TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 7/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 5/16 [i] 13:35 Krok za krokom III. 1/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 01:15 Mentalista IV. 7/24 [i] 01:55 Dr. House IV. 5/16 [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Divoké Tichomorské strovy [i] 06:25 Podvodníci v akcii II 2/10 [i] 06:55 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 07:45 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 08:55 Sila lásky V. 186 [i] 09:50 Asijina voľba 6/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Hurá do záhrady [i] 15:00 Asijina voľba 7/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Perly Tichomoria -Fidži a Tahiti [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Sanitka 2 1/13 [i] 22:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vietnamský masaker [i] 22:35 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Škrtič žien [i] 23:00 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 23:50 O 5 minút 12 [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky V. 186 [i] 03:35 Asijina voľba 7/88 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Som jednoducho zložitá [i] 09:00 Molotov - muž za Stalinom [i] 09:55 Vašimi očami: Camargue [i] 10:25 Krásna Hôrka č. 1 [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:15 Ventily zeme [i] 13:50 Lampióniky [i] 15:00 Família: Família - Terapia tvorivého ducha [i] 15:30 Orientácie [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:20 Portréty Rómov : Štefan [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Gardiani 2/20 [i] 18:25 Košice Interface 2013 [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a ježko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Barbara Chovancová [i] 20:00 Cena banánov [i] 20:45 Ambulancia: Znovu počuť [i] 21:10 GEN.sk: Milan Profant [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 2/8 [i] 22:45 Umenie 2013: Hudba [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Kvarteto [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dobrá manželka II. [i] 05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Potrebujem viac! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Sonička rodí [i] 09:55 KLAN 8 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 7 [i] 13:30 Kosti VI. 22 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 9 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vyvolení - Dom snov 29 [i] 21:30 Panelák: Žaloba [i] 23:00 XXL RODINA WOLLNYOVCI 2 [i] 00:00 Odhalenie [i] 02:25 Homeland - Zradca 3 [i] 03:35 Damages - V ohrození života IV. 5 [i] 04:15 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 20,21 [i] 07:10 Magnum II. 15 [i] 08:15 Simpsonovci X. 11,12 [i] 09:15 Griffinovci VI. 7 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly III. 19,20,21/21 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 15 [i] 14:30 KLAN 8 [i] 16:00 Simpsonovci X. 11,12 [i] 16:55 Panelák: Sonička rodí [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli: Semafor [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 3 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 2 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 2 [i] 00:40 Ochrancovia 3 [i] 01:30 Navarro 8 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda VII. 7,8 [i] 04:30 Akty X 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 3 [i] 08:00 Dr. House VIII. 4 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 2 [i] 10:00 JAG IV. 20 [i] 11:00 Profil zločinu I. 3 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 4 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 14:00 CSI: New York IX. 1 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 3 [i] 16:00 JAG IV. 21 [i] 17:00 Profil zločinu I. 4 [i] 18:05 Dr. House VIII. 5 [i] 19:05 CSI: New York IX. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 21:00 Profilage IV. 2 [i] 22:05 Bad Boys II. [i] 00:55 Hannibal I. 2 [i] 01:50 Profilage IV. 2 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 06:00 Jak se to dělá 60 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 7 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 07:15 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 10:50 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 12:35 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 13:30 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 15:20 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 16:15 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 17:10 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 18:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 19:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:30 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 20:00 Mistři piva: Chicha [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Vepřová křidýlka [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Želva ze slaniny, hamburgerů a párků [i] 22:00 Nejlepší rybář: Chůze po vodě [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 4 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Roztodivná skupina [i] 00:55 Mistři piva: Chicha [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Vepřová křidýlka [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Želva ze slaniny, hamburgerů a párků [i] 02:50 Nejlepší rybář: Chůze po vodě [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 4 [i] 04:45 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Radost a pýcha 7/22 [i] 09:45 Pošta pro tebe [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:25 Postřehy odjinud [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Žiješ jenom 2x [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Příběhy slavných - Vladimír Ráž [i] 22:40 Rána pod pás [i] 23:50 Hospoda U Druhé šance [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 01:55 13. komnata Karola Poláka [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Dalek 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Počesku [i] 09:20 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 10:15 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:30 Království divočiny: Tichomořští sledi [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Nedej se: Začalo to stromy [i] 12:55 Chcete je? ZJ [i] 13:00 Strážci pralesa [i] 13:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Emoce a my: Emoce - základ života 1/13 [i] 15:05 Největší tankové bitvy: Ardeny 2 [i] 15:50 Letečtí stíhači v boji: Operace [i] 16:35 Zvířata na cestách 2/4 [i] 17:30 Červený trpaslík: Kryton 7/52 [i] 17:55 Pán času: Dlouhá hra 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: I nejlepší plány selhávají 7/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Hochwaldský les [i] 20:55 Souboj vojevůdců: Pershing proti [i] 21:45 Ve jménu vlasti: Modlitba 2/13 [i] 22:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: Věž ze slonoviny 2/12 [i] 23:25 Je to soda 2/3 [i] 23:55 Californication VI: Dezertéři 2/12 [i] 00:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1/12 [i] 00:50 Operace Crossbow [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 Queer: Buenos Artes [i] 02:35 Lidské osudy [i] 03:05 Stoletá dělená dvěma [i] 04:05 Z očí do očí - A. J. Liehm [i] 04:40 Červený trpaslík: Kryton 7/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2441 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 69 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 11:25 Průměrňákovi 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 17 [i] 13:30 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 14:25 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Neutečeš mi? 56 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 18:30 Ulice 2442 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsi sama 431 [i] 21:35 Víkend: S jazykem na vestě [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Vzpomínky 15 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Smrt kladivem 4 [i] 00:40 "V" 8 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 7 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:10 Andílci 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 07:10 Kutil Tim VII: Den díkůvzdání 9 [i] 07:55 Alf I: Postrach silnic 10 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Špatné spojení 13 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Helen 16 [i] 10:50 Loď snů: Srí Lanka 7 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Setkání 2/2 [i] 13:55 Siska VI: Pozdní lítost 11 [i] 15:20 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování (HD) [i] 21:45 Křižovatky života: Otec uzurpuje čtrnáctiletou dceru [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 3 [i] 23:45 Spravedlnost v krvi: Co vidíš 5 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny I: Skrytá pravda 7 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny I: Skrytá pravda 7 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 6/200 [i] 05:55 Slzy Bosporu 32/102 [i] 06:40 Rebeli II. 139/225 [i] 07:30 Túžba tela 20/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 65 [i] 11:00 Sila 20 [i] 12:05 V objatí hodvábu 7/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 33/102 [i] 15:05 Čaro lásky 44/90 [i] 16:00 Teresa 124-125/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 13/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 4/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 21 [i] 22:30 Perla Orientu 66 [i] 23:30 Ally McBealová V. 18/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 11-12/24 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 18/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 11-12/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 USA versus John Lennon [i] 13:50 Sladkých sedmnáct [i] 15:35 Krok vpřed [i] 17:35 Prime [i] 19:30 Nepohodlný