TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2020
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 16:55 Šetríme spolu [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Utajený šéf [i] 21:55 Zámena manželiek [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 01:45 Polícia Battle Creek [i] 03:10 Susedské prípady [i] 03:55 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 39/96 [i] 15:30 Úžasné záhrady: Villa D´este, Taliansko [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Zdravá maškrta [i] 16:35 Na krok od neba IV.: Šípková Ruženka 11/20 [i] 17:40 Šetríme spolu planétu [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kolonáda 3/13 [i] 21:25 Umenie zločinu I 3/6 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVII.: Kriminálna patológia 3/23 [i] 23:05 Don Matteo 39/96 [i] 00:00 Zajtrajšie noviny III. 18/23 [i] 00:45 Umenie zločinu I 3/6 [i] 01:35 Slovensko v obrazoch [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 Správy RTVS "N" [i] 04:25 Duel [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    13:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov: Herakles a Olympia [i] 13:55 Hory, batoh, kamera [i] 14:25 VaT: Biologické invázie [i] 14:55 Ján Kollár [i] 15:20 Ukrajinský magazín [i] 15:50 Divy divočiny: Bociany biele. Letní hostia Európy. 6/12 [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Prelom: Boj s pandémiami 4/6 [i] 18:10 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 18:20 NeCelebrity: Eva Kušíková [i] 18:30 Večerníček: Buvirozprávky [i] 18:35 Chalúpka na vŕšku [i] 18:40 Veselá farma II [i] 18:50 Smajlíkovci: SMAJLIKVÍZ - Kiahne [i] 18:55 Kniha džunglí III [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Odkaz vo fľaši II [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 Sherlock Holmes verzus Conan Doyle [i] 21:05 Po stopách Boha - s Morganom Freemanom: Kto je boh? 2/6 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Green deal [i] 23:35 Sú to iba lži? [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    13:20 INKOGNITO [i] 14:20 SÚDNA SIEŇ [i] 15:25 POLICAJTI V AKCII [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NOVÝ ŽIVOT [i] 21:40 Beverly Hills 90210 4 [i] 22:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 7 [i] 23:45 Myšlienky vraha I. 12 [i] 00:45 NOVÝ ŽIVOT [i] 01:45 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 02:45 Kutyil s.r.o. 13 [i] 03:25 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 04:00 Prvé oddelenie 39 [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    13:00 Prvé oddelenie [i] 14:00 Simpsonovci II. 20,21 [i] 15:00 Panelák 173 [i] 15:50 Hoď svišťom 14 [i] 16:30 Simpsonovci II. 22/22 [i] 17:00 Simpsonovci III. 2/24 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 16,17 [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 15 [i] 20:25 Hitman: Agent 47 [i] 22:35 Dostaň ho tam! [i] 01:00 Walking Dead VIII. 7 [i] 02:00 Prvé oddelenie [i] 02:40 Hoď svišťom 15 [i] 03:10 Panelák 173 [i] 03:45 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    12:30 Sama doma [i] 14:00 Kufr [i] 14:15 Kluk z Louky [i] 15:05 Doktor Martin VI: Odlet [i] 15:55 To je vražda, napsala: Smrt jde na děkovačku [i] 16:45 Cestománie: Kanada – západní část: Otevřená náruč [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:57 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Vyprávěj: Svatba [i] 21:00 Trojí život [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Columbo: Sex a ženatý detektiv [i] 00:00 Kabinet Dr. Honzáka [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Romantická Lednice a Valtice [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Návrat za minulými případy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    13:40 Křídla války: Oči na obloze [i] 14:25 Tanky v pekle bojů: Odplata Panzerů [i] 15:20 Příběhy moderní medicíny – genová terapie na prahu nové éry [i] 15:40 Rozluštěné poklady: Mapa pokladů od Mrtvého moře [i] 16:25 Mistři stavitelé: Ikarův sen [i] 17:20 Laos, země milionů slonů [i] 18:15 V karavanu po Slovensku 2/6 [i] 18:45 Chaloupka na vršku: Jak se lodičky potopily [i] 18:55 Příběhy z jižních moří: Hvězdárna [i] 19:15 Cesty víry: Za papežem do Panamy [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Bitva o Moskvu [i] 20:55 Anakonda – konec mýtu? [i] 21:50 Tajemství nacistů: Jeskynní lidé 3/6 [i] 22:40 Dicte – kriminální reportérka II 3/10 [i] 23:25 Co se stalo Rosemary Kennedyové? [i] 00:20 Hassel 2/10 [i] 01:05 Náš venkov: Lidé z pravěku [i] 01:30 Počesku: Rabštejn nad Střelou [i] 01:40 Čaj pro třetího [i] 02:10 Před půlnocí [i] 02:35 Mistr Eckhart [i] 03:05 Žijeme s vírou [i] 03:30 Žijeme s vírou [i] 04:35 Nezapomenutelné autorky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    12:55 Moja malá princezná 15-16/92 [i] 14:50 Koleso šťastia [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:40 Nočná služba II. 13-14/14 [i] 20:30 Moja malá princezná 17-18/92 [i] 22:35 Vymenené životy 263-264 [i] 00:25 Odložený prípad [i] 01:55 Smotánka [i] 03:05 Adela show [i] 04:50 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.