TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 10:50 Mentalista III. [i] 11:45 Odložený prípad III. 19/23 [i] 12:45 Dr. House III. 21/24 [i] 13:40 Krok za krokom II. 19/24 [i] 14:10 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Dva a pol chlapa VI. 12-13/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 00:20 Dr. House III. 21/24 [i] 01:10 Odložený prípad III. 19/23 [i] 01:55 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 02:40 Krok za krokom II. 19/24 [i] 03:05 Mentalista III. [i] 04:10 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Sila lásky VI. 208 [i] 07:10 Sila lásky VI. 209 [i] 08:00 Tajomný ostrov 42/44 [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 Podvodníci v akcii I 1/8 [i] 10:05 Profesionáli: V obkľúčení 7/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 177 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a hubatá slúžka [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Postav dom, zasaď strom [i] 15:00 Dr.House VIII.: Telo vs. duša 18/23 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Ani to nevyslov 19/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 Podvodníci v akcii I 2/8 [i] 17:40 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 11/11 [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Nádejný policat 21/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Otrasená 22/24 [i] 23:35 Profesionáli: V obkľúčení 7/13 [i] 00:25 Maigret: Maigret a hubatá slúžka [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 Drišľakoviny [i] 04:30 Sila lásky V. 177 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 FIFA magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:30 Rachotilkovia: Neviditeľné putá [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 Zdravie v Európe: Druhá šanca. Náhle úmrtia v športe [i] 10:15 Od prisťahovalca po milionára: John Jacob Astor - Najbohatší muž Ameriky [i] 11:10 A teraz sa rozhodni: Zákaz [i] 11:50 60 zabijakov divočiny 26/26 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Z grúňa do doliny [i] 13:30 Siesta: Senior klub [i] 14:00 Gejza Dusík [i] 15:00 Apropo TV [i] 15:30 Návraty k Bratislavským pondelkom: Louis Pasteur 2/3 [i] 16:50 Rusínsky magazín [i] 17:20 Trezor [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Pohanský hrad [i] 18:15 Záchranári - pomoc v núdzi 12/12 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Pestrík a ja 1/7 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Útok z internetu [i] 20:45 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Dovidenia, chlapci [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Tempo [i] 23:20 ULI BIAHO [i] 00:20 Apropo TV [i] 00:50 Zdravie v Európe: Druhá šanca. Náhle úmrtia v športe [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Telo ako dôkaz 10 [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Znamienko [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 09:30 Súdna sieň: Skapeš v kontajneri [i] 10:30 Obeť únosu [i] 12:30 Kosti VI. 11,12 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Škaredá ako opica [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov [i] 21:30 Panelák: Jakub je strašne "busy" [i] 23:00 "Poslední výkřik s Ivetou Bartošovou" [i] 01:05 Divoká žúrka [i] 02:50 "Poslední výkřik s Ivetou Bartošovou" [i] 04:25 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 86 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VI. 3 [i] 06:40 V uliciach San Francisca 81 [i] 07:25 Magnum II. 3 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 16,17 [i] 09:30 Futurama VI. 16/16 [i] 10:10 Futurama III. 1/15 [i] 10:50 Ice Road Truckers IV. 1/16 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:55 Vražedné čísla VI. 6 [i] 13:50 Akty X IV. 15 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 16,17 [i] 16:50 Panelák: Jakub je strašne "busy" [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 23/23 [i] 18:50 Profesionáli 2012: Major Demovič [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 11/11 [i] 22:30 Letecké katastrofy II. 6 [i] 23:35 Originály na cestách II. 6 [i] 00:30 Klamári III. 8,9 [i] 02:00 Navarro IV. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 09:00 Dr. House VII. 17 [i] 09:55 Boj o čas IV. 5 [i] 10:55 JAG IV. 10 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 12:45 Dr. House VII. 17 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 14:35 CSI: New York VIII. 9 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 16:25 JAG IV. 11 [i] 17:20 Boj o čas IV. 6 [i] 18:15 Dr. House VII. 18 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 21:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 23:35 Firma I. 21 [i] 00:30 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 02:05 Myšlenky zločince VII. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Jak se to dělá 46 [i] 06:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 07:15 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 09:30 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 09:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 10:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 12:35 Opravna vraků 9 [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 15:20 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 16:15 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:05 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 19:30 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 20:00 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 21:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kritický okamžik [i] 22:00 Nejlepší rybář 4 [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 3 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 00:55 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 01:50 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kritický okamžik [i] 02:50 Nejlepší rybář 4 [i] 03:50 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 04:45 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:35 Eddy a medvěd: Čas na úklid 26/26 [i] 08:45 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:05 Dopisy od Felixe [i] 09:20 Hříšní lidé Města pražského [i] 10:25 Toulavá kamera [i] 10:55 Sanitka 10/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Leť, ptáku, leť! [i] 13:50 Případy detektiva Murdocha IV [i] 14:40 Šance [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Podhorácku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 55 minut s Miroslavem Donutilem [i] 21:00 Život je kabaret [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nicolas Le Floch: Zločin v paláci Saint-Florentin 9/10 [i] 23:35 Konec semestru [i] 00:35 MI5 IX 7/8 [i] 01:30 Zajímavosti z regionů D - [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Etiketa - [i] 02:40 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Lidské osudy [i] 05:25 Ukolébavky z Telče Účinkují: Z. Tichotová, . Slabá, P. Jíšová, L. Pouzarová, Š. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Ekoprůkopníci: Jak se chránit před prachem a hlukem [i] 09:05 Charisma v politice - řeč těla [i] 09:55 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest 7/7 [i] 10:50 Letecké katastrofy IV: Vražedná námraza [i] 11:40 Země pod vodou [i] 12:35 Pod Velkou čínskou zdí 2/3 [i] 12:55 Život se sopkami 7/7 [i] 13:40 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 14:35 Největší tankové bitvy: Arracourt [i] 15:20 Život mezi vlnami [i] 16:15 Everwood II: Nemoc 19/22 [i] 17:00 Haló, haló! 83,84/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Japonsko [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Kdo ohlídá kuřata? 22/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Čas na úklid 26/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III: Drama s Drakkenem 3/3 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Ardeny 1 [i] 20:50 Letecké katastrofy IV: Poslední poryv [i] 21:40 Dům [i] 23:20 Operace Navy SEALs 7/7 [i] 00:15 ČT Live - Vítkovo kvarteto [i] 01:10 Haló, haló! 83,84/85 [i] 02:10 Architektura 9/45 [i] 02:40 Úsměvy Jaroslava Vojty [i] 03:20 Putování za vínem: Rhôna [i] 03:45 Quo vadis, televize? [i] 04:45 Lidské osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Vymodlené dítě 45 [i] 10:05 Gympl s (r)učením omezeným: Výbuch 65 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Jsem do tebe blázen IV [i] 12:55 Sue Thomas: Agentka FBI 7 [i] 13:50 Beze stopy III 17, 18 [i] 15:35 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Baltimore 22 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Klidně si sáhněte 46 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnešek patří mně 427 [i] 21:40 Víkend: Nové koště [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Vzpomínky 13 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Taťulda 2 [i] 00:35 "V" 2 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Třetí hlídka IV 18 [i] 02:35 P. F. [i] 03:25 Áčko: Zachránil jsem život [i] 04:10 Andílci 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk VII: Proces 5 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Čestná salva 24 [i] 08:00 M*A*S*H 255 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Jedna bílá růže pro smrt 3 [i] 09:50 Já, mé druhé já a zase já [i] 11:45 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger II: Cosi nejasného 2/2 [i] 13:55 Siska VI: Klubko hadů 1 [i] 15:20 Big Ben I: Smrt v internátu 2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Matka má 5 dětí s 5 otci [i] 21:45 Zločiny nad Seinou 9 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII 1 [i] 23:45 Spravedlnost v krvi: Imunita 3 [i] 00:45 Kriminálka Kolín V: Dvojí hra 13 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín V: Dvojí hra 13 [i] 04:20 Ochránce IV: Ve slepé uličce 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slzy Bosporu 23/102 [i] 06:10 Rebeli II. 125-126/225 [i] 07:45 Túžba tela 10/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 60 [i] 11:10 Sila 13 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 180 [i] 13:05 Sultán [i] 14:20 Slzy Bosporu 24/102 [i] 15:10 Čaro lásky 35/90 [i] 16:00 Teresa 106-107/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 4/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 17/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 14 [i] 22:30 Perla Orientu 61 [i] 23:25 Ally McBealová V. 13/22 [i] 00:20 Dharma a Greg V. 19-20/24 [i] 01:00 Ally McBealová V. 13/22 [i] 01:45 Dharma a Greg V. 19-20/24 [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Na streche [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 180 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Poznáš muže svých snů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:55 Vosy útočí [i] 15:40 Velmi ženatý Malcolm [i] 17:25 Cena mlčení [i] 19:10 Tajnosti [i] 20:55 Sex 100+1 [i] 22:55 Hrdinové války [i] 01:00 Coriolanus [i] 03:00 Závěť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 11:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark