TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 5/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 4/16 [i] 13:35 Krok za krokom II. 24/24 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Posledná misia [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 01:30 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 02:15 Mentalista IV. 5/24 [i] 02:55 FARMA [i] 04:00 Kobra 11 VIII. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Turecké Križovatky [i] 06:25 Podvodníci v akcii I 8/8 [i] 06:55 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 184 [i] 09:50 Asijina voľba 4/88 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Nebíčko v papuľke: Med [i] 15:00 Asijina voľba 5/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Po cestách Tuniska [i] 17:10 Podvodníci v akcii II 1/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Legendy popu: Karel Svoboda [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky V. 184 [i] 04:05 Drišľakoviny [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Keď príde september [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kremnické mince [i] 09:00 Planéta dinosaurov: Noví giganti [i] 09:50 Cena prírody II.: Prírodné katastrofy 7 [i] 10:15 Na ceste viery [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:30 Spektrum vedy [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Keď dozrela úroda [i] 13:15 Aký požičaj,taký vráť [i] 13:50 Miesto na výslní [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 16:45 Fokus rodina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:50 Krtko: Krtko a zelená hviezda [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Rudolf Gabzdil [i] 20:00 Divoká Čína: Tibet [i] 20:50 Família: Família - Terapia tvorivého ducha [i] 21:20 Kinorama [i] 21:45 Kino na Dvojke: Neslušné gesto [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Počasie [i] 23:30 Slovenský bigbít 8 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Syfilis [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Ďalšie skazené rande [i] 09:55 KLAN 5 [i] 11:00 Kutyil s.r.o. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 5 [i] 13:30 Kosti VI. 20 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 6 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Angie ešte nie je rozvedená [i] 23:00 Bátoryčka: Krvavá grófka [i] 01:05 Zabite Downa [i] 03:25 Zločinné úmysly IV. [i] 04:10 Dobrá manželka II. [i] 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Griffinovci VI. 4 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 11,12 [i] 07:10 Magnum II. 11 [i] 08:15 Simpsonovci X. 7,8 [i] 09:15 Griffinovci VI. 5 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly III. 13,14,15 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 13 [i] 14:40 KLAN 5 [i] 16:00 Simpsonovci X. 7,8 [i] 16:55 Panelák: Ďalšie skazené rande [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Policajná mafia [i] 22:30 Tučné babenky [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 1,2/22 [i] 02:20 Navarro V. 12 [i] 03:40 Diagnóza: Vražda 2 [i] 04:25 Akty X IV. 23,24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 08:00 Dr. House VIII. 2 [i] 09:00 Boj o čas IV. 13 [i] 10:00 JAG IV. 18 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 12:00 Vlčí mládě I. 2 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 13:55 CSI: New York VIII. 17 [i] 14:55 Posel ztracených duší I. 1 [i] 15:55 JAG IV. 19 [i] 16:55 Profil zločinu I. 2 [i] 18:00 Dr. House VIII. 3 [i] 19:00 CSI: New York VIII. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 21:00 Charlieho andílci 1 [i] 22:55 Společná terapie I. 9 [i] 23:50 Dr. House VIII. 16 [i] 00:50 Profil zločinu I. 2 [i] 01:55 Společná terapie I. 9 [i] 02:35 Dr. House VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 5 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 07:15 Špinavé práce 5 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Smrtící zima [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 09:55 S autem v divočině: Sopka [i] 10:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 12:35 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 15:20 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 15:50 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 16:15 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 17:10 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 18:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 19:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:30 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 21:00 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 22:00 Ben Earl: mistr triků 1 [i] 23:00 Klamy Keitha Barryho [i] 00:00 Strašení: Dům hrůzy [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 01:50 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 02:50 Ben Earl: mistr triků 1 [i] 03:50 Klamy Keitha Barryho [i] 04:45 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Pomocná ruka 5/22 [i] 09:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:10 Příběhy slavných - Lída Baarová [i] 11:05 Život na zámku: Proti všem 35/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 15:55 Po stopách hvězd [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Malá farma: Osel a máslo [i] 17:15 Besipky: Z pohledu dítěte [i] 17:20 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2 1/13 [i] 21:00 13. komnata Karola Poláka [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Červené pásmo 69/92 [i] 00:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Sama doma - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Vetřelci v Londýně 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Nebezpeční mazlíčci [i] 10:15 Návrat divokých koní [i] 10:40 Extremní města: Jakutsk [i] 11:30 Sen o autech pro všechny [i] 12:25 Žigulík - ikona socialismu [i] 13:15 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 14:05 Alžběta a její premiéři [i] 15:00 Zvířata na cestách 1/4 [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Operace Crossbow [i] 17:25 Červený trpaslík: Sebevědomí a Mindrák 5/52 [i] 18:00 Pán času: Třetí světová válka 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Oběti 5/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zmrzlá planeta: Zemské póly [i] 20:55 Lidské tělo: Příběh života [i] 21:50 Velikáni filmu... Elizabeth 2/2 [i] 00:00 Jistě, pane premiére: Velký plán 1/16 [i] 00:30 Ajťáci IV: Jen zvaná Fredo, Na slovíčko 1,2/6 [i] 01:20 Zločin II 1/10 [i] 02:15 Za svědky minulosti [i] 02:30 Jako za starých časů [i] 02:50 Aréna [i] 03:30 Intolerance [i] 04:00 Po stopách třetího odboje [i] 04:25 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Sebevědomí a Mindrák 5/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2439 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s boubelkou 430 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 11:25 Průměrňákovi 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 15 [i] 13:30 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 14:25 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Chodíte mi za ženou 54 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 18:30 Ulice 2440 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:30 Soukromé pasti: Fajn brigáda [i] 22:50 Zodiac [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka V 3 [i] 02:55 Áčko: Přejídám se k smrti - bulimie [i] 04:10 Andílci 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Vášnivá Jill 7 [i] 07:50 Alf I: Co dokáže láska 8 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Noc bezhlavého jezdce 11 [i] 09:40 Loď snů: Chile 5 [i] 11:50 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Nájezd 21 [i] 13:55 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Duel [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 25. hodina [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V objatí hodvábu 4/200 [i] 06:05 Slzy Bosporu 30/102 [i] 06:50 Rebeli II. 137/225 [i] 07:40 Túžba tela 18/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 64 [i] 11:10 Sila 18 [i] 12:15 V objatí hodvábu 5/200 [i] 13:05 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 31/102 [i] 15:05 Čaro lásky 42/90 [i] 16:00 Teresa 120-121/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 11/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 2/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 19 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 00:20 Žaloba [i] 02:10 Kam oko nedovidí: Príbeh Joan Brockovej [i] 03:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:55 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Daltoni [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alex a Emma [i] 13:50 Klepání na nebeskou bránu [i] 15:30 Zmražená pojistka [i] 17:20 Milenci [i] 19:15 Jonesovi [i] 21:00 Mlha [i] 23:05 Re-cyklace [i] 00:55 Fast track: no limits [i] 02:35 Atentát na střední [i] 04:05 Panic je nanic [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:05 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 07:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 21:20 Policajt ze školky [i] 23:20 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 00:20 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 01:20 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Mojžíšova hůl / Kámen osudu 4 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:15 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva: Drahé kovy 4 [i] 06:00 Univerzita Vševědoucna 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 5 [i] 08:00 Jak Žijí Jonesovi 5