TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 10:50 Mentalista III. [i] 11:45 Odložený prípad III. 20/23 [i] 12:45 Dr. House III. 22/24 [i] 13:40 Krok za krokom II. 20/24 [i] 14:10 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Dva a pol chlapa VI. 14-15/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vrahúni [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Zbavte sa dlhov! [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 01:00 Dr. House III. 22/24 [i] 01:45 Odložený prípad III. 20/23 [i] 02:25 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 03:10 Krok za krokom II. 20/24 [i] 03:35 Mentalista III. [i] 04:15 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Maigret: Maigret a hubatá slúžka [i] 08:00 Tajomný ostrov 43/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 Podvodníci v akcii I 2/8 [i] 10:05 Profesionáli: Takto bol dobytý Everest 8/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 178 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a kňažná [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Postav dom, zasaď strom [i] 15:00 Dr.House VIII.: Po smrti 20/23 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Vydržať 21/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 Podvodníci v akcii I 3/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Motýlik [i] 22:30 Obvinení II.: Príbeh Tracy [i] 23:30 Obvinení II.: Príbeh Tiny [i] 00:30 Motýlik [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:25 Rachotilkovia: Návšteva z vesmíru [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Chrípka [i] 08:50 Zdravie v Európe: Závislosť na hrách. Skús to znova [i] 09:35 Útok z internetu [i] 10:20 A teraz sa rozhodni: Brigáda [i] 11:00 Záchranári - pomoc v núdzi 12/12 [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:10 Gajdošský rod [i] 12:45 Siesta: Elixír [i] 13:15 Ranč [i] 14:10 Bakalárske návraty 1998: Nabudúce sa to podarí [i] 14:45 Orchester a hostia [i] 15:25 Apropo TV [i] 16:00 Návraty k Bratislavským pondelkom: Louis Pasteur 3/3 [i] 17:20 Trezor: Honorár geológa Štúra [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Otvorené oči [i] 18:15 Symboly krásy: Japonské paličky [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 2/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Muži z B-17 [i] 20:30 Liga majstrov - zápasy [i] 22:55 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:45 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Počasie [i] 23:55 Apropo TV [i] 00:30 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 01:00 Zdravie v Európe: Závislosť na hrách. Skús to znova [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Gigolo [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Nevlastná dcéra [i] 09:30 Súdna sieň: Facka na rozlúčku [i] 10:30 Posadnutá [i] 12:30 Kosti VI. 13,14 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Vydieraš ma vlastným synom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - KRUH PRAVDY [i] 21:30 Panelák: Pôrod a upratovanie vzťahov [i] 23:00 Vtierka Castle V. 1/24 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 9 [i] 01:00 Hawaii 5.0 24/24 [i] 01:50 Hawaii 5.0 1/24 [i] 02:45 Telo ako dôkaz 11,12,13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 87 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VI. 4 [i] 06:40 V uliciach San Francisca 82 [i] 07:25 Magnum II. 4 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 18,19 [i] 09:30 Futurama III. 2,3 [i] 10:50 Ice Road Truckers IV. 2 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:55 Vražedné čísla VI. 7 [i] 13:50 Akty X IV. 16 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 18,19 [i] 16:50 Panelák: Pôrod a upratovanie vzťahov [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 18:50 Profesionáli 2012: Trampolína [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Doba ľadová 2 [i] 22:30 Mafstory: Kokaín, Kiahne 2,3 [i] 00:30 Klamári III. 10,11 [i] 02:00 Kde je ukrytá pravda [i] 03:25 Starý 88,89 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 08:50 Dr. House VII. 18 [i] 09:45 Boj o čas IV. 6 [i] 10:40 JAG IV. 11 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 12:40 Dr. House VII. 18 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 10 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 16:20 JAG IV. 12 [i] 17:20 Boj o čas IV. 7 [i] 18:15 Dr. House VII. 19 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 21:55 CSI: New York IX. 7 [i] 22:50 CSI: New York IX. 8 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 00:40 CSI: New York IX. 7 [i] 01:35 CSI: New York IX. 8 [i] 02:25 JAG IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá 47 [i] 06:25 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 09:30 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 09:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 10:50 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 13:30 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 14:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 15:20 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 16:15 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:05 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 19:30 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Odkud jsme se vzali? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 4 [i] 22:00 Seznámení s mimozemšťany [i] 23:00 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 00:00 Strašení: Byt [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Odkud jsme se vzali? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 4 [i] 02:50 Seznámení s mimozemšťany [i] 03:50 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 04:45 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:35 Dopisy od Felixe [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:05 Dopisy od Felixe [i] 09:30 55 minut s Miroslavem Donutilem [i] 10:30 Všechnopárty [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Banánové rybičky [i] 13:05 Pofoukej mi jahody: Kdo nechce držet basu 1/3 [i] 14:00 Případy detektiva Murdocha IV [i] 14:45 Šance [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 Postřehy odjinud [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Máchově kraji [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 22:55 Komisař De Luca [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kabinet múz [i] 02:00 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Vínečko, ne voda [i] 05:35 400 let na gruntě [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Návrat lososa [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 Království divočiny: Sršně žlutavé [i] 10:15 Následník trůnu [i] 10:45 Kolaborovali s nacisty 12/12 [i] 11:40 Přežít! [i] 12:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:55 Úsměvy Jaroslava Vojty [i] 13:35 Chorvatské národní parky: Mljet 7/8 [i] 13:55 Severní Vietnam je krutý aneb [i] 14:50 Muž mezi kosatkami [i] 15:45 Moje rodina VIII: Abiin hábit 9/9 [i] 16:15 Everwood II: Buď anebo 20/22 [i] 17:00 Ta naše povaha česká [i] 17:30 Haló, haló! 85/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Angola [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Starostčina nová socha 23/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 20:55 Konec světa byl a bude [i] 21:50 Chodníky slávy: Woody Harrelson [i] 00:00 Bratři a sestry IV: Duch minulosti I 18/24 [i] 00:40 ČT Live - Pavel Vrba [i] 01:35 Haló, haló! 85/85 [i] 02:05 Samuraj [i] 03:05 Laurel a Hardy: Krátké suknice [i] 03:25 Takoví nám vládli [i] 04:25 Řemen 94 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Klidně si sáhněte 46 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnešek patří mně 427 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Jsem do tebe blázen IV [i] 12:55 Sue Thomas: Agentka FBI 8 [i] 13:45 Beze stopy III 19, 20 [i] 15:30 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Labutí píseň 23 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nemám domov 47 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Nejlepší kamarád 66 [i] 21:35 Na vlastní oči: neb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Černý jestřáb sestřelen [i] 01:25 Novashopping 02:00 "V" 3 [i] 02:45 Třetí hlídka IV 19 [i] 03:25 Střepiny [i] 04:10 Andílci 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 07:20 Kutil Tim VI: Lisa se vrací 25 [i] 07:50 Alf I 1 [i] 08:40 To je vražda, napsala III: Nevyřízené účty 4 [i] 09:45 Mateřské pudy [i] 11:50 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger II: Nebezpečné území 14 [i] 13:55 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 15:20 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Děti 201 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Hawaii 5-0 II: Školní autobus 11 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Dokonalá přetvářka 15 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny I 1 [i] 04:10 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slzy Bosporu 24/102 [i] 06:05 Rebeli II. 127-128/225 [i] 07:40 Túžba tela 11/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 61 [i] 11:05 Sila 14 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 181 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 Slzy Bosporu 25/102 [i] 15:10 Čaro lásky 36/90 [i] 16:00 Teresa 108-109/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 5/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 18/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Tajomná rieka [i] 23:10 Agentky za nepriateľskou líniou [i] 01:20 Dharma a Greg V. 21-22/24 [i] 02:00 Adela show [i] 02:40 Na streche [i] 04:20 Tisíc a jedna noc 181 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Láska a jiné pohromy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:50 Cena mlčení [i] 15:40 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:20 Policajtka [i] 19:10 Podivný zločin [i] 21:05 Sedm mečů [i] 23:40 Skeletonman [i] 01:15 Hrdinové války [i] 03:15 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 09:30 Cestovní vozy [i] 10:00 Tenis [i] 13:15 Fotbal [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Rapsodie smyslů 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Tuesday the 17th 15 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Romantická noc 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 21:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 23:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 01:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 03:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 9