TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 10:30 Chlapi neplačú [i] 11:40 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 12:40 Mentalista IV. 4/24 [i] 13:35 Dr. House IV. 2-3/16 [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 01:20 Mentalista IV. 4/24 [i] 02:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 02:40 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Mexiko-Brána do Strednej Ameriky [i] 06:25 Podvodníci v akcii I 7/8 [i] 06:55 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:50 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 183 [i] 09:50 Asijina voľba 3/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Asijina voľba 4/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Turecké Križovatky [i] 17:10 Podvodníci v akcii I 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Luther 1/6 [i] 21:10 Luther 2/6 [i] 22:05 Kriminálka Staré Mesto: Prípad petrolejového princa 1/7 [i] 23:05 Reportéri [i] 23:35 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 00:25 Kriminálka Staré Mesto: Prípad petrolejového princa 1/7 [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 183 [i] 03:45 Asijina voľba 4/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Zajac Pajác [i] 09:00 Pánovi učiteľovi [i] 09:45 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Beverly Hills 01863 [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus spotrebiteľ [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 Do zajtra čakaj [i] 13:35 Novinári 2/2 [i] 14:40 Jasovská jaskyňa [i] 15:00 Senior klub [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Na ceste viery [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Cena prírody II.: Prírodné katastrofy 7 [i] 18:20 Zadná Poľana [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a tranzistor [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Planéta dinosaurov: Noví giganti [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Miesto na výslní [i] 00:05 České milovanie: O láske podvedených mužov [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Detektívka [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Jakub sa zbláznil [i] 09:50 KLAN 4 [i] 10:50 Kutyil s.r.o. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 4 [i] 13:30 Kosti VI. 19 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 5 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Ďalšie skazené rande [i] 23:00 Gigolovia [i] 00:00 Údolie vlkov [i] 02:50 Gigolovia [i] 03:45 KRIMI 04:10 Damages - V ohrození života IV. 3 [i] 04:55 Dobrá manželka II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Griffinovci VI. 3 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 9,10 [i] 07:10 Magnum II. 10 [i] 08:15 Simpsonovci X. 5,6 [i] 09:15 Griffinovci VI. 4 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly III. 10,11,12 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 12 [i] 14:40 KLAN 4 [i] 16:00 Simpsonovci X. 5,6 [i] 16:55 Panelák: Jakub sa zbláznil [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 2 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 1/23 [i] 23:30 Bad Boys 10 [i] 00:25 Ochrancovia 2 [i] 01:25 Navarro V. 11 [i] 02:55 Diagnóza: Vražda 22/22 [i] 03:40 Diagnóza: Vražda 1/24 [i] 04:20 Akty X IV. 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 08:00 Dr. House VIII. 1 [i] 09:00 Boj o čas IV. 12 [i] 10:00 JAG IV. 17 [i] 11:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 12:05 Vlčí mládě I. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 14:00 CSI: New York VIII. 16 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 16:00 JAG IV. 18 [i] 17:00 Boj o čas IV. 13 [i] 18:00 Dr. House VIII. 2 [i] 19:00 CSI: New York VIII. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 06:00 Jak se to dělá 55 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 07:15 Špinavé práce 4 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 09:55 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 12:35 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro pořad Učeň [i] 14:25 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i] 15:20 Jak funguje vesmír 5 [i] 16:15 Co se dělo dál? 1 [i] 16:45 Tovární linka 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 18:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 19:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 19:30 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 21:00 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 21:30 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 22:00 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 01:50 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 02:20 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 02:50 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 04:45 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Kdo je tu šéf 4/22 [i] 09:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:15 Ikarův pád [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jak chutná smrt [i] 21:30 Máte slovo [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Hercule Poirot [i] 00:05 Příběhy slavných - Miroslav [i] 01:00 Na stopě [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Slepá víra 16/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Nepokojná mrtvá 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Éčka [i] 10:05 Já, Natálie [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 12:00 Apollo 17 [i] 13:00 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi [i] 13:45 Architektura 10/45 [i] 14:15 Kormorán velký [i] 14:25 Mýty a fakta historie: Co zabilo mamuty? [i] 15:15 Království divočiny: Iriomote a moře květů [i] 15:45 Amazonský kód [i] 16:35 Zázračná planeta: Země lidí: Města - novodobá džungle 8/8 [i] 17:25 Červený trpaslík: Čekání na Boha 4/52 [i] 17:55 Pán času: Vetřelci v Londýně 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Včeličky a baterie 4/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Hmyzožraví savci [i] 21:00 Panství Downton III 1/10 [i] 22:10 Hra o trůny: Zima se blíží 1/10 [i] 23:10 Zločin II 1/10 [i] 00:10 Pološero - Za katrem [i] 00:35 Queer: Buenos Artes [i] 01:05 Bratři a sestry IV: Duch minulosti II 19/24 [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Aréna [i] 02:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:05 Po stopách třetího odboje [i] 03:30 Zašlapané projekty [i] 03:50 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 04:40 Červený trpaslík: Čekání na Boha 4/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2438 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Překvápko pro starýho 68 [i] 11:00 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 11:25 Průměrňákovi 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI 14 [i] 13:30 Odložené případy: Běžec 5 [i] 14:30 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Vztah je dřina 53 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 18:30 Ulice 2439 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s boubelkou 430 [i] 21:30 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Maximální riziko [i] 00:45 "V" 7 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka V 3 [i] 02:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:25 Áčko [i] 04:10 Andílci 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Případ pro Wolleho 12 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Neteř 6 [i] 07:50 Alf I: Touha po domově 7 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Vražda na jevišti 10 [i] 09:40 Loď snů: Bermudy 4 [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečná cesta 20 [i] 13:55 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 15:20 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Výzva [i] 21:45 Křižovatky života: Otcův drahý koníček dohání rodinu k šílenství [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: K čemu jsou hrdinové 1 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: Big Rock Mesa 17 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 20 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Ochránce IV: Ochránce od Blaira Sandberga 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V objatí hodvábu 3/200 [i] 06:10 Slzy Bosporu 29/102 [i] 06:50 Rebeli II. 136/225 [i] 07:40 Túžba tela 17/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 V objatí hodvábu 4/200 [i] 13:10 Bez stopy IV. 9/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 30/102 [i] 15:05 Čaro lásky 41/90 [i] 16:00 Teresa 118-119/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 10/24 [i] 18:50 V siedmom nebi II. 1/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 18 [i] 22:30 Perla Orientu 64 [i] 23:30 Ally McBealová V. 16/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 7-8/24 [i] 01:10 Adela show [i] 01:55 Ally McBealová V. 16/22 [i] 02:35 Máš pravdu, miláčik I. 7-8/24 [i] 03:20 Smotánka [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sicko [i] 14:15 Spálené mosty [i] 16:00 Alex a Emma [i] 17:45 Klepání na nebeskou bránu [i] 19:20 Panic je nanic [i] 21:05 Atentát na střední [i] 22:40 Fast track: no limits [i] 00:30 Air Marshal [i] 02:00 Špatným směrem