TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 3/24 [i] 12:40 Dr. House IV. 1/16 [i] 13:35 Krok za krokom II. 23/24 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Modré z neba - NOVÉ ČASTI [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 23:50 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 00:50 Mentalista IV. 3/24 [i] 01:35 Dr. House IV. 1/16 [i] 02:15 Prázdna kolíska [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Destinácia svet: Sny Venezuelčanov [i] 06:25 Podvodníci v akcii I 6/8 [i] 07:00 Profesionáli: Člen klanu 13/13 [i] 07:50 Správy RTVS [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Sila lásky V. 182 [i] 09:50 Asijina voľba 2/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 15:00 Asijina voľba 3/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Mexiko-Brána do Strednej Ameriky [i] 17:10 Podvodníci v akcii I 7/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Michael Clayton [i] 22:15 Inšpektor Barbarotti: Hrdosť zabíja [i] 23:45 Profesionáli: Člen klanu 13/13 [i] 00:35 Svet v obrazoch [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 182 [i] 03:45 Asijina voľba 3/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Alenka v ríši divov [i] 09:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 09:45 Koniari sveta: Mongoli 1/20 [i] 10:10 Odsúdení na spolunažívanie v dobrom [i] 10:45 Fokus zdravie [i] 11:25 Ambulancia: Človek na baterky - Hĺbková mozgová stimulácia [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Spievanky [i] 12:35 Tekovská svadba [i] 13:20 Novinári 1/2 [i] 14:20 Dotknúť sa Denali [i] 14:55 VAT - Veda a technika [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské tradičné sladkosti [i] 18:25 Test magazín [i] 18:40 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:45 Krtko: Krtko a raketa [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Miroslav Fabián [i] 20:00 Pánovi učiteľovi [i] 20:40 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Beverly Hills 01863 [i] 21:10 GEN.sk: Zuzana Sternová [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Nová vlna v českom filme: "Každý den odvahu" [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Silná viera [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Žiadosť o ruku [i] 09:50 KLAN 3 [i] 10:55 Kutyil s.r.o. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 3 [i] 13:30 Kosti VI. 18 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 4 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 21:30 Panelák: Jakub sa zbláznil [i] 23:00 Vtierka Castle V. 2 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 10 [i] 01:00 Kosti VI. 19,20 [i] 02:50 Slnečno, sem-tam vraždy 5 [i] 03:35 Zločinné úmysly IV. [i] 04:55 Dobrá manželka II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Griffinovci VI. 2 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 7,8 [i] 07:10 Magnum II. 9 [i] 08:15 Simpsonovci X. 3,4 [i] 09:15 Griffinovci VI. 3 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly III. 7,8,9 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 11 [i] 14:40 KLAN 3 [i] 16:00 Simpsonovci X. 3,4 [i] 16:55 Panelák: Žiadosť o ruku [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli 2012: Preteky chrtov [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Kosti VI. 19,20 [i] 22:20 Mafstory: Sobášny podvodník, Vendeta 4,5 [i] 00:20 Sliediči 1/13 [i] 01:30 Navarro V. 10 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda 20,21 [i] 04:25 Akty X IV. 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 08:00 Dr. House VII. 23 [i] 09:00 Boj o čas IV. 11 [i] 10:00 JAG IV. 16 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 12:00 Dr. House VII. 23 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 14:00 CSI: New York VIII. 15 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 16:00 JAG IV. 17 [i] 17:00 Boj o čas IV. 12 [i] 18:00 Dr. House VIII. 1 [i] 19:00 CSI: New York VIII. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 21:55 CSI: New York IX. 9 [i] 22:55 CSI: New York IX. 10 [i] 23:55 Rudá vdova I. 1 [i] 00:55 CSI: New York IX. 9 [i] 01:55 CSI: New York IX. 10 [i] 02:40 Rudá vdova I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 3 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 07:15 Špinavé práce 3 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 09:55 Potápěči za diamanty 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 12:35 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 13:30 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 14:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 15:20 Mistři piva: Oslavný nápoj [i] 16:15 Spojené státy slaninové: Hamburger Walking Ched [i] 16:45 Spojené státy slaninové: Párek v rohlíku se slaninou [i] 17:10 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 18:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 19:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 19:30 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 5 [i] 22:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 23:00 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 00:00 Strašení: Duchové mrtvých [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Z čeho se opravdu skládáme? