Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 2/24 [i] 12:40 Dr. House III. 24/24 [i] 13:35 Krok za krokom II. 22/24 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 13/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 01:15 Mentalista IV. 2/24 [i] 02:00 Dr. House III. 24/24 [i] 02:45 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Destinácia svet: Newyorské štvrte [i] 06:35 Podvodníci v akcii I 5/8 [i] 07:05 Profesionáli: Prílišná starosť 12/13 [i] 07:55 Správy RTVS [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Sila lásky V. 181 [i] 09:50 Asijina voľba 1/88 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Hurá do záhrady [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:05 Asijina voľba 2/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Sny Venezuelčanov [i] 17:10 Podvodníci v akcii I 6/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Pokračovanie nabudúce: Sanitka [i] 22:05 Film o seriáli Sanitka 2: 170 hercov v Sanitke [i] 22:20 Film o seriáli Sanitka 2: 3, 2, 1, AKCIA! [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Politická korektnosť 23/24 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Spasiteľ 24/24 [i] 00:00 Profesionáli: Prílišná starosť 12/13 [i] 00:50 Nebíčko v papuľke: Med [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky V. 181 [i] 03:45 Asijina voľba 2/88 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 A teraz sa rozhodni: Výhra [i] 09:20 Pesničky z Hviezdičky: Môj motýľ [i] 09:25 Od prisťahovalca po milionára: Levi Strauss - Džínsový miliardár [i] 10:15 Vašimi očami: Andalúzia 1/20 [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:25 Garsónka [i] 14:40 Zem spravodlivého ľudu [i] 15:15 Família: Família - Vždy si sama ... [i] 15:45 Orientácie [i] 16:10 Spev je môj život [i] 16:45 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Mongoli 1/20 [i] 18:30 Ovce.sk [i] 18:35 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:40 Krtko: Krtko a autíčko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Mikuláš Jacečko [i] 20:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 20:45 Ambulancia: Človek na baterky - Hĺbková mozgová stimulácia [i] 21:10 GEN.sk: Juraj Pechan [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kennedyovci 1/8 [i] 22:45 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:15 Tempo [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dobrá manželka II. [i] 05:40 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Nemám čo jesť! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Jakub má depresie [i] 09:55 KLAN 2 [i] 10:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti 2 [i] 13:30 Kosti VI. 17 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 3 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Žiadosť o ruku [i] 23:00 XXL RODINA WOLLNYOVCI 1/18 [i] 00:00 Boj s časom [i] 02:00 Homeland - Zradca 1/13 [i] 03:05 Damages - V ohrození života IV. 2 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Zločinné úmysly IV. [i] 04:55 Dobrá manželka II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Griffinovci VI. 1/18 [i] 05:30 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 07:10 Magnum II. 8 [i] 08:15 Simpsonovci X. 1,2/23 [i] 09:15 Griffinovci VI. 2 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly III. 4,5,6 [i] 13:40 Vražedné čísla VI. 10 [i] 14:40 KLAN 2 [i] 16:00 Simpsonovci X. 1,2/23 [i] 16:55 Panelák: Jakub má depresie [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 Homeland - Zradca - PREMIÉRA 1/13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 1/6 [i] 23:30 Agentka bez minulosti II. 1/16 [i] 00:35 Ochrancovia 1/18 [i] 01:30 Navarro V. 9 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda 18,19 [i] 04:30 Akty X IV. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 08:00 Dr. House VII. 22 [i] 09:00 Boj o čas IV. 10 [i] 10:00 JAG IV. 15 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 12:00 Dr. House VII. 22 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 14:00 CSI: New York VIII. 14 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 16:00 JAG IV. 16 [i] 17:00 Boj o čas IV. 11 [i] 18:00 Dr. House VII. 23 [i] 19:00 CSI: New York VIII. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 21:00 Profilage IV. 1 [i] 22:05 Mizerové 1 [i] 00:20 Hannibal I. 1 [i] 01:15 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 07:15 Špinavé práce 2 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 10:50 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 12:35 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:25 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 15:20 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 16:15 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 17:10 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 18:05 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 19:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 19:30 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 20:00 Mistři piva: Oslavný nápoj [i] 21:00 Spojené státy slaninové: Hamburger Walking Ched [i] 21:30 Spojené státy slaninové: