TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 06:35 Scooby-Doo a 13 duchov 6-8/13 [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 08:05 Alf IV. 6/24 [i] 08:35 Dobrodružstvo malej pandy [i] 10:20 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 10:45 Parťáci I. - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 11:20 Muži v čiernom [i] 13:30 Madagaskar [i] 15:15 Láska na stráženie [i] 17:35 Uragán [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:10 Kniha prežitia (HD) [i] 00:40 Posledná misia [i] 02:05 FARMA - DUEL [i] 03:25 Uragán [i] 04:00 Dr. House IV. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Traja medvedíci: O medvedíkovi, ktorý chcel liatať 19 [i] 07:25 Traja medvedíci: Kliatba 20 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovnino žezlo [i] 08:05 Bol raz jeden život 1/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Výprava nádeje [i] 09:55 Berlin, Berlin: Nečistá hra 6 [i] 10:50 Milujem Slovensko [i] 12:15 On air [i] 12:40 Pošta pre teba [i] 13:45 Moje dcéry II. 4/6 [i] 15:25 Nebo môže počkať [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nikdy nie je neskoro [i] 22:00 Slečna Drotová [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Domček z kariet [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Nebo môže počkať [i] 04:45 Moje dcéry II. 4/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Divoká Čína: Tibet [i] 09:45 Ambulancia: Človek na baterky - Hĺbková mozgová stimulácia [i] 10:10 Srdcové zlyhávanie [i] 10:40 Cesta [i] 11:05 Energetika [i] 11:20 Kvarteto [i] 11:50 Slováci vo svete: Rakúsko [i] 12:15 5 minút po dvanástej: HOLOCAUST [i] 13:15 GYMPEL.TV: Husté video 1/13 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Kapurka [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín [i] 16:10 Senior klub-magazín [i] 16:45 Spomíname na režiséra Andreja Lettricha: Stôl pre štrnástich [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Chodsku [i] 18:25 Národnostné správy [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a žuvačka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 (Ne)celebrity: Jela Timková [i] 20:00 Osloboditelia: Bojové lietadlá [i] 20:45 A3UM: REHABILITÁCIA [i] 21:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mateja Ruttkaya [i] 21:40 Mamma Roma [i] 23:20 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:50 ArtSpektrum [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Druhá kniha džunglí Rudyarda Kiplinga: Mauglí a Balú [i] 07:35 My Little Pony [i] 08:00 Monsuno [i] 08:20 Najväčší dobyvateľ [i] 11:15 Moje bláznivé dievča [i] 13:25 Sexi špinavé prachy [i] 15:45 Tučné babenky [i] 18:00 Cena je správna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 22:30 Predátori [i] 01:00 Vojna proti nemŕtvym [i] 03:25 KRIMI 03:50 Predátori [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 V uliciach San Francisca 13,14 [i] 08:00 Magnum II. 12 [i] 09:00 A-Team 41,42 [i] 11:25 Prežiť s vlkmi [i] 14:00 Panelák: Ďalšie skazené rande [i] 15:00 Vtip za stovku 2 [i] 16:00 Dobrodružstvo s gorilou [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4,5 [i] 20:00 KRIMI 20:30 Oscar [i] 22:45 Policajná mafia [i] 00:50 Zabijak Wexxer [i] 02:35 Zákon gangu III. 1/13 [i] 03:25 Diagnóza: Vražda 3,4 [i] 04:50 Akty X 1/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší I. 9 [i] 08:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 18 [i] 09:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 19 [i] 10:05 Tarzan: The Epic Adventures 16 [i] 11:05 Ztracený svět I. 18 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 15:05 Dr. House VIII. 4 [i] 16:05 Charlieho andílci 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 12 [i] 22:00 Jeskyně 1 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 02:35 Kráska a zvíře I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 06:00 Jak se to dělá 57 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 11:40 Bitvy o zavazadla 5 [i] 12:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla 7 [i] 13:05 Bitvy o zavazadla 8 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 14:25 Extrémní stroje 3 [i] 15:20 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 16:15 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 17:10 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 18:05 Králové aut v poušti: Pickup [i] 19:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 22:00 Nejextrémnější válka: Fallúdža: obsazení místa teroru [i] 23:00 Nejextrémnější válka: Hue: nejkrvavější bitva ve Vietnamu [i] 00:00 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 02:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 03:45 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 04:40 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Postřehy odjinud [i] 06:05 Okouzlení III 1/52 [i] 06:55 Zatmění všech sluncí [i] 08:20 Kouzelná tetička Valentýna [i] 09:20 Smrt v ráji 1/8 [i] 10:15 Na cestě po Valencii [i] 10:45 Nejlepší trapasy [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Světýlka z blat [i] 14:00 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:40 Ideál septimy [i] 16:05 V kleštích [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Muž se železnou maskou [i] 00:15 Sedmý hřích [i] 02:10 Na návštěvě v rodném městě [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:05 