TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Susedia [i] 10:10 Zámena manželiek [i] 11:15 Upírske denníky II. 17/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 17/23 [i] 14:05 Dr. House III. 19/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 To najlepšie zo Susedov [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 9/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Probudím se včera [i] 00:25 Myšlienky vraha VI. 5/24 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 17/23 [i] 02:35 Mentalista III. [i] 03:15 Partička [i] 03:45 To najlepšie zo Susedov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Sila lásky VI. 204 [i] 07:10 Sila lásky VI. 205 [i] 08:00 Tajomný ostrov 40/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 Nebíčko v papuľke: Žatva [i] 10:05 Profesionáli I: Hrdinovia 5/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 175 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 13:55 Sila lásky VI. 206 [i] 14:50 Sila lásky VI. 207 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Skúška povahy 16/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Miloš Kopecký [i] 21:55 Gallipoli [i] 23:40 Profesionáli I: Hrdinovia 5/13 [i] 00:35 Maigret: Maigret a štyri esá [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:25 Gallipoli [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:25 Rachotilkovia: Frndžalka [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Pastelkové more [i] 08:55 Medicína: Medicína - Chirurgia ruky a zápästia [i] 09:50 Zdravie v Európe: Zem bez detí? Hľadanie ďalšej generácie [i] 10:45 A teraz sa rozhodni: Táňa [i] 11:20 Triedny nepriateľ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Na ľudovú nôtu: Na poli, v lese [i] 13:15 Siesta: Senior klub [i] 13:40 Ranč [i] 14:15 Bakalárske návraty 1998: Odvážnemu šťastie praje [i] 14:50 Smiem prosiť...? [i] 15:30 Apropo TV [i] 16:00 Návraty k Bratislavským pondelkom: Don Carlos 1/2 [i] 17:15 Trezor: Kázne a skúšky Jonáša Záborského [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti: Strach [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:35 Dve myšky [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 10/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Divoká Čína: Šangri-la [i] 20:50 Família: Família - Patrím rovnako otcovi ako mame [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Prelet nad kukučím hniezdom [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Počasie [i] 23:40 Slovenský bigbít 6 [i] 00:20 Apropo TV [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Lezieš mi na nervy [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Zadlžení po uši [i] 10:40 Učiteľkin zločin [i] 12:45 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Som tvoj otrok [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - DEŇ PIATY [i] 21:30 Panelák: Preber sa! [i] 23:00 Živý terč [i] 01:10 Far Cry [i] 03:10 Živý terč [i] 04:45 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 82 [i] 05:55 Diagnóza: Vražda V. 25/25 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 79 [i] 07:20 Magnum II. 1/22 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 09:30 Futurama VI. 12,13 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 11 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:50 Vražedné čísla VI. 4 [i] 13:50 Akty X IV. 13 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 16:50 Panelák: Preber sa! [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 21 [i] 18:50 Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Vojak cti [i] 22:40 30 prípadov majora Zemana: Posolstvo z neznámej krajiny - 1971, Mimimkry – 1972 28,29 [i] 01:55 Navarro IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 09:00 Dr. House VII. 15 [i] 09:55 Boj o čas IV. 3 [i] 10:50 JAG IV. 8 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 12:45 Dr. House VII. 15 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 14:35 CSI: New York VIII. 7 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 16:25 JAG IV. 9 [i] 17:20 Boj o čas IV. 4 [i] 18:15 Dr. House VII. 16 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 21:00 King Arthur 1 [i] 23:30 Společná terapie I. 7 [i] 00:25 Dr. House VIII. 14 [i] 01:20 Post Mortem II. 9 [i] 02:15 Drzá Jordan V. 1 [i] 03:00 Společná terapie I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Jak se to dělá 42 [i] 06:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 09:30 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 09:55 Nutné k přežití 9 [i] 10:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 14:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 15:20 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 16:15 Králové aukcí 14 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 18:05 Nutné k přežití 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 19:30 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 22:00 Severní Amerika: Severní Amerika: 10 nejoblíbenějších míst [i] 23:00 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 00:00 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 02:50 Severní Amerika: Severní Amerika: 10 nejoblíbenějších míst [i] 03:50 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 04:45 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: II 12/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:40 Eddy a medvěd: Mraky 24/26 [i] 08:45 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:10 Přátelé Zeleného údolí: Nábojnice 7/12 [i] 09:35 Přátelé Zeleného údolí: Plameny 8/12 [i] 10:05 Život je kabaret [i] 11:00 Život na zámku: Nástup 33/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Banánové rybičky [i] 12:55 Horákovi [i] 13:50 Hercule Poirot [i] 14:40 Šance [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Přívěsy [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Vitorazsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Chalupáři: Náhradník 9/11 [i] 20:55 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Podezřelá smrt 68/92 [i] 23:55 Hříšní lidé Města pražského [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:05 První pomoc [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Felix Holzmann [i] 03:20 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Mistr kolář [i] 05:30 Výpravy [i] 05:55 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Architektura 8/45 [i] 09:15 Samuraj [i] 10:15 Počesku [i] 10:25 Vichry války 9/11 [i] 11:45 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 12:40 Pokusy v ovzduší [i] 13:30 České stopy v rostlinné říši [i] 13:50 České himálajské dobrodružství: K 2, Broad Peak 6/7 [i] 14:50 Království divočiny: Království sépií [i] 15:20 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 16:15 Everwood II: Příběh bez konce 17/22 [i] 17:00 Haló, haló! 79,80/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Rakousko [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Lú je kápo 20/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Mraky 24/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Řeky - krásné i kruté 7/8 [i] 20:55 Život se sopkami 7/7 [i] 21:45 Velikáni filmu: Bob Fosse: All That Jazz [i] 23:45 ČT Live - Pavel Vrba [i] 00:35 Pološero s hvězdičkou - Umění za hranicí [i] 01:05 Haló, haló! 79,80/85 [i] 02:05 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 2/2 [i] 03:00 Proč chudoba? [i] 03:55 Postřehy odjinud [i] 04:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Australská setkání [i] 04:55 Svět zvířat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Cirkus na kolečkách 43 [i] 10:00 V kůži třicítky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI 5 [i] 13:25 Redakce III: Svatba 13 [i] 14:40 Beze stopy III 14 [i] 15:30 Dr. House IV 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Dvě tváře 20 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Já chci domů 44 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Rozvod [i] 20:55 Výměna manželek [i] 22:15 Bestiář [i] 00:35 Žralok útočí 2 [i] 02:10 Novashopping 02:50 Třetí hlídka IV 16 [i] 04:00 Andílci 22 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Mezi bratry 3 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Nejlepší výlet je bez rodičů 22 [i] 07:40 M*A*S*H 252 [i] 08:10 M*A*S*H 253 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 1/2 [i] 10:05 Moje svatba [i] 12:05 Policie Hamburk VII: Lži a tajemství 4 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger II: Legenda o běžícím medvědu 11 [i] 14:10 Siska V: Zoufalství 11 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Zlatý náramek [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Z pekla [i] 01:45 Ďáblovo dítě [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slzy Bosporu 21/102 [i] 06:10 Rebeli II. 121-122/225 [i] 07:45 Túžba tela 8/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 59 [i] 11:10 Sila 11 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 178 [i] 13:00 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 22/102 [i] 15:05 Čaro lásky 33/90 [i] 16:00 Teresa 102-103/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 2/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 15/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 12 [i] 22:25 D'Artagnanova dcéra 1-2/2 [i] 01:40 Vrahovo dedičstvo [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:20 SEDEM s r.o. [i] 04:50 Tisíc a jedna noc 178 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Loď lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Manželská klec [i] 13:45 Nezvratný důkaz [i] 15:35 Království surikat: příběh začíná [i] 17:00 Muž proti muži [i] 18:55 Loupež za bílého dne [i] 20:40 Obchodník se smrtí [i] 22:40 Dokonalá rasa [i] 00:10 Penny se bojí [i] 01:45 Létající drak [i] 03:25 Dokažte mi vinu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Červený tým, Modrý tým 14 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Zavolej mámu 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Earth, Wind and... Wait for It 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 21:20 Simone [i] 23:40 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 00:40 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 01:40 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 02:40 Dobrá manželka 4: Zlatý Gold 15 [i] 03:40 Milionový lékař 2: Lež je jiná forma fantazie 7 [i] 04:40 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 6 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 9 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 10 [i] 07:00 Podzemí měst: Řím I. 7 [i] 07:55 Jídlo je detektivka 5 [i] 08:25 Jídlo je detektivka 6 [i] 08:55 Zvláštní jedlíci 9 [i] 10:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 11:00 Sám v divočině 5 [i] 12:00 Zvířecí rekordmani: Mistři převleků 9 [i] 13:00 Deratizátor 3 [i] 13:30 Deratizátor 4 [i] 14:05 Vesmír 8 [i] 15:00 Mistři písku 5 [i]