TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 11:40 Mentalista IV. 1/24 [i] 12:40 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 13:55 FARMA - DUEL [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 00:25 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 01:15 Blesk [i] 02:45 FARMA [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Geo report: Florencia - futbal v krvi [i] 06:45 Podvodníci v akcii I 4/8 [i] 07:15 60 zabijakov divočiny 13/26 [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:15 Správy RTVS [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 10:25 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:00 Asijina voľba 1/88 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Destinácia svet: Newyorské štvrte [i] 17:10 Podvodníci v akcii I 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sluha Jeho Veličenstva [i] 22:20 Rossella 4/7 [i] 00:00 Občan za dverami [i] 00:30 Občan za dverami [i] 00:55 Dámsky klub [i] 02:30 Rossella 4/7 [i] 04:10 Asijina voľba 1/88 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Qyx a Qyxová: Prvý školský deň [i] 08:50 Zlatá brána [i] 09:35 A teraz sa rozhodni: Skúška [i] 10:05 Nastúpiť na svoj vlak [i] 11:10 V zakázanom kráľovstve [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Kamenný odkaz [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Už sme žitko zožali [i] 13:05 Mechanici [i] 14:15 Špeciálna integrácia [i] 15:05 Odpískané [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:10 Slovenskí Nemci v Slovenskej televízii [i] 16:45 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Andalúzia 1/20 [i] 18:35 Večerníček: Rozprávky zo škrupinky [i] 18:40 Krtko: Ako krtko k nohaviciam prišiel [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Otakar Krásenský [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Levi Strauss - Džínsový miliardár [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Európske kino - klub: Milosrdné lži [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Si obyčajná upratovačka [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Panelák: Neprišiel, ani sa neozval [i] 09:50 KLAN: - VEĽKÁ TV PREMIÉRA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti - Pilot [i] 13:30 Kosti VI. 16 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:40 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 KLAN 2 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 21:30 Panelák: Jakub má depresie [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. - PREMIÉRA 13 [i] 00:00 Nevydarený únos [i] 02:25 Haló 11 [i] 03:00 Damages - V ohrození života IV. 1/10 [i] 04:15 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 KRIMI 05:30 V uliciach San Francisca 3,4 [i] 07:10 Magnum II. 7 [i] 08:15 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 09:15 Griffinovci VI. 1/18 [i] 10:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 10:45 Zločinné úmysly III. 1,2,3/21 [i] 13:30 Sexi špinavé prachy [i] 16:00 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 16:55 Panelák: Neprišiel, ani sa neozval [i] 18:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 18:55 Profesionáli 2012: Voľlby [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 KRIMI 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 22:20 Lovci väzňov 9 [i] 23:20 Agent V. 1/18 [i] 00:20 Ochrana svedkov III. 1/13 [i] 01:25 Navarro V. 8 [i] 02:50 Diagnóza: Vražda 16,17 [i] 04:20 Akty X IV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 08:00 Dr. House VII. 21 [i] 09:00 Boj o čas IV. 9 [i] 10:00 JAG IV. 14 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 12:00 Dr. House VII. 21 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 14:00 CSI: New York VIII. 13 [i] 14:55 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 15:55 JAG IV. 15 [i] 17:00 Boj o čas IV. 10 [i] 18:00 Dr. House VII. 22 [i] 19:00 CSI: New York VIII. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 21:00 Společná terapie I. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 23:55 Boj o čas IV. 8 [i] 00:55 Společná terapie I. 9 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 06:00 Jak se to dělá 52 [i] 06:25 Bitvy o zavazadla 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 07:15 Špinavé práce 1 [i] 08:10 Nejnebezpečnější úlovek: Zelenáči [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 09:55 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 12:35 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 14:25 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 15:20 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 16:15 Klamy Keitha Barryho [i] 17:10 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 18:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 19:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 19:30 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 20:00 