Zkus mít vkus [i] 03:30 Etiketa - [i] 03:40 Hospoda U Druhé šance [i] 04:35 Příběhy slavných - Lída Baarová [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Třetí světová válka 5/13 [i] 06:00 Pevnosti: Tábor [i] 06:15 Válečníci: Atilla [i] 07:10 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi [i] 07:55 Jistě, pane premiére: Velký plán 1/16 [i] 08:25 Úsměvy Nataši Gollové [i] 09:05 Náš venkov: Poprask ve [i] 09:35 Putování za muzikou [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:55 Život savců: Hmyzožraví savci [i] 11:45 Vesmír III: Smrtící hvězdy 1/34 [i] 12:30 Paříž tančí [i] 13:25 Cizinec je našinec [i] 13:50 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 1/10 [i] 14:15 Království divočiny: Tichomořští sledi [i] 14:40 Svět zázraků [i] 15:05 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1/12 [i] 15:35 Titanic - krev a ocel 1/12 [i] 16:25 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 1/4 [i] 17:20 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 18:15 Krásný ztráty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí 1/13 [i] 19:40 Pevnosti: Tábor [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Ramesse II. [i] 21:10 Sherlock: Studie v růžové 1/3 [i] 22:40 Formule! [i] 00:35 Česká soda [i] 00:45 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 1/22 [i] 01:15 Je to soda 1/3 [i] 01:45 Film o filmu Colette [i] 02:00 Intolerance [i] 02:25 Sešli se... [i] 03:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:30 Generace "0" [i] 03:45 Po stopách třetího odboje [i] 04:10 Postřehy odjinud [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:35 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 1/22 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Taz - mania III 36 [i] 06:20 Čarodějka Tara 10 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina II 15 [i] 07:10 Návrat do budoucnosti 9 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 28 [i] 08:05 Krásná Locika [i] 09:20 Delfín Filip [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Vím, že jsi vrah [i] 14:35 Výměna manželek VI [i] 15:55 Letuška 1. třídy [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Jídlo jako požitek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 22:25 Terminator Salvation [i] 00:40 Přicházím s deštěm [i] 02:40 Novashopping 03:15 P. F. [i] 04:05 Andílci 35 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Chima 1 [i] 07:20 Mistr Manny II: Dědečkův dalekohled; Malý Lopart 22 [i] 07:50 Největší bitvy II. světové války: Znovuzískání Francie 17 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Smrt bere jackpot [i] 11:45 Můj táta hrdina [i] 13:45 Nora Roberts: Vražedná nevinnost [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 18:00 VyVolení - Speciál [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Alenka v říši divů [i] 22:35 Skála [i] 01:20 Ďáblova bažina [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V objatí hodvábu 5/200 [i] 05:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 15/129 [i] 07:00 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Felicity [i] 12:15 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 14:10 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 20:00 Katie Ffordeová: Kúsok z teba [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 23:55 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 15/129 [i] 04:10 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Naboso [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:35 Malí letci [i] 15:30 Zlatý holky [i] 17:20 Ohnivá smršť [i] 19:00 Ali [i] 21:40 Mechanik zabiják [i] 23:25 Přepadení 13. okrsku [i] 01:15 Mlha [i] 03:15 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:45 Ali [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Bezpečí domova 13 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 15:00 Superžralok [i] 17:00 Čisté víno [i] 18:50 Policajt ze školky [i] 21:00 NÁVRAT DO ŠKOLY: Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 01:00 Báječná dovolená [i] 03:00 Dvojí identita 1: Pláč přivede Harryho 4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 06:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 07:00 Život 2 [i] 08:00 Velké přírodní události 2 [i] 09:00 Z deníčku naší planety [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Souboj pohlaví 7 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Krvežíznivci 8 [i] 12:00 Mistři písku 1 [i] 12:30 Mistři písku 2 [i] 13:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 13:55 Pohřebiště 7 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 5 [i] 15:55 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 21 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 22 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Mongolsko 6 [i] 18:50 Divoké zločiny 5 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 4 [i] 20:00 Život s Amiši 1 [i] 21:00 Pohřebiště 1 [i] 22:00 Armáda duchů [i] 23:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 23:55 Pohřebiště 7 [i] 00:55 Planeta Země po vymření lidstva 5 [i] 01:55 Rekonstrukce zločinu 8 [i] 02:55 Armáda duchů [i] 04:05 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Žhavé výstřely [i] 07:25 Dobrodružství s robotem [i] 08:55 Madagaskar 3 [i] 10:30 Hubbleův teleskop [i] 11:15 Avengers [i] 13:35 Vojna není kojná [i] 15:05 Nadějný rok [i]