TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 To najlepšie zo Susedov [i] 10:10 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 18/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 18/23 [i] 14:00 Dr. House III. 20/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 9/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Dva a pol chlapa VI. 10-11/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 00:20 Dr. House III. 20/24 [i] 01:10 Odložený prípad III. 18/23 [i] 01:55 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 02:40 Krok za krokom II. 18/24 [i] 03:05 Mentalista III. [i] 04:10 Partička [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Hurá do záhrady [i] 06:15 Sila lásky VI. 206 [i] 07:05 Sila lásky VI. 207 [i] 07:55 Tajomný ostrov 41/44 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:30 Nebíčko v papuľke: Kolárovo [i] 10:05 Profesionáli: Kde končí džungľa 6/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 176 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret v škole [i] 13:55 Sila lásky VI. 208 [i] 14:50 Sila lásky VI. 209 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Naber odvahu 17/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 Podvodníci v akcii I 1/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Edith Piaf [i] 22:25 Rossella 3/7 [i] 00:05 Uragán [i] 00:50 Profesionáli: Kde končí džungľa 6/13 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Rossella 3/7 [i] 04:50 Sila lásky V. 176 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:25 Rachotilkovia: Poruchy na rozkaz [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Bazénový delfín [i] 08:55 Zdravie v Európe: Dýchať, či nedýchať? [i] 09:40 Neveľká komédia [i] 10:55 Jastrabka [i] 11:25 Zahraj mi horalská muzika [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Senior klub - magazín [i] 13:10 Diskotéka pre starších [i] 14:00 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 FIFA magazín [i] 15:20 Apropo TV [i] 15:50 Návraty k Bratislavským pondelkom: Louis Pasteur 1/3 [i] 17:15 Trezor: Vyznanie kazateľa Radlinského [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Atilovo zlato [i] 18:10 60 zabijakov divočiny 26/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 13/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: John Jacob Astor - Najbohatší muž Ameriky [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Rembrandt [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Apropo TV [i] 23:40 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:15 Zdravie v Európe: Dýchať, či nedýchať? [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Zrada [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 09:30 Súdna sieň: Vrahyňa [i] 10:30 Návrh [i] 12:50 Kosti VI. 9,10 [i] 14:30 VyVolení - Dom snov [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Ako štvaná zver [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - VEĽKÁ VOĽBA [i] 21:30 Panelák: Prebudenie [i] 23:00 Skutočný príbeh Ivety Bartošovej [i] 00:05 Denník zabijaka [i] 02:05 Kosti VI. 9,10 [i] 03:45 Bezhlavý jazdec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Starý 85 [i] 06:40 V uliciach San Francisca 80 [i] 07:25 Magnum II. 2 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 14,15 [i] 09:30 Futurama VI. 14,15 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 13/13 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:55 Vražedné čísla VI. 5 [i] 13:50 Akty X IV. 14 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 14,15 [i] 16:50 Panelák: Prebudenie [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 22 [i] 18:50 Profesionáli: Miss Topoľčany [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 22:30 Lovci väzňov 8 [i] 23:25 Agent IV. 20/20 [i] 00:35 Klamári III. 6,7 [i] 02:05 Navarro IV. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 09:00 Dr. House VII. 16 [i] 09:55 Boj o čas IV. 4 [i] 10:50 JAG IV. 9 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 12:40 Dr. House VII. 16 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 8 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 16:25 JAG IV. 10 [i] 17:20 Boj o čas IV. 5 [i] 18:15 Dr. House VII. 17 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 21:00 Společná terapie I. 8 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 23:40 Boj o čas IV. 7 [i] 00:35 Společná terapie I. 8 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 40 [i] 06:00 Jak se to dělá 45 [i] 06:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 07:15 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 09:30 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 09:55 Nutné k přežití 10 [i] 10:50 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 13:30 Bonneville: Závodiště světa [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 16:15 Králové aukcí 15 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 18:05 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 19:30 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 20:00 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice 12 [i] 22:00 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 23:00 Opravdový podvod 1 [i] 23:30 Opravdový podvod 2 [i] 00:00 Opravdový podvod 3 [i] 00:30 