TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:10 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 09:00 Láska na stráženie [i] 11:15 Tři veteráni [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Talianska [i] 16:15 Spider-Man [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Traja mušketieri [i] 22:45 Kód smrti [i] 00:45 Kniha prežitia [i] 02:40 Kód smrti [i] 04:30 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Traja medvedíci: Supermucha 21 [i] 07:30 Traja medvedíci: Bojovník za spravodlivosť 22 [i] 08:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Súboj obrov [i] 08:10 Bol raz jeden život 2/26 [i] 08:40 Safari za kuchyňou: Zrodenie hviezdy 3/11 [i] 09:10 60 zabijakov divočiny 14/26 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme: Austrália [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 15:35 Zlatá klasika: Obchod na korze [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dom duchov [i] 22:40 Maigret: Maigret a štyria milenci [i] 00:10 Góly - body - sekundy [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 01:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:40 Família: Família - Terapia tvorivého ducha [i] 10:10 Zbojníci [i] 12:10 O Jankovi kľúčiarovi [i] 13:15 Osloboditelia: Bojové lietadlá [i] 14:10 On air [i] 14:30 Orientácie [i] 15:00 Slovo [i] 15:05 48. Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve - BRÁNA MAĽOVANÁ [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mateja Ruttkaya [i] 16:50 Pred rokmi... [i] 17:20 Herecké legendy na Dvojke [i] 17:35 Ľudský hlas [i] 18:25 Gen.sk: Rudolf Urc [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:50 Krtko: Krtko v ZOO [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Portréty vedcov: Centrum výskumu živočíšnej výroby Nitra [i] 20:00 Nesmrteľní: Ľúbi neľúbi [i] 21:15 Dokumentárny klub: Deti zo štvrte Blankenese [i] 22:45 Odpískané [i] 23:10 Noc v archíve: Hodina mieru [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Cena je správna 08:10 Rozprávková jazda [i] 09:55 XXL RODINA WOLLNYOVCI [i] 10:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 13 [i] 12:00 Vtierka Castle V. 2 [i] 13:00 Chyťte to dievča [i] 15:05 K [i] 17:15 Nové bývanie [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ NAŽIVO Z PREŠOVA [i] 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 A-Team: Posledná misia [i] 23:00 K [i] 01:10 A-Team: Posledná misia [i] 03:35 KRIMI 04:00 Darované srdce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 V uliciach San Francisca 15,16 [i] 07:45 Magnum II. 13 [i] 08:50 A-Team 43,44 [i] 11:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:00 Ice Road Truckers IV. 7 [i] 15:00 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 17:00 Oscar [i] 19:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:00 KRIMI 20:30 Poprava [i] 23:00 Smrtonostný výlet 2 [i] 00:45 Agent IV. 6,7,8 [i] 03:20 Zákon gangu III. 2 [i] 04:00 Navarro V. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 To je vražda, napsala II. 18 [i] 08:05 Don Matteo V. 18 [i] 09:15 Jeskyně 1 [i] 11:05 Drzá Jordan V. 3 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 14:05 Posel ztracených duší V. 12 [i] 15:05 Jak prosté I. 5 [i] 16:05 Sherlock I. 2 [i] 17:50 Profil zločinu III. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 11 [i] 22:00 Mlha 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 00:55 Profil zločinu III. 8 [i] 02:00 Mlha 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Peklo na cestě [i] 08:10 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jsme sami? [i] 09:55 Jak funguje vesmír 2 [i] 10:50 Nejextrémnější válka: Hue: nejkrvavější bitva ve Vietnamu [i] 11:40 Nejextrémnější válka: Khe Sanh: námořní pěchota v obležení [i] 12:35 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 13:05 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 11 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 15:20 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 16:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 18:05 Rychle a hlasitě 22 [i] 19:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Chrám zkázy [i] 23:00 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 00:00 Nejlepší policisté 2 [i] 00:55 Nic osobního: Zelená vdova [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Chrám zkázy [i] 03:50 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 04:45 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení III 2/52 [i] 07:35 Ideál septimy [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Tchyně 36/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Prstýnek bez kamínku [i] 14:45 Nejistá sezóna [i] 16:15 Neobyčejné životy [i] 17:10 Tažní ptáci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Slečna Flintová [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Pátek čtrnáctého [i] 23:25 Wallander III [i] 00:55 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 01:05 Bydlení je hra [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:40 Postřehy odjinud [i] 02:50 Rajské zahrady [i] 03:05 Etiketa - [i] 03:20 Andělé tě hlídají [i] 04:20 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí 1/13 [i] 06:00 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 06:50 Nebezpeční mazlíčci [i] 07:50 Československý filmový týdeník 1963 954/2379 [i] 08:00 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 35 [i] 08:20 Mýty a fakta historie: Ramesse II. [i] 09:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 1/2 [i] 10:25 Největší tankové bitvy: Ardeny 2 [i] 11:15 Nedej se: Začalo to stromy [i] 11:40 Ochránce [i] 12:10 Chcete mě? ZJ [i] 12:35 Holka na hlídání [i] 14:20 Sváteční slovo spisovatele a geologa Václava Cílka [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:50 Uchem jehly [i] 15:15 Příběhy, které svět nevidí [i] 15:45 Ptáčata: Sami spolu 1/16 [i] 16:10 Planeta oceán: Další z unikátních projektů Yanna 1/2 [i] 17:00 Strážci pralesa [i] 17:50 Emoce a my: Emoce - základ života 1/13 [i] 18:15 Na plovárně s Miroslavem Černoškem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Pravěk útočí 2/13 [i] 19:40 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 1/10 [i] 20:00 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 21:00 Letecké katastrofy IV: Selhání systému [i] 21:50 Černá Dahlia [i] 23:50 Šťastní to lidé: rok v tajze [i] 01:20 Californication VI: Nesmiřitelní 1/12 [i] 01:45 Extremní města: Jakutsk [i] 02:35 Ochránce [i] 03:00 Říkají jim perpeťáci [i] 03:40 Šprušlení [i] 04:25 Moje rodina IX: Je to dar - 1. část 1/11 [i] 04:55 Za svědky minulosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 26 [i] 06:00 Čarodějka Tara 11 [i] 06:25 Virus Attack 23 [i] 06:55 Návrat do budoucnosti 10 [i] 07:25 Hannah Montana III 13, 14 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 29 [i] 08:45 Víkend: Nezapomeneme [i] 09:30 Vertical Limit [i] 11:50 Od zítřka nečaruji [i] 13:30 Velká cena Itálie [i] 16:15 Mr. Bean: Pan Bean se vrací [i] 16:45 PRÁSK! [i] 17:35 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: O rodičích a dětech 19 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Next [i] 23:55 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 01:30 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 5 [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:15 Áčko: Přišili mi drogy [i] 04:15 Andílci 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Bitva začíná 2/2 [i] 07:40 Mistr Manny II: Škola létání; Nářadí v cukrárně 23 [i] 08:10 Tajemství války: Bitva o Atlantik 6 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III: Sesterská láska 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Jste to, co jíte [i] 14:25 Danielle Steelová: Osudy [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zase ona! [i] 22:30 VyVolení - Noční show [i] 23:35 Nebezpečné myšlenky [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Princ Valiant [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 16/129 [i] 06:50 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 08:45 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Podvody a lži [i] 12:10 Bolesti slávnych II. 11-12/18 [i] 14:05 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 16:00 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Vášnivý tanec [i] 22:30 Skutočný príbeh: Opustená a oklamaná [i] 00:20 Kam oko nedovidí: Príbeh Joan Brockovej [i] 01:55 Skutočný príbeh: Opustená a oklamaná [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 16/129 [i] 04:40 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:50 Melodie mého srdce [i] 15:55 Jeden navíc [i] 17:45 Město v ohrožení [i] 19:25 O rodičích a dětech [i] 21:20 Tamtamy ticha [i] 23:15 Devět životů [i] 00:55 Přepadení 13. okrsku [i] 02:40 Mechanik zabiják [i] 04:20 Zapomenutá minulost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Snooker [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Motorsport [i] 20:30 Cestovní vozy [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 22:35 Tenis [i] 01:30 Cestovní vozy [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 10:00 Čisté víno [i] 12:00 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 13:00 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 20:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 21:00 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 22:00 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 23:00 Prci, prci, prcičky 2 [i] 01:00 Psí odpoledne [i] 03:00 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nejdrsnější kamioňáci světa: Mongolsko 6 [i] 06:00 Země z ptačí perspektivy: Afrika 2 [i] 07:00 Život 3 [i] 08:00 Velké přírodní události 3 [i] 09:00 Z deníčku naší planety [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Zabijáci 9 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Největší tlamy 10 [i] 12:00 Mistři písku 3 [i] 12:30 Mistři písku 4 [i] 13:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 3 [i] 14:00 Pohřebiště 8 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 6 [i] 15:55 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 23 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 3 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Himaláje 7 [i] 18:50 Divoké zločiny 2 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 5 [i] 20:00 Život s Amiši 2 [i] 21:00 Pohřebiště 2 [i] 22:00 Zmizelý král Mayů [i] 23:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 3 [i] 00:00 Pohřebiště 8 [i] 00:55 Planeta Země po vymření lidstva 6 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 1 [i] 02:55 Zmizelý král Mayů [i] 04:00 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Žhavé výstřely 2 [i] 07:25 Bůh je větší Elvis [i] 08:05 Něco jako komedie [i] 09:45 Železná lady [i] 11:30 Terapie 6 [i] 11:55 Terapie 7 [i] 12:20 Terapie 8 [i] 12:45 Terapie 9 [i] 13:10 Terapie 10 [i] 13:40 Jakub lhář [i] 15:40 Muž na hraně [i] 17:25 Hugo a jeho velký objev [i] 19:30 Před kamerou X. 36 [i] 20:00 Margin Call [i] 21:45 Speciální jednotka [i] 23:35 Trhliny [i] 01:20 Krvavé housle