Párek v rohlíku se slaninou [i] 22:00 Nejlepší rybář: Připraveni na boj [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 3 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 00:55 Mistři piva: Oslavný nápoj [i] 01:50 Spojené státy slaninové: Hamburger Walking Ched [i] 02:20 Spojené státy slaninové: Párek v rohlíku se slaninou [i] 02:50 Nejlepší rybář: Připraveni na boj [i] 03:50 Nejnebezpečnější úlovek 3 [i] 04:45 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I 2/22 [i] 09:45 Zázraky přírody [i] 11:00 Reportéři ČT [i] 11:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Žiješ jenom 2x [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Příběhy slavných - Lída Baarová [i] 22:35 Maskovaná milenka [i] 00:00 Bolkoviny [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 Brněnské kolo [i] 02:45 Etiketa - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času: Rose 1/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:10 Válečníci: Atilla [i] 10:05 Manželské etudy: Marcela a Jiří [i] 10:50 Manželské etudy po dvaceti letech: Marcela a Jiří [i] 11:55 Amazonský kód [i] 12:45 Království divočiny: Iriomote a moře květů [i] 13:15 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 13:25 Ta naše povaha česká [i] 13:50 Ženy ve spitfirech [i] 14:55 Největší tankové bitvy: Ardeny 1 [i] 15:40 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 16:35 Zvířata na cestách 1/4 [i] 17:25 Červený trpaslík: Ozvěny budoucnosti 2/52 [i] 17:55 Pán času: Konec světa 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III ...tak se z lesa ozývá 2/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Ardeny 2 [i] 20:55 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi [i] 21:40 Ve jménu vlasti: Ve jménu vlasti 1/13 [i] 22:40 Impérium - Mafie v Atlantic City 1/12 [i] 23:50 Je to soda 1/3 [i] 00:20 Californication VI: Nesmiřitelní 1/12 [i] 00:50 Noc, kdy zemřela Diana [i] 01:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 01:45 Aréna [i] 02:25 Baroko v nás [i] 03:15 Intolerance [i] 03:40 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Zašlapané projekty [i] 04:25 Osudové okamžiky [i] 04:40 Červený trpaslík: Ozvěny budoucnosti 2/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2436 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Seniorgympl s.r.o. 67 [i] 11:05 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 11:25 Průměrňákovi 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 12 [i] 13:30 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 14:30 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Za vším hledej chlapa 51 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 18:30 Ulice 2437 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Žába na prameni 429 [i] 21:30 Víkend: Nezapomeneme [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Vzpomínky 14 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Samotka 3 [i] 00:35 "V" 5 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Třetí hlídka V 1 [i] 02:40 P. F. [i] 03:20 Áčko: Diagnóza AIDS [i] 04:10 Andílci 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Válka menšin 10 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Hra svalů 4 [i] 07:50 Alf I: Obchodní úspěchy 5 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Detektiv Magnum na tenkém ledě 8 [i] 09:40 Loď snů: Seychely 2 [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Plněná ryba 11 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné vidiny 18 [i] 13:55 Siska VI: Nejdřív přijde strach 6 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 VyVolení - Zúčtování [i] 21:45 Křižovatky života: Matka považuje své dítě za nezvladatelné [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 2 [i] 23:45 Spravedlnost v krvi: Smrt v řadách policie 4 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny I: Hozená rukavice 4 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny I: Hozená rukavice 4 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V objatí hodvábu 1/200 [i] 06:00 Slzy Bosporu 27/102 [i] 06:45 Rebeli II. 134/225 [i] 07:35 Túžba tela 15/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 62 [i] 11:05 Sila 16 [i] 12:10 V objatí hodvábu 2/200 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 28/102 [i] 15:05 Čaro lásky 39/90 [i] 16:00 Teresa 114-115/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 8/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 21/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 17 [i] 22:30 Perla Orientu 63 [i] 23:25 Ally McBealová V. 15/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 3-4/24 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 15/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 3-4/24 [i] 03:05 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Protiklady se přitahují [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 13:55 Milenec je zločinec! [i] 15:40 Camille [i] 17:20 Naboso [i] 19:20 Zapomenutá minulost [i] 21:00 Imigranti [i] 23:00 Evilenko [i] 01:00 Holky na hlídání [i] 02:25 Imigranti [i] 04:15 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport