TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 8/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 6/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 2/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 18/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 00:00 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 01:00 Mentalista IV. 8/24 [i] 01:45 Dr. House IV. 6/16 [i] 02:30 Podvedená [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Perly Tichomoria -Fidži a Tahiti [i] 06:25 Podvodníci v akcii II 3/10 [i] 06:55 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 187 [i] 09:50 Asijina voľba 7/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nikdy nie je neskoro [i] 15:00 Asijina voľba 8/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Duch Ostrova Bally [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Letec [i] 23:05 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 23:55 Svet v obrazoch [i] 00:20 Slovensko v obrazoch [i] 00:45 Dámsky klub [i] 02:15 Sila lásky V. 187 [i] 03:05 Asijina voľba 8/88 [i] 03:55 Pred dedinou, za dedinou [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Komiksový leňoch [i] 09:05 Cena banánov [i] 09:50 Koniari sveta: Gardiani 2/20 [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:35 Ambulancia: Znovu počuť [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Vyhráva Malokarpatská kapela [i] 13:10 Strom života [i] 13:30 Cesta na krvavé pole [i] 15:00 A3UM: Zmena identity [i] 15:30 VAT - Veda a technika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské nožnice [i] 18:25 Test magazín [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a lízanka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Peter Gombita [i] 20:00 Rabínka [i] 20:50 Maliar doktora smrti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Perličky na dně" [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:20 Autosalón [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dobrá manželka II. [i] 05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: S koľkými vlastne spala? [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Žaloba [i] 09:55 KLAN 9 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 8 [i] 13:30 Kosti VI. 23/23 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 10 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 21:30 Panelák: Macko odpúšťadlo [i] 23:00 Vtierka Castle V. 3 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 11 [i] 01:00 Kosti VI. 21,22 [i] 02:50 Slnečno, sem-tam vraždy 6 [i] 03:35 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Griffinovci VI. 7 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 07:10 Magnum II. 16 [i] 08:15 Simpsonovci X. 13,14 [i] 09:15 Griffinovci VI. 8 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly IV. 1,2,3/23 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 16 [i] 14:30 KLAN 9 [i] 16:00 Simpsonovci X. 13,14 [i] 16:55 Panelák: Žaloba [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli: Klobásy [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Kosti VI. 21,22 [i] 22:30 Mafstory: Zúrivý Banán, Páter Jonáš 6,7 [i] 00:30 Sliediči 2 [i] 01:30 Navarro 9 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VII. 9,10 [i] 04:25 Akty X 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Vlčí mládě I. 4 [i] 08:10 Dr. House VIII. 5 [i] 09:10 Posel ztracených duší I. 3 [i] 10:10 JAG IV. 21 [i] 11:10 Profil zločinu I. 4 [i] 12:15 Vlčí mládě I. 5 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 14:05 CSI: New York IX. 2 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 4 [i] 16:00 JAG IV. 22 [i] 17:00 Profil zločinu I. 5 [i] 18:05 Dr. House VIII. 6 [i] 19:05 CSI: New York IX. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 21:55 CSI: New York IX. 11 [i] 22:50 CSI: New York IX. 12 [i] 23:50 Rudá vdova I. 2 [i] 00:50 CSI: New York IX. 11 [i] 01:45 CSI: New York IX. 12 [i] 02:30 Rudá vdova I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 06:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 07:15 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 09:55 Potápěči za diamanty 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 12:35 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 13:30 Nejextrémnější válka: Fallúdža: obsazení místa teroru [i] 14:25 Nejextrémnější válka: Hue: nejkrvavější bitva ve Vietnamu [i] 15:20 Mistři piva: Chicha [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Vepřová křidýlka [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Želva ze slaniny, hamburgerů a párků [i] 17:10 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 18:05 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 19:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i] 21:00 Jak funguje vesmír 6 [i] 22:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 23:00 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 00:00 Strašení: Kde číhá zlo [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Záhada černých děr [i] 01:50 Jak funguje vesmír 6 [i] 02:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 03:50 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 04:45 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Osel a máslo [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Divocí hřebci 8/22 [i] 09:45 Žiješ jenom 2x [i] 10:15 Polopatě [i] 11:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:20 Hospoda U Druhé šance [i] 22:10 Nadměrné maličkosti [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Tělo jako důkaz II: Na lovu 2/16 [i] 23:45 MI5 X 1/6 [i] 00:40 Máte slovo [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Sny v Šošonských horách 17/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Dlouhá hra 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Divnopis [i] 09:20 Život savců: Hmyzožraví savci [i] 10:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 2/2 [i] 11:10 Pevnosti: Brno [i] 11:30 Letečtí stíhači v boji: Operace [i] 12:15 Putování za muzikou [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 Ochránce [i] 13:45 Postřehy odjinud [i] 13:50 Náš venkov: Poprask ve [i] 14:20 Evropa dnes [i] 14:45 Extremní města: Bangkok [i] 15:40 Lidské tělo: Příběh života [i] 16:30 Moje rodina IX: Je to dar - 2. část 2/11 [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Červený trpaslík: Lepší než život 8/52 [i] 18:00 Pán času: Den otce 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Everwood III: Bod zvratu 8/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 2/4 [i] 21:05 Na cestě po Svazijsku [i] 21:35 Deník Dity P. [i] 22:05 Poupata [i] 23:40 Na stojáka [i] 00:05 Letecké katastrofy IV: Selhání systému [i] 00:55 Šťastní to lidé: rok v tajze [i] 02:25 Nedej se: Začalo to stromy [i] 02:50 Popcorn [i] 03:20 Domov ztracený [i] 04:20 Byla vojna byla [i] 04:40 Červený trpaslík: Lepší než život 8/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2442 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsi sama 431 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 11:25 Průměrňákovi 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI 18 [i] 13:30 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 14:25 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Léčba Gottem 57 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 18:30 Ulice 2443 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Rozvod 70 [i] 21:30 Comeback: Mrtvý muž [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 World Trade Center [i] 01:35 Novashopping 02:15 "V" 9 [i] 03:00 Třetí hlídka V 7 [i] 04:10 Andílci 38 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Helen 16 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Zadejte se, prosím 10 [i] 07:55 Alf I: Dovolená 11 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Vražda v mollové tónině 14 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 10:50 Loď snů: Myanmar 8 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Ukradené dítě 24 [i] 13:55 Siska VI: Falešný svět 12 [i] 15:20 Big Ben II: Smrt v krajkách 1 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Falešná stopa 205 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď (HD) [i] 22:20 Kriminálka Stuttgart IV (HD) 1 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Smrt čtyř policistů 17 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Nenápadná oběť 8 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Nenápadná oběť 8 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V objatí hodvábu 7/200 [i] 05:50 Slzy Bosporu 33/102 [i] 06:35 Rebeli II. 140/225 [i] 07:25 Túžba tela 21/143 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 66 [i] 10:55 Sila 21 [i] 12:00 V objatí hodvábu 8/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 34/102 [i] 15:05 Čaro lásky 45/90 [i] 16:00 Teresa 126-127/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 14/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 5/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Podvedená [i] 22:25 Sila priateľstva [i] 00:50 Máš pravdu, miláčik I. 13-14/24 [i] 01:30 Adela show [i] 02:05 Máš pravdu, miláčik I. 13-14/24 [i] 02:45 Smotánka [i] 03:05 Sila priateľstva [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Zlatý holky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Krok vpřed [i] 14:05 Prime [i] 16:05 Shut Up & Sing [i] 17:45 Kapela přijela [i] 19:20 Bláznovství [i] 21:05 Předčítač [i] 23:10 Intimní tajemství [i] 00:45 Halloween