější válka: Khe Sanh: námořní pěchota v obležení [i] 23:00 Nejextrémnější válka: Kandahár: navzdory nepřízni osudu [i] 00:00 Rození obchodníci: Švédsko [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 02:50 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 03:45 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 04:40 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Joklíkova jedenáctka [i] 06:20 Okouzlení III 3/52 [i] 07:15 Kdoví, kdy začne svítat [i] 08:25 Světýlka z blat [i] 09:20 Smrt v ráji 2/8 [i] 10:15 Na cestě po Svazijsku [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 13:55 Zlaté hejno [i] 14:35 Jan Roháč z Dubé [i] 16:00 Ztrácím tě, lásko [i] 17:30 Pošta pro tebe [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zlatý časy! [i] 21:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Královská aféra [i] 00:15 Wolf Creek [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:45 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Vladimír Ráž [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Doktor tančí 10/13 [i] 06:00 Pevnosti: Brno [i] 06:15 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 07:05 Souboj vojevůdců: Pershing proti [i] 07:50 Jistě, pane premiére: Premiérův projev 2/16 [i] 08:20 Úsměvy Vladimíra Menšíka [i] 09:00 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Tisíc let české myslivosti [i] 10:50 Život savců: Býložravci [i] 11:40 Vesmír III: Den, kdy zmizel Měsíc 2/34 [i] 12:25 Dobývání kanálu La Manche [i] 13:20 Cizinec je našinec [i] 13:45 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 2/10 [i] 14:05 Království divočiny: Medvědi z [i] 14:35 Svět zázraků [i] 15:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 2/12 [i] 15:25 Titanic - krev a ocel 2/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 2/4 [i] 17:25 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 3/13 [i] 19:40 Pevnosti: Brno [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Vzestup a pád pyramid [i] 21:00 Sherlock: Slepý bankéř 2/3 [i] 22:30 Poslední loupež [i] 00:15 Česká soda [i] 00:30 Malá Velká Británie [i] 01:00 Je to soda 2/3 [i] 01:30 Náš venkov: Doktoři z Větřkovic [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:25 Legie - Patria Nostra [i] 03:20 Mistři klasické kytary [i] 03:55 Cesta do Normandie [i] 04:20 Trofeo Niké Moravia 2007 [i] 04:40 Malá Velká Británie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Taz - mania III 37 [i] 06:05 Čarodějka Tara 12 [i] 06:30 Batman: Odvážný hrdina II 16 [i] 06:55 Návrat do budoucnosti 11 [i] 07:20 Tučňáci z Madagaskaru II 30 [i] 07:50 Král Drozdí brada [i] 09:10 Hotel pro psy [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Motiv pro vraždu [i] 14:20 Výměna manželek VI [i] 15:40 Přes noc třicítkou [i] 17:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Trochu sladkého pokušení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Signál [i] 22:40 Postradatelní [i] 00:45 Resident Evil: Zánik [i] 02:25 Novashopping 03:05 Áčko: Hledám poklad, kopu hrobky [i] 03:50 Andílci 41 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima: Bojovník v tobě 3 [i] 07:25 Mistr Manny II: Sladký domov; Jackiina stará bouda 24 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Maltu 18 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Columbo a vražda rockové hvězdy [i] 11:50 Zpověď královny střední školy [i] 13:50 Záhadné vraždy [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 18:00 VyVolení - Speciál (HD) [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Robin Hood [i] 23:20 Voják 2 [i] 01:20 Oni [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V objatí hodvábu 10/200 [i] 05:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 17/129 [i] 07:00 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Snehová kráľovná 1-2/2 [i] 14:10 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 16:00 Sama na lásku [i] 18:00 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 20:00 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 23:50 Úplné bezvetrie [i] 01:30 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 17/129 [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Králova řeč [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:35 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:00 Dračí klon [i] 18:35 Království surikat: příběh začíná [i] 20:00 Příběh Wendella Bakera [i] 21:40 Icarus [i] 23:15 Bez soucitu [i] 00:50 Přicházím s deštěm [i] 02:40 Síla odvahy [i] 04:35 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Kanoistika [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:30 Rally [i] 12:30 Kanoistika [i] 13:45 Fotbal [i] 14:00 Formule [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Rally [i] 18:00 Rally [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Plochá dráha [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 15:00 Kull dobyvatel [i] 17:00 Kull dobyvatel [i] 19:00 Čelisti III [i] 21:00 Pomsta [i] 23:00 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 01:00 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 02:00 Psí odpoledne [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 06:00 Země z ptačí perspektivy: Evropa 3 [i] 07:00 Život 4 [i] 08:00 Velké přírodní události 4 [i] 09:00 Jak vznikla Země 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 11 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Superžraloci 12 [i] 12:00 Mistři písku 5 [i] 12:30 Mistři písku 6 [i] 13:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 14:00 Pohřebiště 9 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 7 [i] 15:55 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Indie 8 [i] 18:50 Divoké zločiny 3 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 6 [i] 20:00 Život s Amiši 3 [i] 21:00 Pohřebiště 3 [i] 22:00 Americké aukce 1 [i] 22:30 Americké aukce 2 [i] 23:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 00:00 Pohřebiště 9 [i] 00:55 Planeta Země po vymření lidstva 7 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 2 [i] 02:55 Americké aukce 1 [i] 03:25 Americké aukce 2 [i] 03:55 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Robbie Williams: Take the Crown