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 5 [i] 02:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 03:50 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 04:45 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Nehrajte si s děvčaty 3/22 [i] 09:45 Žiješ jenom 2x [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Hospoda U Druhé šance [i] 22:05 Nadměrné maličkosti [i] 22:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Tělo jako důkaz II: Miluj bližního svého 1/16 [i] 23:30 Film o filmu Colette [i] 23:50 MI5 IX 8/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Postřehy odjinud [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 02:00 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Chlapec a oheň 15/26 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Konec světa 2/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Sen o autech pro všechny [i] 10:05 Život savců: Nejdokonalejší model [i] 10:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 1/2 [i] 11:55 Pevnosti: Tábor [i] 12:15 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 13:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:40 Náš venkov [i] 14:00 Pod Velkou čínskou zdí 3/3 [i] 14:20 Noc, kdy zemřela Diana [i] 15:10 Evropa dnes [i] 15:40 Extremní města: Jakutsk [i] 16:30 Moje rodina IX: Je to dar - 1. část 1/11 [i] 17:00 Klíč [i] 17:25 Červený trpaslík: Rovnováha sil 3/52 [i] 17:55 Pán času: Nepokojná mrtvá 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III: Hájená území 3/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie očima: Michaela Palina 1/4 [i] 21:05 Na cestě po Valencii [i] 21:35 Knoflíkáři [i] 23:20 Na stojáka [i] 23:50 Alžběta a její premiéři [i] 00:40 Diagnóza X [i] 01:10 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 02:05 Aréna [i] 02:45 Intolerance [i] 03:15 Generace "0" [i] 03:30 Po stopách třetího odboje [i] 03:55 Zašlapané projekty [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Kde se rodí kulturnost? [i] 04:40 Červený trpaslík: Rovnováha sil 3/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2437 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Žába na prameni 429 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 11:25 Průměrňákovi 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI 13 [i] 13:30 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 14:25 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Žena, nebo židle? 52 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 18:30 Ulice 2438 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Překvápko pro starýho 68 [i] 21:30 Comeback: CzechSteh [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Vražedné finále [i] 00:40 "V" 6 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Třetí hlídka V 2 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:10 Áčko: Závislost na lásce [i] 04:10 Andílci 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Plněná ryba 11 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Noc, na kterou je lépe zapomenout 5 [i] 07:50 Alf I: Přítelkyně 6 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Nekrolog pro televizní hvězdu 9 [i] 09:40 Loď snů: Mexiko 3 [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Případ pro Wolleho 12 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Únos 19 [i] 13:55 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Ztracená čest 203 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Hawaii 5-0 II: Navěky ztracený 12 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Nevina 16 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 1/2 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 1/2 [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 V objatí hodvábu 2/200 [i] 06:00 Slzy Bosporu 28/102 [i] 06:40 Rebeli II. 135/225 [i] 07:30 Túžba tela 16/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 63 [i] 11:00 Sila 17 [i] 12:05 V objatí hodvábu 3/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 29/102 [i] 15:05 Čaro lásky 40/90 [i] 16:00 Teresa 116-117/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 9/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 22/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Osudová príťažlivosť [i] 23:05 Prázdna kolíska [i] 00:50 Máš pravdu, miláčik I. 5-6/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Máš pravdu, miláčik I. 5-6/24 [i] 02:50 Smotánka [i] 03:10 Osudová príťažlivosť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ostrov pokladů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Naboso [i] 15:50 Sicko [i] 18:00 Spálené mosty [i] 19:40 Vražedná dohoda [i] 21:15 Špatným směrem [i] 23:15 Air Marshal [i] 00:55 Evilenko [i] 02:45 Zredigováno [i] 04:15 Vražedná dohoda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Extrémní sporty [i]