Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House III. 19/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:05 Scooby-Doo a 13 duchov 2-3/13 [i] 07:55 Alf IV. 4/24 [i] 08:25 Deň otvorených dverí 2013 [i] 08:30 Krok za krokom II. 17/24 [i] 09:00 Teleráno - Deň otvorených dverí 2013 [i] 10:00 Probudím se včera [i] 12:30 Deň otvorených dverí 2013 [i] 12:40 Ona je on! [i] 14:35 Frajeri na vlnách (HD) [i] 16:15 Svadba a iné pohromy [i] 18:15 Uragán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Lov na exmanželku (HD) [i] 23:00 Dcéra ako rukojemník [i] 01:00 Lov na exmanželku (HD) [i] 02:40 Smallville IX. [i] 04:00 Partička [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Svet v obrazoch [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Medzi pirátmi [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách: Stretnutie s medicimanom [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Strašidelný hrad [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včelí deň [i] 07:35 Traja medvedíci: Džony Stres 15 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Leto s Katkou: Nápoj lásky 4/7 [i] 09:00 SOS [i] 09:30 SOS [i] 09:55 Berlin, Berlin: Pokus na sebe 4 [i] 10:50 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 11:45 TOP STAR Extra: Miloš Kopecký [i] 12:45 Moje dcéry II. 2/6 [i] 14:25 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Päť malých prasiatok 3/4 [i] 16:05 Generál učiteľ [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bylinky [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vôňa bazy [i] 21:40 Nebo na dosah [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Dvere [i] 01:10 Nebo na dosah [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:05 Dvere [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:30 Divoká Čína: Šangri-la [i] 09:20 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 09:45 Cesta [i] 10:15 Dve myšky [i] 10:25 A teraz sa rozhodni: Hudba [i] 10:55 5 minút po dvanástej: BEZ NENÁVISTI NA INTERNETE [i] 11:55 Piloti [i] 12:25 Svetový pohár vo vodnom slalome [i] 14:10 Slováci vo svete: Poľsko [i] 14:35 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:45 Návraty k Bratislavským pondelkom: Don Carlos 2/2 [i] 16:55 Trezor: Prípad Június [i] 17:20 Smejeme sa storočiami: Škriepnici [i] 18:10 Na ceste: Na ceste po Pembe [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 11/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Pechota [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tibora Huszára [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Amadeus [i] 00:05 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:35 Československý filmový týždenník [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Takmer Ninja korytnačka [i] 07:50 My Little Pony [i] 08:15 Monsuno [i] 08:45 VyVolení - Dom snov: - PRVÝ KROK DO DOMU [i] 09:50 VyVolení - Dom snov - DEŇ PIATY [i] 11:00 Strážcovia pokladu [i] 13:20 Street Fighter [i] 15:30 Sexi pištoľníčky [i] 18:00 KRIMI PLUS 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - ROZHODNUTIE [i] 22:30 Taxi 4 [i] 00:40 Pohyblivý terč [i] 02:45 Strážca zákona [i] 04:45 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 83 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VI. 1/22 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 33,34 [i] 10:15 Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 12:20 M*A*S*H [i] 16:25 30 prípadov majora Zemana: Posolstvo z neznámej krajiny - 1971, Mimimkry – 1972 28,29 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Postřižiny [i] 22:35 Krutá voľba [i] 01:20 Klamári III. 13/13 [i] 02:05 Steven Seagal: Muž zákona 9,10,11,12 [i] 03:30 Únos nevinnej [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší I. 5 [i] 07:55 Posel ztracených duší I. 6 [i] 08:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 14 [i] 09:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 15 [i] 10:35 Tarzan: The Epic Adventures 14 [i] 11:30 Ztracený svět I. 16 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i] 15:00 Dr. House VIII. 2 [i] 15:50 King Arthur 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 20:05 Post Mortem II. 9 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 10 [i] 21:55 Muži v černém 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Jak se to dělá 43 [i] 06:25 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 09:05 Severní Amerika: Severní Amerika: 10 nejoblíbenějších míst [i] 09:55 Severní Amerika: Divokost v krvi [i] 10:50 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 11:40 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 12:35 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 14:25 Extrémní stroje 1 [i] 15:20 Mistři bouraček: Duch ve stroji [i] 16:15 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 18:05 Králové aut v poušti: Jezdit jako šampion [i] 19:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 7 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 22:00 Katastrofa výletní lodi: nové informace o Concordii [i] 23:00 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 00:00 Nejlepší policisté 6 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 02:50 Katastrofa výletní lodi: nové informace o Concordii [i] 03:45 Odvážlivci: Návrat lidského pavouka [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:55 Tajemství nových dinosaurů: Pták bouřlivák 15/15 [i] 07:20 Balada o bratrech Daltonových [i] 08:40 Až já budu královna [i] 09:25 Dlouhá míle 3/6 [i] 10:40 Dlouhá míle 4/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Černokněžník [i] 14:05 Tajemství Ocelového města [i] 15:30 Výdělečné ženy [i] 17:00 To jsem z toho jelen 1/2 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Všechnopárty [i] 20:50 Tak mi tedy řekněte [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Královna Alžběta [i] 23:55 Skleněný dům [i] 01:35 Bakaláři [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Království