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 22:00 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 23:00 Opravdový podvod 5 [i] 23:30 Opravdový podvod 6 [i] 00:00 Opravdový podvod 7 [i] 00:30 Opravdový podvod 8 [i] 00:55 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 02:50 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 03:50 Opravdový podvod 5 [i] 04:20 Opravdový podvod 6 [i] 04:45 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:44 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery I: Vítej doma 1/22 [i] 09:45 Toulavá kamera [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Chalupáři: Kapřín 10/11 [i] 11:05 Chalupáři: Svatba 11/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha IV [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 MI5 IX 8/8 [i] 00:20 Film o filmu Colette [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Elba stopami císaře [i] 05:45 Stop: Opilý řidič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Soukromá muzea [i] 08:45 Návrat divokých koní [i] 09:15 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 10:10 Letadlová loď Enterprise: Bitva v Leytském zálivu 9/10 [i] 11:05 Chorvatské národní parky: Severní Velebit 8/8 [i] 11:20 Československý filmový týdeník 1963 953/2379 [i] 11:40 Přerušené jaro [i] 12:55 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 13:50 Život mezi vlnami [i] 14:45 Éčka [i] 15:35 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 16:30 Apollo 17 [i] 17:25 Červený trpaslík: Konec 1/52 [i] 17:55 Pán času: Rose 1/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Everwood III 1/22 [i] 19:35 Soukromá muzea [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 1/2 [i] 21:05 Zvířata na cestách 1/4 [i] 22:00 Velikáni filmu... Elizabeth 1/2 [i] 23:55 Anténa [i] 01:30 Letecké katastrofy IV: Poslední poryv [i] 02:15 Ekoprůkopníci: Jak zadržet vodu v krajině [i] 02:35 Aréna [i] 03:15 Intolerance [i] 03:40 Generace "0" [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:20 Zašlapané projekty [i] 04:40 Červený trpaslík: Konec 1/52 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:40 Zlatá muška [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Pozítří moudřejší předvčerejška 18 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 11 [i] 13:30 Odložené případy: Prášek 2 [i] 14:30 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 15:25 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji doktora! 50 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 18:30 Ulice 2436 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Seniorgympl s.r.o. 67 [i] 21:35 PanMáma: Hloupý Honza 2 [i] 22:10 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 00:05 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 00:50 Perníkový táta III 9 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka IV 22 [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Zachránce 9 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Místnost v podkroví 3 [i] 07:50 Alf I: Vysoké styky 4 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Vražda před uzávěrkou 7 [i] 09:40 Loď snů 1 [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Válka menšin 10 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Výbor 17 [i] 13:55 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Maminka 202 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Zvláštní dny [i] 01:35 Nedokonalé zločiny I: Odložené přepadení 3 [i] 02:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Slzy Bosporu 26/102 [i] 06:50 Rebeli II. 133/225 [i] 07:35 Túžba tela 14/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Dr. Oz II. [i] 11:05 Sila 15 [i] 12:15 V objatí hodvábu 1/200 [i] 13:05 Bez stopy IV. 6/24 [i] 14:15 Slzy Bosporu 27/102 [i] 15:05 Čaro lásky 38/90 [i] 16:00 Teresa 112-113/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 7/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 20/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 16 [i] 22:30 Perla Orientu 62 [i] 23:30 Ally McBealová V. 14/22 [i] 00:20 Máš pravdu, miláčik I. 1-2/24 [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Ally McBealová V. 14/22 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik I. 1-2/24 [i] 03:10 Smotánka [i] 03:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mám rád Huckabees [i] 14:00 Z vězení do éteru [i] 16:10 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 18:00 Milenec je zločinec! [i] 19:40 Ledová sklizeň [i] 21:15 Zredigováno [i] 22:50 Holky na hlídání [i] 00:20 Samec [i] 01:50 Bitva o Hill 60 [i] 03:45 Za zavřenými dveřmi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Rally [i] 10:30 Motorsport [i] 10:45 Tenis [i] 12:30 Snooker [i] 14:30 Watts [i] 14:45 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 07:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Díky za vzpomínky 12 [i]