TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 10:50 Mentalista III. [i] 11:45 Odložený prípad III. 21/23 [i] 12:45 Dr. House III. 23/24 [i] 13:40 Krok za krokom II. 21/24 [i] 14:10 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Dva a pol chlapa VI. 18-19/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 01:45 Odložený prípad III. 21/23 [i] 02:25 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 03:10 Mentalista III. [i] 04:10 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 08:05 Správy RTVS [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Profesionáli: Kolky 10/13 [i] 10:05 Profesionáli: Na dva pokusy 11/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 180 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Postav dom, zasaď strom [i] 15:00 Dr.House VIII.: Všetci zomierajú 22/23 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Houseova labutia pieseň 23/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 Podvodníci v akcii I 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Naďa Urbánková [i] 21:55 Unesený [i] 23:55 Profesionáli: Na dva pokusy 11/13 [i] 00:50 Maigret: Maigret a mrtvý spolužiak [i] 02:25 Dámsky klub [i] 03:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:25 Rachotilkovia: Tajomstvo cengajúceho klobúka [i] 08:50 Hviezdička [i] 09:20 Zdravie v Európe: V mene lásky [i] 10:10 A teraz sa rozhodni: Pokus [i] 10:35 Tempo [i] 10:50 Rusínsky magazín [i] 11:30 Liptov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Spievajme Slováci [i] 13:35 Siesta: Senior klub [i] 14:05 Sigord [i] 14:55 Bakalárske návraty 1998: Doktor;Králik na smotane [i] 15:25 Smiem prosiť...? [i] 16:05 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jahňa chudobného [i] 17:20 Trezor: Hriech tajomníka Chrástka [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Pribinov stratený kostol [i] 18:20 Extrémne v horách [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 4/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Príbehy starého lesa [i] 20:30 Superpohár UEFA [i] 22:45 Letné kino na Dvojke: Zvony pre bosých [i] 00:20 Góly - body - sekundy [i] 00:30 Počasie [i] 00:35 Slovenský bigbít 7 [i] 01:15 Zdravie v Európe: V mene lásky [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly II. [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Zhnusím sa ti! [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Kvôli vám nemôžem mať deti [i] 09:30 Súdna sieň: Si mi nanič! [i] 10:30 Dvanásť do tucta 2 [i] 12:30 Kosti VI. 15 [i] 13:30 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Udrel ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Neprišiel, ani sa neozval [i] 23:00 Tajomná schránka [i] 01:00 Červený škorpión [i] 03:05 Tajomná schránka [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 90/90 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VI. 7 [i] 06:40 V uliciach San Francisca 84 [i] 07:25 Magnum II. 6 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 09:30 Futurama III. 6,7 [i] 10:50 Ice Road Truckers IV. 4 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:55 Vražedné čísla VI. 9 [i] 13:50 Akty X IV. 18 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 16:50 Panelák: Neprišiel, ani sa neozval [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3 [i] 18:50 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 District 9 [i] 22:55 30 prípadov majora Zemana: Ruže pre Zemana - 1973 30 [i] 00:55 Navarro V. 3,4 [i] 03:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela - Špeciál 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 09:10 Dr. House VII. 20 [i] 10:05 Boj o čas IV. 8 [i] 11:00 JAG IV. 13 [i] 11:55 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 12:50 Dr. House VII. 20 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 14:40 CSI: New York VIII. 12 [i] 15:35 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 16:30 JAG IV. 14 [i] 17:25 Boj o čas IV. 9 [i] 18:20 Dr. House VII. 21 [i] 19:15 CSI: New York VIII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 23:00 Společná terapie I. 8 [i] 23:50 Dr. House VIII. 15 [i] 00:45 Bod zlomu 1 [i] 02:55 Společná terapie I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Jak se to dělá 49 [i] 06:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 07:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 09:30 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 09:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 10:50 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 14:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 16:15 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 22:00 Krakatice obrovská – poslední tajemství hlubin [i] 23:00 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 00:00 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 02:50 Krakatice obrovská – poslední tajemství hlubin [i] 03:50 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 04:45 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ztracený otec 2. část 14/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:35 Tancuj, tancuj [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:10 Přátelé Zeleného údolí: Bílý jelen 9/12 [i] 09:40 Přátelé Zeleného údolí: Mlha 10/12 [i] 10:10 Život je kabaret [i] 11:05 Život na zámku: Zánět 34/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Banánové rybičky [i] 13:10 Pofoukej mi jahody: Jak se do lesa volá 3/3 [i] 14:00 Případy detektiva Murdocha IV [i] 14:50 Šance [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Oprava dálnice [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Železných horách [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Chalupáři: Kapřín 10/11 [i] 20:40 Chalupáři: Svatba 11/11 [i] 21:30 Kluci v akci - letní speciál [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Všechnopárty [i] 22:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:55 Hříšní lidé Města pražského [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Lubor Tokoš [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Poutníci [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Život mezi vlnami [i] 09:40 Vichry války 10,11/11 [i] 12:10 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 13:05 Země pod vodou [i] 13:55 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest 7/7 [i] 14:55 Návrat lososa [i] 15:40 Ta naše povaha česká [i] 16:05 Everwood II: Den končí 22/22 [i] 16:50 Království divočiny: Sršně žlutavé [i] 17:20 Krtek ve snu [i] 17:50 Cestování s vařečkou: Ukrajina [i] 17:55 Ošklivé káčátko a já: Kachnoce v ohrožení, Oškliho život 25,26/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Města - novodobá džungle 8/8 [i] 20:55 Apollo 17 [i] 21:55 Velikáni filmu: Mike Nichols [i] 23:35 Elán [i] 00:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:55 Pološero s hvězdičkou - Rodina bez předsudků [i] 01:20 Záhadná smrt korunního prince [i] 02:20 Následník trůnu [i] 02:50 Ta naše povaha česká [i] 03:15 Proč chudoba? [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Arcibiskup s lidskou tváří [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Manželky se nevyhazují 48 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozdě bycha honit 428 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Jsem do tebe blázen IV [i] 12:50 Sue Thomas: Agentka FBI 10 [i] 13:45 Beze stopy III 23 [i] 14:40 Odložené případy: Když hradba povolí 1 [i] 15:35 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba III: V koutě [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Muže si musíme hýčkat 49 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek VI [i] 21:35 Soukromé pasti: Něžný vetřelec [i] 22:45 Peacemaker [i] 00:55 Třetí hlídka IV 21 [i] 01:40 Novashopping 02:15 P. F. [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:00 Andílci 28 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Hrdina dne 8 [i] 07:05 Kutil Tim VII: Souboj Taylorů 2 [i] 07:35 Alf I: Hledá se kocour 3 [i] 08:25 To je vražda, napsala III: Zlato mrtvých 6 [i] 09:25 Svatý muž [i] 12:00 Policie Hamburk VII: Zachránce 9 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger II: Marnotratný syn 16 [i] 14:05 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Krvavé peníze [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Okrsek 49 [i] 01:45 Úsvit mrtvých [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 L.O.V.E. [i] 06:10 Rebeli II. 131-132/225 [i] 07:45 Túžba tela 13/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Americké dievča [i] 12:25 Tisíc a jedna noc - FINÁLE 182-183 [i] 14:15 Slzy Bosporu 26/102 [i] 15:10 Čaro lásky 37/90 [i] 16:00 Teresa 110-111/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 6/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 19/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 15 [i] 22:30 Podivuhodný prípad Benjamina Buttona [i] 01:35 Kleopatra 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Emmino štěstí [i] 13:55 V zajetí hurikánu [i] 15:40 Mám rád Huckabees [i] 17:35 Z vězení do éteru [i] 19:40 Gambler [i] 21:15 Zrádce [i] 23:15 Intimní tajemství [i] 00:50 Hodný, zlý a divný [i] 03:05 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:00 Veslování [i] 10:00 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 12:20 Agentura Jasno 4 (1): Místo určení: Britská Kolumbie [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Skandál 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Poslední přání 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 21:20 Superžralok [i] 23:20 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 00:20 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 01:20 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Svaté kopí/ Incký zlatý sluneční disk 3 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 03:20 Milionový lékař 2: Mlčeti zlato 12 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 11 [i] 06:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 07:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 07:55 Supermarkety - fabrika na potraviny 1 [i] 08:25 Supermarkety - fabrika na potraviny 2 [i] 08:55 Zvláštní jedlíci 5 [i] 10:00 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 12:00 Zvířecí rekordmani: Podivné zbraně 14 [i] 13:05 Deratizátor 13 [i] 13:35 Deratizátor