TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Opičiak Dodo [i] 06:55 Smallville IX. [i] 07:50 Merlin [i] 11:25 Honba na ponorku 12-13/13 - FINÁLE [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Belgicka (HD) [i] 16:45 Nebezpečne blonďavá [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Šerifovia [i] 23:20 Alcatraz 12-13/13 (HD) - FINÁLE [i] 01:05 Dcéra ako rukojemník [i] 02:40 Šerifovia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 SOS [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Pri jazere Lochness [i] 07:20 Bob a Bobek na cestách: Dobrodružstvo v podzemí [i] 07:30 Bob a Bobek na cestách: Grécka svatba [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Krídla šampiónov [i] 07:50 Traja medvedíci: Bojazlivý kocúr 16 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Leto s Katkou: Kúzelník 5/7 [i] 09:15 60 zabijakov divočiny 11/26 [i] 09:45 60 zabijakov divočiny 12/26 [i] 10:20 Geo report: Posledné orangutany Sumatry [i] 11:20 Slovensko v obrazoch [i] 11:45 Svet v obrazoch [i] 12:10 Vôňa bazy [i] 13:45 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Príliv a odliv 4/4 [i] 15:25 Zlatá klasika: "Báječní muži s klikou" [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlodej a šampión 1/2 [i] 21:45 Zlodej a šampión 2/2 [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Príliv a odliv 4/4 [i] 01:15 Geo report: Posledné orangutany Sumatry [i] 02:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Kapura [i] 08:40 Farmárska revue [i] 09:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Kostol sv. Margity Antiochijskej v Kopčanoch [i] 09:30 Osloboditelia: Pechota [i] 10:15 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 10:20 Orientácie - zostrihy [i] 10:50 Hra o česť [i] 11:55 Svetový pohár vo vodnom slalome [i] 13:20 Letné lásky: S Rozárkou [i] 14:30 Svetový pohár vo vodnom slalome [i] 17:30 Mlyny na Slovensku [i] 18:20 Smejeme sa storočiami: Nenápadnosť [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 12/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Portréty vedcov: Tím prof. RNDr. Petra Samuelyho, DrSc. [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: V ringu s Alim [i] 21:35 Odpískané [i] 22:05 Noc v archíve: Keď prišli farby... [i] 23:05 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 23:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Späť v hre [i] 07:30 Simpsonovci XXII. [i] 10:00 Sexi pištoľníčky [i] 12:00 Späť v hre [i] 14:00 Strážcovia pokladu [i] 16:00 Taxi 4 [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Návrh [i] 22:50 Chalan na hranie [i] 01:00 Najväčší dobyvateľ [i] 03:50 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 84 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VI. 2 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 35,36 [i] 10:20 DA VINCI [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 12 [i] 13:30 System Crash 4 [i] 14:35 DA VINCI [i] 16:00 Postřižiny [i] 18:00 Obete [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Miliónový chrobák [i] 22:45 Jaskyňa [i] 00:45 Steven Seagal: Muž zákona 13/13 [i] 01:10 Steven Seagal: Muž zákona 1-8/8 [i] 04:05 Navarro IV. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 16 [i] 07:55 Don Matteo V. 16 [i] 09:05 Policajti na baterky 1 [i] 10:45 Drzá Jordan V. 1 [i] 11:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 13:30 Posel ztracených duší V. 8 [i] 14:25 Posel ztracených duší V. 9 [i] 15:20 Jak prosté I. 3 [i] 16:15 Muži v černém 1 [i] 18:05 Profil zločinu III. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 9 [i] 21:55 Rudá vdova I. 7 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 23:45 Profil zločinu III. 6 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 02:30 CSI: New York VIII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 39 [i] 06:00 Jak se to dělá 44 [i] 06:25 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 06:50 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 09:05 Extrémní stroje 5 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:50 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 11:40 Pátrání po yettim: Tanec s yettim [i] 12:35 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 13:05 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 8 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 15:20 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 16:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 17:10 Nutné k přežití 9 [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Problémy [i] 19:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 8 [i] 20:00 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 21:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Hells Angels [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 00:00 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 00:55 Severní Amerika: Severní Amerika: 10 nejoblíbenějších míst [i] 01:50 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Hells Angels [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 04:45 Nutné k přežití: Namibie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Dopisy od Felixe [i] 07:00 Dopisy od Felixe [i] 07:15 Přátelé Zeleného údolí: Bílý jelen 9/12 [i] 07:45 Přátelé Zeleného údolí: Mlha 10/12 [i] 08:15 Sedmipírek [i] 09:20 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Zánět 34/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Brnění a rolničky [i] 14:15 Duhová kulička [i] 15:35 Příběhy slavných - Lubor Tokoš [i] 16:35 Jako zajíci [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Anděl s ďáblem v těle [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Komisař Moulin [i] 00:25 Všechnopárty [i] 01:10 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:20 Zkus mít vkus [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:05 Chalupa je hra [i] 03:30 Pod pokličkou [i] 03:55 Snář aneb Večer splněných přání [i] 04:50 