Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 10/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 9/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 3/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Centurion [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 01:45 Mentalista IV. 10/24 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Brazílska duša [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 5/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 189 [i] 09:50 Asijina voľba 9/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 15:00 Asijina voľba 10/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Pri prameňoch Egypta [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Dalibor Janda [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Drišľakoviny [i] 04:35 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Žartovné rozprávky: Tajné písmo [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kvetinový raj [i] 09:00 Planéta dinosaurov: Elitní zabijaci [i] 09:50 Cena prírody II.: Inšpirácia prírodou 8 [i] 10:10 Rómsky dokument: [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:30 Spektrum vedy [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Večer pod lampou [i] 14:50 Davis Cup: Slovensko - Švédsko [i] 19:50 (Ne)celebrity: Karol Horák [i] 20:00 Divoká Čína: Za Veľkým múrom [i] 20:50 Família: Família - Stále proti prúdu [i] 21:20 Kinorama [i] 21:45 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Kino na Dvojke: Post mortem [i] 23:30 Slovenský bigbít 9 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Nie je to tvoja krv [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Prípravy na svadbu [i] 09:55 KLAN 11 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 10 [i] 13:30 Kosti: IV. 2 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 12 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vyvolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Tripartita [i] 23:00 Ľadová katastrofa 2013 [i] 01:00 Čistič [i] 03:00 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Griffinovci VI. 9 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 26,27 [i] 07:10 Magnum II. 18 [i] 08:15 Simpsonovci X. 17,18 [i] 09:15 Griffinovci VI. 10 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 7,8,9 [i] 13:40 Modrí Templári: - PREMIÉRA 2 [i] 14:30 KLAN 11 [i] 16:00 Simpsonovci X. 17,18 [i] 16:55 Panelák: Prípravy na svadbu [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli: Falošní policajti [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 X FACTOR USA 2013 [i] 23:40 Walking Dead III. 1,2/16 [i] 01:30 Špeciálne komando IV. (3.4) [i] 02:55 Navarro 11 [i] 04:15 Diagnóza: Vražda VII. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 6 [i] 08:00 Dr. House VIII. 7 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 5 [i] 10:00 JAG IV. 23 [i] 11:00 Profil zločinu I. 6 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 14:00 CSI: New York IX. 5 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 6 [i] 16:00 JAG IV. 24 [i] 17:00 Profil zločinu II. 1 [i] 18:05 Dr. House VIII. 8 [i] 19:05 CSI: New York IX. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 23:05 Společná terapie I. 10 [i] 00:00 Dr. House VIII. 17 [i] 01:00 Profil zločinu II. 1 [i] 02:00 Společná terapie I. 10 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 07:15 Špinavé práce 1 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední běh [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 09:55 S autem v divočině: Deštný prales [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 12:35 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 15:20 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 15:50 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 17:10 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 18:05 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 19:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:30 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 22:00 Ben Earl: mistr triků 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Strašení: Podkroví [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 02:50 Ben Earl: mistr triků 2 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:45 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Na dně 10/22 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:10 Příběhy slavných - Vladimír Ráž [i] 11:05 Život na zámku: Tchyně 36/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha V [i] 15:05 Po stopách hvězd [i] 15:30 Bolkoviny [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Malá farma: Joklíkova jedenáctka [i] 17:10 Besipky: Nebezpečí pro cyklisty [i] 17:15 Polopatě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Sanitka 2 2/13 [i] 21:00 13. komnata Pavla Kantorka [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Oddechový čas 70/92 [i] 00:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Prázdné dítě 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Postřehy odjinud [i] 09:20 Lidské tělo: Příběh života [i] 10:10 Extremní města: Bangkok [i] 11:05 Na plovárně s Miroslavem Černoškem [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:00 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 12:30 Tajemství Bible: Skutečná Máří [i] 13:20 Letecké katastrofy IV: Selhání systému [i] 14:10 Zvířata na cestách 2/4 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Ženy v oblacích [i] 16:40 Strážci pralesa [i] 17:30 Červený trpaslík: Škvíra ve stázi 10/52 [i] 18:00 Pán času: Doktor tančí 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Potřeba vědět 10/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Jaro [i] 21:00 Lidské tělo: Každodenní zázrak [i] 21:50 Velikáni filmu: Paul Newman [i] 00:00 Jistě, pane premiére: Premiérův projev 2/16 [i] 00:30 Ajťáci IV: Něco se stalo, Italština pro začátečníky 3,4/6 [i] 01:20 Zločin II 2/10 [i] 02:20 Popcorn [i] 02:45 Laická služba [i] 03:45 Designtrend [i] 04:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:40 Červený trpaslík: Škvíra ve stázi 10/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2444 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutný holky nemám rád 432 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 11:25 Průměrňákovi 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 13:30 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 14:25 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Milování omylem 59 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 18:30 Ulice 2445 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Jiná láska [i] 22:50 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 01:05 Třetí hlídka V 10 [i] 01:45 Novashopping 02:20 P. F. [i] 03:50 Andílci 40 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Tim učí na vysoké škole 12 [i] 07:45 Alf I: Katalyzátor 13 [i] 08:35 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody 16 [i] 09:55 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 10:55 Loď snů: Bali 10 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Cejch 2 [i] 13:55 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel (HD) [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Narozen čtvrtého července [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 V objatí hodvábu 9/200 [i] 06:25 Slzy Bosporu 35/102 [i] 07:10 Rebeli II. 142/225 [i] 08:00 Túžba tela 23/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 67 [i] 11:05 Sila 22 [i] 12:15 V objatí hodvábu 10/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 36/102 [i] 15:05 Čaro lásky 47/90 [i] 16:00 Teresa 130-131/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 16/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 7/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 23 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 00:20 Zabijak: Denník vrážd [i] 01:50 Sama na lásku [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:45 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Transamerika [i] 13:55 Na území žen [i] 15:45 Kšeftaři [i] 17:20 Kde je Fred? [i] 19:15 Síla odvahy [i] 21:15 Barneyho ženy [i] 23:35 Přicházím s deštěm [i] 01:30 Králova řeč [i] 03:30 Nepohodlný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:30 Cyklistika [i] 22:30 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 07:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Zlobivé holky 7 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 21:20 Čelisti III [i] 23:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 00:20 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 01:20 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Klíč bez zámku 10 [i] 04:15 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva: Cesta do nikam 9 [i] 06:00 Univerzita Vševědoucna 6 [i] 07:00 Sportovní vozy 10 [i] 08:05 Jak Žijí Jonesovi 15 [i] 08:30 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 09:05 Sběrač: Jake a Shirley 7 [i] 10:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 11:00 Jak vznikla Země 8 [i] 12:00 Zvířecí rekordman: Divoká zábava 4 [i] 13:00 Deratizátor 13 [i] 13:30 Deratizátor 14 [i] 14:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 15:00 Mistři písku 1 [i] 15:30 Mistři písku 2 [i] 16:00 Mistři písku 3 [i] 16:30 Mistři písku 4 [i] 17:00 Extrémní rybáři 9 [i] 17:30 Extrémní rybáři 10 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i]