TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House III. 23/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:00 Scooby-Doo a 13 duchov 4-5/13 [i] 07:45 Alf IV. 5/24 [i] 08:15 Spláchnutý [i] 09:50 Krok za krokom II. 21/24 [i] 10:20 Zabudnutý ostrov [i] 12:05 Protivné baby [i] 14:00 Vrahúni [i] 16:00 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:10 Uragán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:10 Otčim (HD) [i] 00:25 Sedem [i] 02:35 Otčim (HD) [i] 04:10 Uragán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:30 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách: Karneval v Benátkach [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: V rytme valčíka [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Odvážni skokani [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Maja si nepospí [i] 07:30 Traja medvedíci: Kazisvet Medvedík 17 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 08:50 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 09:20 SOS [i] 09:45 SOS [i] 10:15 Berlin, Berlin: Sny 5 [i] 11:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 12:05 On air [i] 12:30 TOP STAR Extra: Naďa Urbánková [i] 13:25 TOP STAR Extra: Květa Fialová [i] 14:25 Moje dcéry II. 3/6 [i] 16:05 Generál mama [i] 17:40 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Med [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 21:45 Rande v Malajzii [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Zbohom, Harry! [i] 01:05 Generál mama [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Zbohom, Harry! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Extrémne v horách [i] 08:30 Chránené územie [i] 09:55 Cesta [i] 10:20 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 10:50 A teraz sa rozhodni: Problémy [i] 11:20 5 minút po dvanástej: Čo vieme o vojne? [i] 12:20 Farmárska revue [i] 12:40 Senior klub [i] 13:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Nebezpečné známosti [i] 14:50 Regata médií [i] 15:25 MS v rýchlostnej kanoistike [i] 18:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Lašsku [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 5/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Ženisti [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Nadi Urbánkovej [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Život je zázrak [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Rembrandt [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 07:35 My Little Pony [i] 08:05 Monsuno [i] 08:25 Zvláštne puto [i] 10:30 Karate Tiger [i] 12:45 12 podmienok dedičstva [i] 15:20 Niečo ako láska [i] 18:00 KRIMI PLUS 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 22:30 Rambo IV. [i] 00:45 BloodRayne 2 [i] 02:55 Rambo IV. [i] 04:30 Dvakrát za život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Diagnóza: Vražda VI. 8,9 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 37,38 [i] 10:20 Street Fighter [i] 12:35 M*A*S*H [i] 13:00 Futurama III. 8,9,10,11,12,13 [i] 16:00 30 prípadov majora Zemana: Ruže pre Zemana - 1973 30 [i] 18:00 Nevydarený plán [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 "Vítr v kapse" [i] 22:00 Chlapci neplačú [i] 00:35 Navarro V. 5,6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší I. 7 [i] 08:00 Posel ztracených duší I. 8 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 16 [i] 09:50 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 17 [i] 10:45 Tarzan: The Epic Adventures 15 [i] 11:40 Ztracený svět I. 17 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 15:20 Dr. House VIII. 3 [i] 16:15 xXx: Nová dimenze 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 11 [i] 21:55 Hellboy 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Jak se to dělá 50 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 09:05 Krakatice obrovská – poslední tajemství hlubin [i] 09:55 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 10:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 11:40 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 3 [i] 12:35 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 14:25 Extrémní stroje 2 [i] 15:20 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 16:15 Rození obchodníci: Morgan [i] 17:10 Automobiloví žraloci: Nechte věci náhodě [i] 18:05 Králové aut v poušti: Mladý versus starý [i] 19:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 9 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 22:00 Všichni prezidentovi muži [i] 00:00 Rození obchodníci: Indie [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 02:50 Všichni prezidentovi muži [i] 04:40 Automobiloví žraloci: Nechte věci náhodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 07:00 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 07:50 Nezralé maliny [i] 09:25 Dlouhá míle 5/6 [i] 10:40 Dlouhá míle 6/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelná tetička Valentýna [i] 14:05 Kam nikdo nesmí [i] 15:30 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 17:00 To jsem z toho jelen 2/2 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Nezapomenutelné scénky [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Královna Alžběta: Zlatý věk [i] 00:05 Krvavý Valentýn [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:30 Magie v ulicích [i] 03:50 Přijďte k nám na večeři [i] 04:30 Etiketa - [i] 04:40 Veliká stavba [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Josef Daněk a Blahoslav Rozbořil [i] 05:20 Architektura 9/45 [i] 05:50 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Letecké