Opravdový podvod 4 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice 12 [i] 02:50 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 03:50 Opravdový podvod 1 [i] 04:20 Opravdový podvod 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Smutný osud princezny Pampelišky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:40 Eddy a medvěd: Tajemství 25/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:05 Dopisy od Felixe [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:15 Olomouc, město květin [i] 10:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:05 Chalupáři: Náhradník 9/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Stav ztroskotání [i] 13:45 Hercule Poirot [i] 14:35 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 14:50 Šance [i] 16:05 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Plzeňské pahorkatině [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 10/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Reportéři ČT [i] 22:45 Film o seriálu Sanitka 2 - 3, 2, 1, AKCE! [i] 23:05 MI5 IX 7/8 [i] 00:00 Jak zničit vlastní mužstvo [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Postřehy odjinud [i] 02:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 Etiketa - [i] 02:55 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 05:25 Portugalsko - Ponte de Lima [i] 05:35 Radhošť [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 09:00 České stopy v rostlinné říši [i] 09:20 Kamera na cestách: Severní [i] 10:10 Postřehy odjinud [i] 10:20 Manželské etudy: Ivana a Vašek [i] 10:55 Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Václav [i] 11:55 Československý filmový týdeník 1963 952/2379 [i] 12:10 Přerušené jaro [i] 13:25 Záhadná smrt korunního prince [i] 14:25 Éčka [i] 15:20 Padělky: časovaná bomba [i] 16:15 Everwood II: Poslední ohlédnutí 18/22 [i] 17:00 Haló, haló! 81,82/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Vietnam [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Co by Krysík dělal? 21/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Tajemství 25/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III: Drama s Drakkenem 2/3 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 12/12 [i] 21:00 Země pod vodou [i] 21:50 Velikáni filmu: Mike Nichols - Tělesné vztahy [i] 23:25 Jednej správně [i] 01:25 Haló, haló! 81,82/85 [i] 02:20 Pološero s hvězdičkou - Umění za hranicí [i] 02:50 ČT Live - Laura a její tygři [i] 03:45 Chorvatské národní parky: Mljet 7/8 [i] 04:05 Lovecká sezóna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Já chci domů 44 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Minulost za milión 17 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 12:55 Sue Thomas: Agentka FBI 6 [i] 13:50 Beze stopy III 15, 16 [i] 15:30 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Odraz mrtvého 21 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Vymodlené dítě 45 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Výbuch 65 [i] 21:35 PanMáma: Tohle mámy dělaj 1 [i] 22:05 Okresní přebor: Pohřeb 1 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 00:00 Charlieho andílci 8 [i] 00:50 Perníkový táta III 8 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Jako za mlada 4 [i] 03:05 Třetí hlídka IV 17 [i] 03:50 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Ochránce IV: Trefa za čtyři body 4 [i] 06:25 Policie Hamburk VII: Lži a tajemství 4 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Otázky feminismu 23 [i] 08:00 M*A*S*H 254 [i] 08:45 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 2/2 [i] 09:50 Průvodce osamělého muže [i] 11:55 Policie Hamburk VII: Proces 5 [i] 12:55 Walker, Texas Ranger II: Něco nejasného 1/2 [i] 13:55 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 15:20 Big Ben I 1 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Zprávy z Vily [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Rodinná oslava 200 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Hitman [i] 01:05 Kriminálka Kolín V: Poslední z hippies 12 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 22/102 [i] 06:20 Rebeli II. 123-124/225 [i] 07:55 Túžba tela 9/143 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:15 Sila 12 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 179 [i] 13:10 Bez stopy IV. 2/24 [i] 14:20 Slzy Bosporu 23/102 [i] 15:10 Čaro lásky 34/90 [i] 16:00 Teresa 104-105/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 3/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 16/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 13 [i] 22:30 Perla Orientu 60 [i] 23:30 Ally McBealová V. 12/22 [i] 00:20 Dharma a Greg V. 17-18/24 [i] 01:05 Ally McBealová V. 12/22 [i] 01:50 Dharma a Greg V. 17-18/24 [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Na streche [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 179 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Muž proti muži [i] 15:30 Prázdniny za všechny prachy [i] 17:15 Vosy útočí [i] 18:55 Za zavřenými dveřmi [i] 20:40 Světák [i] 22:25 Coriolanus [i] 00:30 Dlouhý víkend [i] 01:55 Mezi nepřáteli [i] 03:40 Za zavřenými dveřmi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:05 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i]