TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 06:50 Malá veľká liga [i] 09:00 Obecná škola [i] 11:00 Sebechlebskí hudci [i] 12:30 Tarzan [i] 15:15 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 18:00 Dva a pol chlapa VI. 16-17/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 23:00 Jedovatý brečtan: Tajné spoločenstvo [i] 00:50 Tarzan [i] 02:55 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 04:05 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky V. 178 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Maigret: Maigret a kňažná [i] 08:35 Tajomný ostrov 44/44 [i] 09:00 Správy RTVS [i] 09:40 Góly - body - sekundy [i] 09:55 Počasie [i] 10:00 Podvodníci v akcii I 3/8 [i] 10:30 Profesionáli: Keď sa ochladí 9/13 [i] 11:20 Sila lásky V. 179 [i] 12:15 Slovensko v obrazoch [i] 12:35 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 14:10 Povstaleckí letci [i] 14:45 Povstaleckí generáli [i] 15:15 Kapitán Dabač [i] 16:55 Vlčie diery [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Deň,ktorý neumrie [i] 21:40 Armáda v sukniach [i] 23:30 Profesionáli: Keď sa ochladí 9/13 [i] 00:25 Maigret: Maigret a jasnovidka [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:30 Drišľakoviny [i] 04:40 Sila lásky V. 179 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto na Rovniach [i] 09:20 Mŕtvi maturovať nebudú [i] 10:20 ES EN PÉ - čo to je? [i] 10:50 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 11:20 Rozhodnutie [i] 12:20 Smrť chodí po horách [i] 13:50 Pod nohami rodná zem [i] 14:15 Folklórny festival Východná: Seniori II. [i] 15:15 Takmer zabudnutý príbeh [i] 15:45 Demeterovci [i] 17:05 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 3/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Osobnosti a udalosti: Imrich Karvaš [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 ODCHÁDZANIE [i] 21:00 Família: Família - Bez otca aj mamy... [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Pieseň o sivom holubovi [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Počasie [i] 23:20 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Pani opatrná [i] 08:00 Nakupuje vám to [i] 08:20 Doba ľadová 2 [i] 10:20 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 13:00 Dvanásť do tucta 2 [i] 15:10 Nakupuje vám to [i] 15:25 12 podmienok dedičstva [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nemá absolútne nič [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Infarkt [i] 23:00 Muž so znakom smrti [i] 01:05 Smrteľná zrada [i] 03:00 Muž so znakom smrti [i] 04:30 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda VI. 5,6 [i] 06:40 V uliciach San Francisca 83 [i] 07:25 Magnum II. 5 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 20,21 [i] 09:30 Futurama III. 4,5 [i] 10:50 Ice Road Truckers IV. 3 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:55 Vražedné čísla VI. 8 [i] 13:50 Akty X IV. 17 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 20,21 [i] 16:50 Panelák: Infarkt [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 2 [i] 18:50 Profesionáli 2012 [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 22:30 Hawaii 5.0 24/24 [i] 23:30 Bad Boys 9 [i] 00:20 Klamári III. 12,13/13 [i] 01:50 Futurama III. 5 [i] 02:15 Navarro V. 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 08:50 Dr. House VII. 19 [i] 09:45 Boj o čas IV. 7 [i] 10:45 JAG IV. 12 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 12:40 Dr. House VII. 19 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 11 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 16:25 JAG IV. 13 [i] 17:20 Boj o čas IV. 8 [i] 18:15 Dr. House VII. 20 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Jak se to dělá 48 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bel Air [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 09:30 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 09:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 10:50 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 12:35 Jízda: Velké autíčko [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Vítězové a poražení [i] 14:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 15:20 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 16:15 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:05 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 19:30 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 11 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 21:00 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 21:30 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 23:00 Pekelní jezdci 2 [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 11 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 02:20 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 03:50 Pekelní jezdci 2 [i] 04:45 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ztracený otec l. část 13/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:40 