katastrofy IV: Poslední poryv [i] 07:35 Úsměvy Saši Rašilova [i] 08:20 Náš venkov [i] 08:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:05 Život savců: Nejdokonalejší model [i] 09:55 Letadlová loď Enterprise: Bitva v Leytském zálivu 9/10 [i] 10:50 Ženy ve spitfirech [i] 11:50 Přerušené jaro [i] 13:00 Éčka [i] 13:55 Pod Velkou čínskou zdí 3/3 [i] 14:10 Rodinný lékař [i] 15:45 Amazonský kód [i] 16:40 Chorvatské národní parky: Severní Velebit 8/8 [i] 17:00 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 17:55 Zázračná planeta: Země lidí: Města - novodobá džungle 8/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Sen o autech pro všechny [i] 19:45 Nosorožec dvourohý [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Co zabilo mamuty? [i] 20:50 Zdravotní turistika: za operací a pro orgány do celého světa [i] 21:40 Kuře melancholik [i] 23:40 Vysoké podpatky [i] 01:30 Proč chudoba? [i] 02:25 Ženy ve spitfirech [i] 03:25 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 11/12 [i] 03:40 Strachy, krachy: Dávej pozor! 12/12 [i] 03:55 Na tržišti světa [i] 04:55 Recitál skupiny Klíč [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Oggy a Škodíci [i] 05:55 Looney Tunes: Úžasná Show 26 [i] 06:20 Taz - mania III 35 [i] 06:40 Čarodějka Tara 8 [i] 07:10 Batman: Odvážný hrdina II 14 [i] 07:35 Návrat do budoucnosti 7 [i] 08:05 Pan Am 9 [i] 08:55 Dva nosáči a video [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 13:55 Výměna manželek VI [i] 15:15 Už jsme doma? [i] 17:00 Godzilla [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kung Fu Panda 2 [i] 21:55 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 23:55 Tři [i] 01:25 Novashopping 02:00 P. F. [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko: Rebelové v ulicích [i] 04:15 Andílci 29 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk 2/2 [i] 06:40 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útok mozkožroutů 10 [i] 07:10 Mistr Manny II: Měření předmětů; Nová mycí linka pana Ayala 20 [i] 07:45 Největší bitvy II. světové války: Pád Singapuru 16 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Rozhodující zápas [i] 11:10 Taxi [i] 13:15 Život s Helenou [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři [i] 22:35 Veřejní nepřátelé [i] 01:30 Ochránce IV: Čekárna 6 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Ochránce IV: Vzájemná pomoc 7 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 13/129 [i] 06:40 Tisíc a jedna noc 182-183 [i] 08:30 Veštiareň [i] 09:30 O.C. California III. 25/25 [i] 10:35 Podivuhodný prípad Benjamina Buttona [i] 13:55 Drahý John [i] 15:55 Čarodejnice z Eastwicku [i] 18:15 Šíleně smutná princezna [i] 20:00 Dom pri jazere [i] 22:00 Nečakaná láska [i] 00:00 Cudzinec na úteku [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 02:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 13/129 [i] 04:05 Ružové okuliare [i] 04:45 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Super náhradník [i] 15:45 Daltoni [i] 17:20 Rudý baron [i] 19:35 Dokažte mi vinu [i] 21:45 Kick-Ass [i] 23:45 Turnaj zabijáků [i] 01:20 Intimní tajemství [i] 02:50 Šupák [i] 04:15 Tajnosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:00 Veslování [i] 09:45 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 15:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 17:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 19:00 Superžralok [i] 21:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 23:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 01:00 Vánoční kauza [i] 02:45 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 04:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 12 [i] 06:00 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 06:55 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 08:00 Uvnitř lidského těla: Vývoj mozku 3 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Cizí svět 3 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Extrémní příšery 5 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Kočky zabijáci 6 [i] 11:55 Mistři písku 13 [i] 12:20 Mistři písku 14 [i] 12:50 Mistři Švindlu 87 [i] 13:25 Mistři Švindlu 88 [i] 14:00 Pohřebiště 5 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 3 [i] 15:55 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 17 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 18 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Amazonie 4 [i] 18:50 Divoké zločiny 3 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 2 [i] 20:00 Lidská kamera [i] 21:00 LOUIS THEROUX: Léčené děti Ameriky [i] 22:00 7 dní sexu 6 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 9 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 10 [i] 23:55 Pohřebiště 5 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva 3 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 6 [i] 02:45 Divoké zločiny 3 [i] 03:00 7 dní sexu 6 [i] 04:00 Katastrofa: Zrození Země 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Srdce mužů... a jedna opravdová láska [i] 07:50 Tintinova dobrodružství [i] 09:35 Beyoncé: Život je jen sen [i] 11:05 Moneyball [i] 13:15 Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák [i] 14:10 Odvážní [i] 16:15 Ve stínu [i] 18:00 Bláznivá, zatracená láska [i] 20:00 Na dno nás nedostanete [i] 22:00 Prometheus [i] 00:05 Hrůzná minulost [i] 01:35 25 karátů [i] 03:05 Spratci na zabití [i] 04:25 Krach [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Cesta snu [i] 06:00 Stopařův průvodce po Galaxii [i] 07:50 Viceprezident(ka) II. 9