TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:45 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 11:50 Mentalista IV. 6/24 [i] 12:45 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 01:20 Traja mušketieri [i] 02:55 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Destinácia svet: Po cestách Tuniska [i] 06:30 Podvodníci v akcii II 1/10 [i] 07:00 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 185 [i] 09:50 Asijina voľba 5/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:00 Asijina voľba 6/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Divoké Tichomorské strovy [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľova reč [i] 22:15 Rossella 5/7 [i] 00:00 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 00:50 Reportéri [i] 01:15 Občan za dverami [i] 01:45 Autosalón [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Asijina voľba 6/88 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Veľká ozdoba Uhorska - Matej Bel [i] 09:15 Dokumentárny klub: Deti zo štvrte Blankenese [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:20 Fokus rodina [i] 12:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Banskoštiavnickí rezbári [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Slovenská kultúrna noc v New Yorku [i] 13:20 Šariš [i] 14:00 Odpískané [i] 14:25 Športové ozveny [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Krásna Hôrka č. 1 [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Camargue [i] 18:25 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko záhradníkom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Igor Vlasatý [i] 20:00 Molotov - muž za Stalinom [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Vlak života [i] 23:40 A3UM: Zmena identity [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Rozbitý nos [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Angie ešte nie je rozvedená [i] 09:55 KLAN 7 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 6 [i] 13:30 Kosti VI. 21 [i] 14:30 Vyvolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 8 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 21:30 Panelák: Sonička rodí [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - PREMIÉRA 14 [i] 00:00 10 šialených úloh [i] 02:00 Haló [i] 02:35 Damages - V ohrození života IV. 4 [i] 03:35 Zločinné úmysly IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 07:10 Magnum II. 14 [i] 08:15 Simpsonovci X. 9,10 [i] 09:15 Griffinovci VI. 6 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:40 Zločinné úmysly III. 16,17,18 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 14 [i] 14:30 KLAN 7 [i] 16:00 Simpsonovci X. 9,10 [i] 16:55 Panelák: Angie ešte nie je rozvedená [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli: Hovorkyňa [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 22:20 Lovci väzňov 10 [i] 23:20 Agent V. 2 [i] 00:25 Ochrana svedkov III. 2 [i] 01:20 Navarro 6 [i] 02:40 Diagnóza: Vražda VII. 5,6 [i] 04:00 Akty X 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vlčí mládě I. 2 [i] 08:00 Dr. House VIII. 3 [i] 09:00 Posel ztracených duší I. 1 [i] 10:00 JAG IV. 19 [i] 11:00 Profil zločinu I. 2 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 3 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 14:00 CSI: New York VIII. 18 [i] 15:00 Posel ztracených duší I. 2 [i] 16:00 JAG IV. 20 [i] 17:00 Profil zločinu I. 3 [i] 18:00 Dr. House VIII. 4 [i] 19:00 CSI: New York IX. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 21:00 Společná terapie I. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 00:00 Boj o čas IV. 9 [i] 01:00 Společná terapie I. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 07:15 Špinavé práce: Změkčovač vody [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 09:55 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 10:50 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 12:35 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Window World [i] 14:25 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 15:20 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 16:15 Ben Earl: mistr triků 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 18:05 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:30 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 20:00 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 22:00 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 23:00 Opravdový podvod 1 [i] 23:30 Opravdový podvod 2 [i] 00:00 Opravdový podvod 3 [i] 00:30 Opravdový podvod 4 [i] 00:55 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 02:50 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 03:50 Opravdový podvod 1 [i] 04:20 Opravdový podvod 2 [i] 04:45 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Šrámy 6/22 [i] 09:45 Zázraky přírody [i] 11:00 Sanitka 2 1/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:10 Reportéři ČT [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Hříšní lidé Města pražského [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 MI5 X 1/6 [i] 00:15 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Malá farma: Osel a máslo [i] 02:10 Magie v ulicích [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 1/4 [i] 10:10 Svět zázraků [i] 10:35 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 11:30 Tisíc let české myslivosti [i] 12:00 Československý filmový týdeník 1963 954/2379 [i] 12:15 Krásný ztráty [i] 12:45 Příběhy, které svět nevidí [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Operace Crossbow [i] 14:35 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1/12 [i] 15:00 Paříž tančí [i] 15:50 Tajemství Bible: Skutečná Máří [i] 16:40 Vesmír III: Smrtící hvězdy 1/34 [i] 17:25 Červený trpaslík: Já na druhou 6/52 [i] 17:55 Pán času: Dalek 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Hop nebo trop 6/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 2/2 [i] 21:05 Zvířata na cestách 2/4 [i] 22:00 Velikáni filmu: Paul Newman [i] 00:10 Ukrutně šťastni [i] 01:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:15 Vesnicopis [i] 02:35 Historické návraty [i] 02:55 Koncert titánů swingu [i] 03:50 Stréci [i] 04:25 Králenky [i] 04:40 Červený trpaslík: Já na druhou 6/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2440 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: O rodičích a dětech 19 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Průměrňákovi 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 16 [i] 13:30 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 14:25 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Zázraky se nedějí 55 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 18:30 Ulice 2441 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Výsledky 69 [i] 21:35 PanMáma: Bobřík odvahy 3 [i] 22:10 Okresní přebor: Fanynka 3 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stoupenci zla 1 [i] 00:10 Big Game [i] 00:55 Perníkový táta III 10 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Třetí hlídka V 5 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Ztrácím svoji víru 8 [i] 07:55 Alf I: Předsevzetí 9 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Mrtvý letěl první třídou 12 [i] 09:45 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 10:45 Loď snů: Thajsko 6 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Setkání 1/2 [i] 13:55 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 15:20 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Učitel 204 [i] 21:45 TOP STAR magazín (HD) [i] 22:50 Experiment [i] 00:50 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 2/2 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Bzzz!!! [i] 06:10 Slzy Bosporu 31/102 [i] 06:50 Rebeli II. 138/225 [i] 07:40 Túžba tela 19/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:10 Sila 19 [i] 12:20 V objatí hodvábu 6/200 [i] 13:10 Bez stopy IV. 11/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 32/102 [i] 15:05 Čaro lásky 43/90 [i] 16:00 Teresa 122-123/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 12/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 3/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 20 [i] 22:30 Perla Orientu 65 [i] 23:30 Ally McBealová V. 17/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 9-10/24 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 17/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 9-10/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 O rodičích a dětech [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zmražená pojistka [i] 13:55 Milenci [i] 15:55 USA versus John Lennon [i] 17:40 Sladkých sedmnáct [i] 19:20 Warholka [i] 20:55 Náhodný cíl [i] 22:30 Příšera [i] 00:05 Devět životů [i] 01:40 Tamtamy ticha