TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:35 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 12:35 Mentalista IV. 9/24 [i] 13:30 Dr. House IV. 7-8/16 [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 19/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 01:15 Mentalista IV. 9/24 [i] 01:55 Dr. House IV. 7/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Duch Ostrova Bally [i] 06:25 Podvodníci v akcii II 4/10 [i] 06:55 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 188 [i] 09:50 Asijina voľba 8/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Asijina voľba 9/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Brazílska duša [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther 3/6 [i] 21:10 Luther 4/6 [i] 22:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad vysmiateho muža 2/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:35 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 00:25 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vietnamský masaker [i] 00:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Škrtič žien [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky V. 188 [i] 03:40 Asijina voľba 9/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pávie pero [i] 09:00 Rabínka [i] 09:55 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na poludnie [i] 13:05 Spomíname na Jozefa Kuchára: Vitajte priatelia [i] 13:55 Noc v archíve: Hodina mieru [i] 15:00 Senior klub-magazín [i] 15:25 Cesta [i] 15:55 Rómsky dokument: [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Inšpirácia prírodou 8 [i] 18:25 Halali [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a televízor [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 20:00 Planéta dinosaurov: Elitní zabijaci [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:20 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 České milovanie: O láske rovnakých pohlaví [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dobrá manželka II. [i] 05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Moja žena ma chce zabiť [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Macko odpúšťadlo [i] 09:55 KLAN 10 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 9 [i] 13:30 Kosti IV. 1/26 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 11 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vyvolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Prípravy na svadbu [i] 23:00 Gigolovia [i] 00:00 Amatéri nakrúcajú porno [i] 02:15 Gigolovia [i] 03:25 Damages - V ohrození života IV. 6 [i] 04:15 Zločinné úmysly IV. [i] 04:55 Dobrá manželka II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Griffinovci VI. 8 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 24,25 [i] 07:10 Magnum II. 17 [i] 08:15 Simpsonovci X. 15,16 [i] 09:15 Griffinovci VI. 9 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 4,5,6 [i] 13:40 Modrí Templári: - PREMIÉRA 1/22 [i] 14:30 KLAN 10 [i] 16:00 Simpsonovci X. 15,16 [i] 16:55 Panelák: Macko odpúšťadlo [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli: Kroner [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 2 [i] 23:30 Bad Boys 11 [i] 00:25 Ochrancovia 4 [i] 01:25 Navarro 10 [i] 02:55 Diagnóza: Vražda VII. 11,12 [i] 04:20 Akty X 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 5 [i] 08:00 Dr. House VIII. 6 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 4 [i] 10:00 JAG IV. 22 [i] 11:00 Profil zločinu I. 5 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 14:00 CSI: New York IX. 3 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 5 [i] 15:55 JAG IV. 23 [i] 16:55 Profil zločinu I. 6 [i] 18:00 Dr. House VIII. 7 [i] 19:00 CSI: New York IX. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 9 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 07:15 Špinavé práce: Zpracovatel cibule [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 09:55 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 10:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 12:35 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Operace Usmiřování [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i] 15:20 Jak funguje vesmír 6 [i] 16:15 Co se dělo dál? 2 [i] 16:45 Tovární linka 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 18:05 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 19:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:30 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 21:00 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 21:30 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 01:50 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 02:20 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 04:45 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Na číhané 9/22 [i] 09:45 Tažní ptáci [i] 11:30 Deník Dity P. [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Bolkoviny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město II 1/6 [i] 21:00 Máte slovo [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hercule Poirot [i] 23:35 Profil zločinu II: Cena za svobodu 8/12 [i] 00:30 Na stopě [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Soud s Hetti Lewisovou 18/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Den otce 8/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Postřehy odjinud [i] 09:20 Paříž tančí [i] 10:10 Jako zabít ptáčka [i] 12:20 Vesmír III: Smrtící hvězdy 1/34 [i] 13:05 Souboj vojevůdců: Pershing proti [i] 13:50 Architektura: Christian Hauvette a rektorát na 11/45 [i] 14:20 Mýty a fakta historie: Ramesse II. [i] 15:25 Království divočiny: Tichomořští sledi [i] 15:50 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 16:40 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 17:30 Červený trpaslík: Díky za tu vzpomínku 9/52 [i] 18:00 Pán času: Prázdné dítě 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Everwood III: Reflex 9/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Býložravci [i] 21:00 Panství Downton III 2/10 [i] 21:50 Hra o trůny: Královská jízda 2/10 [i] 22:45 Zločin II 2/10 [i] 23:45 Queer: QUEER TANGO [i] 00:15 Pološero - Smrt na silnicích [i] 00:40 Bratři a sestry IV: Když napečeš, on přijde 20/24 [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:50 Cizinec je našinec [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Popcorn [i] 02:50 Domov nalezený [i] 03:45 Recitál skupiny Nezmaři [i] 04:15 Hledači osudů [i] 04:45 Červený trpaslík: Díky za tu vzpomínku 9/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2443 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Rozvod 70 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 11:25 Průměrňákovi 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 19 [i] 13:30 Odložené případy: Stopař 10 [i] 14:25 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Bacha na pohádky! 58 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 18:30 Ulice 2444 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutný holky nemám rád 432 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Odplata 9 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Hlídač [i] 00:50 "V" 10 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Třetí hlídka V 9 [i] 02:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:25 Střepiny [i] 04:10 Andílci 39 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Ničím nezkalené Vánoce 11 [i] 07:55 Alf I: První Vánoce 12 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře 15 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 10:50 Loď snů: Singapur a Bali 9 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger III: Odznak jen pro čestné 1 [i] 13:55 Siska VI: Jako Kain a Ábel 13 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva (HD) [i] 21:45 Křižovatky života: Majitel erotického klubu ohrožuje manželku [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dítě jako důkaz 2 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: Benedict kaňon 18 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 21 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 8/200 [i] 06:05 Slzy Bosporu 34/102 [i] 06:50 Rebeli II. 141/225 [i] 07:40 Túžba tela 22/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:05 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 V objatí hodvábu 9/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 14/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 35/102 [i] 15:05 Čaro lásky 46/90 [i] 16:00 Teresa 128-129/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 15/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 6/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 22 [i] 22:30 Perla Orientu 67 [i] 23:30 Ally McBealová V. 19/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 15-16/24 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 19/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 15-16/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Jeden navíc [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:45 Kapela přijela [i] 15:25 Transamerika [i] 17:15 Na území žen [i] 19:00 Stormbreaker