za koně [i] 03:35 Zkus mít vkus [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:45 Etiketa - [i] 04:55 Požehnaný prokletý básník Bohumil [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na slezské Loiře [i] 05:35 Výpravy [i] 06:00 Přežít! [i] 06:45 Letecké katastrofy IV: Vražedná námraza [i] 07:35 Úsměvy Jaroslava Vojty [i] 08:15 Náš venkov [i] 08:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:00 Muž mezi kosatkami [i] 09:55 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 10:45 Operace Navy SEALs 7/7 [i] 11:40 Přerušené jaro [i] 12:55 Éčka [i] 13:45 Architektura 9/45 [i] 14:10 Pod Velkou čínskou zdí 2/3 [i] 14:30 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest 7/7 [i] 15:25 Chorvatské národní parky: Mljet 7/8 [i] 15:45 Kamera na cestách: Severní [i] 16:35 Zázračná planeta: Země lidí: Řeky - krásné i kruté 7/8 [i] 17:30 Není houba jako houba - [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:40 O chytré kmotře lišce 19:45 Delfín Filík [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Tajemství obrazců Nazca [i] 20:50 Padělky: časovaná bomba [i] 21:50 Experti [i] 23:20 Amarcord [i] 01:20 Proč chudoba? [i] 02:10 Praha - neklidné srdce Evropy [i] 03:15 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 9/12 [i] 03:30 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 10/12 [i] 03:45 Sešli se... [i] 04:45 Setkání v Panském dvoře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Oggy a Škodíci [i] 05:55 Looney Tunes: Úžasná Show 25 [i] 06:20 Taz - mania III 34 [i] 06:45 Čarodějka Tara 6 [i] 07:10 Batman: Odvážný hrdina II 13 [i] 07:35 Návrat do budoucnosti 5 [i] 08:05 Tajemství kruhu 22 [i] 08:55 Pan Am 8 [i] 09:50 Dva nosáči tankují super [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:10 Alibi na vodě [i] 14:00 Burani ve městě [i] 15:40 Kung Fu Panda [i] 17:20 Jantarová komnata [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 G.I. Joe [i] 22:30 Terminátor 2 [i] 01:05 Drogy pod dohledem [i] 02:35 Novashopping 03:10 Áčko: Jsem milionář [i] 04:10 Andílci 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zpustlá planeta 2/2 [i] 07:40 Mistr Manny II: Bingo večer; Trable s varováním 18 [i] 08:10 Největší bitvy II. světové války: Barma: Zapomenutá fronta 14 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Dvojitý šok [i] 11:40 Rebelka [i] 13:55 Risknem to s Polly [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Stupeň 8: Armageddon 1/2 [i] 22:15 Stupeň 8: Armageddon 2/2 [i] 00:10 Jednotka příliš rychlého nasazení [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Ochránce IV: Souboj ochránců 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 11/129 [i] 06:55 Osud to chcel [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 O.C. California III. 21-22/25 [i] 12:20 Horiace pobrežie 4/4 [i] 14:35 D'Artagnanova dcéra 1-2/2 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 00:00 Osud to chcel [i] 01:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 02:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 11/129 [i] 03:25 Ružové okuliare [i] 04:05 Bzzz!!! [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Tvrdá hra [i] 16:05 Jeden a půl rytíře [i] 18:10 Poznáš muže svých snů [i] 19:55 FILM+ BONUS:Postradatelní 20:05 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 21:45 Postradatelní [i] 23:30 Machete [i] 01:15 Dokonalá rasa [i] 02:40 Obchodník se smrtí [i] 04:35 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Snooker [i] 18:45 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 10:00 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 11:00 Bratři a sestry 5: Faking It 3 [i] 12:00 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 13:00 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 15:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 17:00 Studna přání [i] 18:45 Simone [i] 21:00 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 23:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 01:00 Vánoční zásilka [i] 02:50 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 04:40 Agentura Jasno 3: Lassie Did a Bad Bad Thing 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 7 [i] 06:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 07:00 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 08:00 Uvnitř lidského těla: Stvoření 1 [i] 09:00 Planeta dinosaurů: Noví obři 1 [i] 10:00 Zvířecí rekordman 1 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Stavitelé a návrháři 2 [i] 11:55 Mistři písku 9 [i] 12:20 Mistři písku 10 [i] 12:50 Mistři Švindlu 83 [i] 13:25 Mistři Švindlu 84 [i] 14:00 Pohřebiště 3 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 1 [i] 15:55 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 13 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 14 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Outback, Australie 2 [i] 18:50 Divoké zločiny 1 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 9 [i] 20:00 Válka v reklamě: C. Wonder 7 [i] 21:00 Závislost [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Žralok 4 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 5 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 6 [i] 23:55 Pohřebiště 3 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva 1 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 4 [i] 02:45 Divoké zločiny 1 [i] 03:00 Pravdivé příběhy: Žralok 4 [i] 04:00 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Anonym [i] 08:10 Podmořský svět [i] 08:55 Válečný kůň [i] 11:20 Albert Nobbs [i] 13:15 Bolestná realita [i] 14:55 Hořící keř, část 2. [i] 16:15 Šest žen Henryho Lefaye [i] 17:50 Anonym [i] 20:00 A také déšť [i] 21:45 Nákaza [i] 23:30 Holky na tahu [i] 00:55 Krev na křídlech [i] 02:30 Vina [i] 04:00 S ledovým klidem [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Katie Morganová a její kvíz o sexu [i] 06:00 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 07:25 Viceprezident(ka) II. 8 [i]