TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Yogiho veľký útek [i] 07:35 Honza málem králem [i] 09:20 Veľký tato [i] 11:10 Pestúnka [i] 12:50 Sám doma a bohatý [i] 14:45 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 16:50 Najlepší ocko [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Traja mušketieri [i] 22:45 Blesk [i] 00:40 Krvavý šport [i] 02:15 Blesk [i] 03:45 To najlepšie zo Susedov [i] 04:10 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 SOS [i] 06:15 SOS [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Bob a Bobek na cestách: Konečne doma [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Philibert [i] 08:00 Traja medvedíci: Plačko je zamilovaný 18 [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:55 Safari za kuchyňou: Šialený nápad 1/11 [i] 09:20 Safari za kuchyňou: Slávny herec Jerry 2/11 [i] 09:50 60 zabijakov divočiny 13/26 [i] 10:20 60 zabijakov divočiny 14/26 [i] 10:55 Geo report: Florencia - futbal v krvi [i] 11:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 12:50 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 14:25 Raňajky u Tiffanyho [i] 16:15 Zázrak lásky [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dom [i] 21:50 Sestrička Betty [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Raňajky u Tiffanyho [i] 01:40 Sestrička Betty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Extrémne v horách [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostoľany pod Tribečom [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:45 Osloboditelia: Ženisti [i] 09:30 Orientácie - zostrihy [i] 10:00 Diecézna púť mužov z Višňového [i] 11:40 MS v rýchlostnej kanoistike [i] 14:00 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 14:30 MS v rýchlostnej kanoistike [i] 17:30 Zlatý Amos [i] 18:30 Gen.sk: František Kele [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 6/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Portréty vedcov - prof.RNDr. Ondrej Šedivý CSc. [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Cesty Slovenskom [i] 21:00 Albert, Albert [i] 22:35 Odpískané [i] 23:05 Noc v archíve: Škola volá [i] 00:10 Umenie 2013: Milujem muzikál [i] 00:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Vtierka Castle III. 9 [i] 07:55 Rozprávková jazda [i] 09:45 Vtierka Castle V. 1/24 [i] 10:45 Pako mojich snov [i] 13:00 Smrtiaci element [i] 15:50 Noc v múzeu [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ: NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KLAN: Klan [i] 22:25 Vojak [i] 00:40 Muž v tieni [i] 03:30 Smrtiaci element [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda VI. 10,11 [i] 07:00 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 09:20 A-Team 39,40 [i] 11:35 DA VINCI [i] 14:25 Ice Road Truckers IV. 5,6 [i] 16:20 "Vítr v kapse" [i] 18:00 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 20:00 KRIMI 20:30 Noc v múzeu [i] 22:45 Posledný samuraj [i] 01:30 Agent IV. 1,2,3/20 [i] 03:40 Diagnóza: Vražda VI. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 17 [i] 07:55 Don Matteo V. 17 [i] 09:05 Hellboy 1 [i] 11:20 Drzá Jordan V. 2 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 13:50 Posel ztracených duší V. 10 [i] 14:40 Posel ztracených duší V. 11 [i] 15:35 Jak prosté I. 4 [i] 16:30 Sherlock I. 1 [i] 18:10 Profil zločinu III. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 10 [i] 21:55 Rudá vdova I. 8 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 23:45 Profil zločinu III. 7 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 02:30 CSI: New York VIII. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 41 [i] 06:00 Jak se to dělá 51 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Jak vyžít [i] 08:10 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 09:05 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i] 09:55 Jak funguje vesmír 1 [i] 10:50 Nejextrémnější válka: Fallúdža: obsazení místa teroru [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti a zrzek [i] 12:35 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 13:05 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 15:20 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 16:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 17:10 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Divoký Ford a rychlé Ferrari [i] 19:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 10 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Sveden cikánkou [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 00:00 Nejlepší policisté 1 [i] 00:55 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Sveden cikánkou [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 04:45 Nutné k přežití: Zambie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 A máte nás holky v hrsti [i] 07:15 Přátelé Zeleného údolí: Ostrovid 11/12 [i] 07:40 Přátelé Zeleného údolí: Naděje 12/12 [i] 08:15 Dívka světových parametrů [i] 09:15 Na cestě po Malých Antilách [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Proti všem 35/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O pyšném panovníkovi [i] 14:15 Příběhy slavných - Miroslav Moravec [i] 15:10 Na zámku [i] 16:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 17:10 Ikarův pád [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Co v detektivce nebylo [i] 21:25 Anděl svádí ďábla [i] 23:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Wallander III: Podzimní událost [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Na cestě po Malých Antilách [i] 01:55 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Humor barevně a černobíle [i] 03:45 Brněnské kolo [i] 04:25 Na návštěvě v rodném městě [i] 04:55 Etiketa - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Růžemi navštívený [i] 06:00 Putování za vínem: Loira [i] 06:30 Pod Velkou čínskou zdí [i] 06:45 Československý filmový týdeník 1963 953/2379 [i] 07:00 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 34 [i] 07:20 Mýty a fakta historie: Co zabilo mamuty? [i] 08:15 Kolaborovali s nacisty 12/12 [i] 09:10 Největší tankové bitvy: Ardeny 1 [i] 09:55 Noc, kdy zemřela Diana [i] 10:45 Pod obratníkem Kozoroha [i] 12:45 Šťastný člověk [i] 14:30 Manželské etudy: Marcela a Jiří [i] 15:15 Manželské etudy po dvaceti letech: Marcela a Jiří [i] 16:15 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 17:15 Království divočiny: Iriomote a moře květů [i] 17:45 Nebezpeční mazlíčci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Žigulík - ikona socialismu [i] 19:40 Film o filmu Colette [i] 20:00 Válečníci: Atilla [i] 20:55 Alžběta a její premiéři [i] 21:50 Sejměte Cartera [i] 23:30 Pevnost Alamo [i] 01:40 Proč chudoba? [i] 02:35 Ekoprůkopníci: Ekozahrady [i] 02:55 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 03:10 24 [i] 04:05 Druhá tráva Roberta Křesťana [i] 04:30 Čtyřicet let v písni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 25 [i] 06:20 Čarodějka Tara 9 [i] 06:45 Virus Attack 22 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti 8 [i] 07:45 Hannah Montana III 11, 12 [i] 08:35 Tučňáci z Madagaskaru II 27 [i] 09:00 Víkend: Nové koště [i] 09:45 Dva machři mezi nebem a peklem [i] 11:35 Poplach v oblacích [i] 13:00 Pane, vy jste vdova! [i] 14:55 Souboj Titánů [i] 17:00 PRÁSK! [i] 17:45 Léto s kovbojem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Pozítří moudřejší předvčerejška 18 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:00 Troja [i] 00:45 Pane, vy jste vdova! [i] 02:20 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:25 Áčko: Posedlí muzikálem [i] 04:15 Andílci 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Friends 1 [i] 06:35 Friends: Utajená oslava 2 [i] 07:05 Friends: Plavba za delfíny 3 [i] 07:35 Mistr Manny II: Prodej zákusků; Nářadí táboří 21 [i] 08:10 Tajemství války: Nacistické zlato 5 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou III 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Jak se staví sen [i] 13:45 Danielle Steelová: Cena štěstí [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Příběh hraček 3 [i] 22:25 Ruka na kolébce [i] 00:45 Sběratelé kostí V: Čarodějnice ve skříni [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Jonas Brothers: Velký koncert [i] 04:50 Ochránce IV: Setkání po letech 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 14/129 [i] 06:35 Žabí princ [i] 08:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Cez noc tridsiatničkou [i] 11:55 Bolesti slávnych II. 9-10/18 [i] 13:55 Dom pri jazere [i] 15:50 Ľúbostný príbeh [i] 17:55 Noc na Karlštejně [i] 20:00 Vydáš sa, a basta! [i] 22:00 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 00:00 Svadba podľa Margot [i] 01:35 Cudzinec na úteku [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 14/129 [i] 04:10 Ružové okuliare [i] 04:50 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Jarní úklid s.r.o. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Protiklady se přitahují [i] 15:25 V zajetí rychlosti [i] 17:40 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 19:15 Neviditelné děti [i] 21:25 Bitva o Hill 60 [i] 23:30 Samec [i] 01:05 Turnaj zabijáků [i] 02:35 Kick-Ass [i] 04:25 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:00 Veslování [i] 09:45 Rally [i] 10:15 Tenis [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Rally [i] 13:30 Motorky [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Místo určení: Britská Kolumbie 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 10:00 Superžralok [i] 12:00 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 13:00 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 20:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 21:00 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 22:00 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 23:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 01:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 02:45 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Amazonie 4 [i] 06:00 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 06:55 Život 1 [i] 08:00 Velké přírodní události 1 [i] 09:00 Divotvorná voda 1 [i] 09:30 Tři v podnájmu 2 [i] 10:00 Rybí večeře 3 [i] 10:30 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 11:30 Jachtař [i] 12:30 Mistři písku 15 [i] 13:05 Penn a Teller: Oblafni mě! 1 [i] 14:00 Pohřebiště 6 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 15:55 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 19 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 20 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Kanada 5 [i] 18:50 Divoké zločiny 4 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 3 [i] 20:00 Srdcem a myslí [i] 21:00 Tváří v tvář smrti [i] 22:00 7 dní sexu 7 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 11 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 12 [i] 23:55 Pohřebiště 6 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 01:45 Rekonstrukce zločinu 7 [i] 02:40 Mistři písku 15 [i] 03:05 7 dní sexu 7 [i] 04:05 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velký esa [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy V. 35 [i] 08:00 Kovbojky a andělé [i] 09:30 Superman vs. Elita [i] 10:45 Můj přítel delfín [i] 12:35 Terapie 1 [i] 13:05 Terapie 2 [i] 13:30 Terapie 3 [i] 13:55 Terapie 4 [i] 14:20 Terapie 5 [i] 14:45 Mupeti [i] 16:25 Hněv Titánů [i] 18:05 Umění zapadnout [i] 19:30 Před kamerou X. 35 [i] 20:00 Raubíř Ralf