Dopisy od Felixe [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:10 Dopisy od Felixe [i] 09:30 Příběhy slavných - Lubor Tokoš [i] 10:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Banánové rybičky [i] 13:10 Pofoukej mi jahody: Je cosi shnilého v království 2/3 [i] 13:55 Případy detektiva Murdocha IV [i] 14:45 Šance [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Ostravsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna ze mlejna II. [i] 21:55 Nadměrné maličkosti [i] 22:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Na cestě po Malých Antilách [i] 23:00 Nicolas Le Floch: Krvavá mouka 10/10 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Vladimír Körner - Svědek umírajícího času [i] 05:35 Náš člověk na Seychellách [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Počesku [i] 08:55 Éčka [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Tajemství obrazců Nazca [i] 10:45 Život se sopkami 7/7 [i] 11:30 Operace Navy SEALs 7/7 [i] 12:20 Ekoprůkopníci: Ekozahrady [i] 12:40 Putování za vínem: Loira [i] 13:10 Zázračná planeta: Země lidí: Řeky - krásné i kruté 7/8 [i] 14:00 Romy [i] 15:50 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 11/12 [i] 16:05 Strachy, krachy: Dávej pozor! 12/12 [i] 16:20 Everwood II: Budoucnost čeká 21/22 [i] 17:00 Diagnóza X [i] 17:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Itálie [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Adrenalin na trati 24/26 [i] 18:30 Otevři dveře [i] 18:35 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Život savců: Nejdokonalejší model [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Vichry války 10,11/11 [i] 00:15 Pološero s hvězdičkou - Rodina bez předsudků [i] 00:40 Moje rodina VIII: Abiin hábit 9/9 [i] 01:10 Přerušené jaro [i] 02:25 Chorvatské národní parky: Mljet 7/8 [i] 02:45 České stopy v rostlinné říši [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:20 Takoví nám vládli [i] 04:20 Strážnice 2011 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Nemám domov 47 [i] 10:05 Gympl s (r)učením omezeným: Nejlepší kamarád 66 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Jsem do tebe blázen IV [i] 12:55 Sue Thomas: Agentka FBI 9 [i] 13:50 Beze stopy III 21, 22 [i] 15:30 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pyramida 24 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Manželky se nevyhazují 48 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pozdě bycha honit 428 [i] 21:35 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Kat [i] 01:20 Novashopping 01:55 "V" 4 [i] 02:40 Třetí hlídka IV 20 [i] 03:20 Na vlastní oči: neb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 04:10 Andílci 27 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 07:20 Kutil Tim VII: Krize středního věku 1 [i] 07:50 Alf I: Dobrodružná noc 2 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Krvavý sendvič 5 [i] 09:45 Kluci a holky [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Hrdina dne 8 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger II: Správný muž v nesprávné chvíli 15 [i] 13:55 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 15:20 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Líná matka zanedbává své děti [i] 21:45 Zločiny nad Seinou 10 [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Absolutní oběť 10 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Los Angeles: Reseda 16 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 19 [i] 01:40 Nedokonalé zločiny I: Výbuch v kostele 2 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Nedokonalé zločiny I: Výbuch v kostele 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Slzy Bosporu 25/102 [i] 05:45 Rebeli II. 129-130/225 [i] 07:20 Túžba tela 12/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Žabí princ [i] 11:50 Kleopatra 1-2/2 [i] 15:30 Americké dievča [i] 17:30 Snívala som o Afrike [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Drahý John [i] 22:35 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 00:55 Dharma a Greg V. 23-24/24 [i] 01:40 Jedovatý brečtan: Tajné spoločenstvo [i] 03:10 Adela show [i] 03:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Krása na scéně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:50 Policajtka [i] 15:45 Emmino štěstí [i] 17:35 V zajetí hurikánu [i] 19:15 Šupák [i] 20:50 Zkrocená hora [i] 23:00 Hodný, zlý a divný [i] 01:20 Skeletonman [i] 02:45 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:45 Veslování [i] 09:45 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Studená krůta 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 4 (1): Místo určení: Britská Kolumbie [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 21:20 Vánoční kauza [i] 23:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 01:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 03:20 Milionový lékař 2: Jak se do lesa volá 11 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 10