Etiketa - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudové okamžiky [i] 05:15 Svět zvířat [i] 05:35 Valašská živá voda [i] 06:00 Putování za vínem: Rhôna [i] 06:25 Pod Velkou čínskou zdí 2/3 [i] 06:45 Padělky: časovaná bomba [i] 07:40 Československý filmový týdeník 1963 952/2379 [i] 07:55 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 33 [i] 08:15 Mýty a fakta historie: Tajemství obrazců Nazca [i] 09:10 Kolaborovali s nacisty 11/12 [i] 10:00 Největší tankové bitvy: Arracourt [i] 10:45 Monarchové stěhovaví! [i] 12:10 Zabijáci [i] 13:45 Film o filmu Dům [i] 14:05 Záhadná smrt korunního prince [i] 15:00 Následník trůnu [i] 15:30 Severní Vietnam je krutý aneb [i] 16:25 Království divočiny: Sršně žlutavé [i] 16:55 Návrat lososa [i] 17:40 Malý princ I: Gehomova planeta - 1.a 2. část 22,23/26 [i] 18:30 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III: Drama s Drakkenem 1/3 [i] 19:35 O chytré kmotře lišce 19:45 Delfín Filík [i] 20:00 Manželské etudy: Ivana a Vašek [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech: Ivana a Václav [i] 21:35 V pasti [i] 23:15 Válka rozumu a cti [i] 01:30 Proč chudoba? [i] 02:20 Povodně [i] 02:40 Osudové okamžiky [i] 02:55 Svět gotiky v životě a ve věčnosti [i] 03:50 Po stopách třetího odboje [i] 04:15 Postav vodě hráz [i] 04:45 Torontské snění [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 24 [i] 06:25 Čarodějka Tara 7 [i] 06:50 Virus Attack 21 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti 6 [i] 07:45 Hannah Montana III 9, 10 [i] 08:40 Helena: Rozvod [i] 09:15 Víkendové prázdniny: Na čáře [i] 09:50 Dva poldové [i] 12:00 Zničeno ve vteřině [i] 12:30 Moto GP - Velká cena České republiky [i] 13:55 Velká cena Belgie [i] 16:05 Maraton lásky [i] 17:50 Což takhle dát si špenát [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Minulost za milión 17 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Nevěrná [i] 00:20 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 01:55 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Keltská mytologie [i] 04:20 Andílci 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Ochránce IV: Vražda číslo 101 3 [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk 1/2 [i] 07:15 Mistr Manny II: Velká malba; Vykopávky 19 [i] 07:45 Největší bitvy II. světové války: Bitva o Norsko 15 [i] 08:15 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i] 09:25 Vraždy mezi muškáty II: Strom hanby 13 [i] 10:30 Au pair II aneb Pohádka pokračuje [i] 12:35 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Jak se staví sen [i] 14:30 Nora Roberts: V pravé poledne [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Strážci pokladu [i] 22:25 Království ohně [i] 00:35 Sběratelé kostí V: Chlapec s odpovědí [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Vraždy mezi muškáty II: Strom hanby 13 [i] 04:10 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 12/129 [i] 06:50 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 08:50 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 O.C. California III. 23-24/25 [i] 12:10 Bolesti slávnych II. 7-8/18 [i] 14:10 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 15:55 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 20:00 Ženích na úteku [i] 22:00 Skutočný príbeh: Z ulice na Harvard - Príbeh [i] 23:55 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 01:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 01:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 12/129 [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Manželská klec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Láska a jiné pohromy [i] 15:40 Krása na scéně [i] 17:40 Škola svádění [i] 19:30 V neděli večer [i] 21:25 Mezi nepřáteli [i] 23:20 Dlouhý víkend [i] 00:50 Machete [i] 02:35 Postradatelní [i] 04:10 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Snooker [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Snooker [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 07:30 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 09:30 Simone [i] 12:00 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 13:00 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 20:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 21:00 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 22:00 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 23:00 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 01:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 02:50 Vánoční zásilka [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Outback, Australie 2 [i] 06:00 Poslední divocí koně Evropy [i] 07:00 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 08:00 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Odolná mláďata 3 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Divoká zábava 4 [i] 11:55 Mistři písku 11 [i] 12:20 Mistři písku 12 [i] 12:50 Mistři Švindlu 85 [i] 13:25 Mistři Švindlu 86 [i] 14:00 Pohřebiště 4 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 2 [i] 15:55 Země pod vodou [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 15 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 16 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Brazilie, pralesy 3 [i] 18:50 Divoké zločiny 2 [i] 19:05 Utajený Šéf - USA 1 [i] 20:00 Válka v reklamě: Autograph Collection 8 [i] 21:00 Závislost [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Titanic 5 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 7 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 8 [i] 23:55 Pohřebiště 4 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva 2 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 5 [i] 02:45 Divoké zločiny 2 [i] 03:00 Pravdivé příběhy: Titanic 5 [i] 04:00 Země pod vodou [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 34 [i] 06:00 Kluci z kalendáře [i] 07:25 A také déšť [i] 09:10 Líbáš jako ďábel [i] 11:00 Děti moje