TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VIII.: Na večné časy [i] 11:15 Upírske denníky II. 16/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 16/23 [i] 14:00 Dr. House III. 18/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 7/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Kráska z Manhattanu [i] 00:00 Nočné Televízne noviny [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 01:10 Dr. House III. 18/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 16/23 [i] 02:40 Kobra 11 VIII.: Na večné časy [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Sila lásky VI. 202 [i] 07:10 Sila lásky VI. 203 [i] 08:00 Tajomný ostrov 39/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 Nebíčko v papuľke [i] 10:05 Profesionáli I: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 174 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a minister [i] 14:00 Sila lásky VI. 204 [i] 14:50 Sila lásky VI. 205 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Biť na poplach 15/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 13/14 [i] 21:15 Zlomok sekundy 14/14 [i] 22:25 Otázka rešpektu II. 6/6 [i] 00:10 Profesionáli I: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 01:00 Maigret: Maigret a minister [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:50 Otázka rešpektu II. 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Obeť a obeta [i] 05:45 Démon súhlasu podľa Tatarku [i] 06:50 Le Monde [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Pltník Paľko a vodník Venček [i] 08:30 Rachotilkovia: Sugescia robí divy [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Metlohra [i] 09:00 Medicína: Medicína - Vredy predkolenia (bércové vredy) [i] 10:00 A teraz sa rozhodni: Ping pong [i] 10:35 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak [i] 11:30 Chvíľa pre pesničku [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Siesta: Senior klub - magazín [i] 12:40 Country pod hviezdami;Plážová párty [i] 13:45 Bakalárske návraty 1998: Vynálezy môj koníček [i] 14:30 Diskotéka pre starších [i] 15:05 Apropo TV [i] 15:30 Návraty k Bratislavským pondelkom: Ťapákovci [i] 16:55 Atletický most - Dubnica [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zdravie v Európe: Zem bez detí? Hľadanie ďalšej generácie [i] 20:50 Família: Família - V kruhu desiatich [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Modré z neba [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Apropo TV [i] 23:40 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly II. [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Deti potrebujú Boha [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Všetci sú proti matke [i] 10:40 Super Tanker [i] 12:45 Profesionáli 2012: Preteky chrtov. Áno, šéfka! [i] 14:30 VyVolení - Dom snov: - DEŇ TRETÍ [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Kosačka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov: - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 21:30 Panelák: Polepetko [i] 23:00 Takmer dokonalý zločin [i] 01:30 Obete [i] 03:00 KRIMI 03:30 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Diagnóza: Vražda V. 24 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 78 [i] 07:20 Magnum 16/16 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 09:30 Futurama VI. 10,11 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 10 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:20 M*A*S*H [i] 12:50 Vražedné čísla VI. 3 [i] 13:50 Akty X IV. 12 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 16:50 Panelák: Polepetko [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 20 [i] 18:50 Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 22:30 Hawaii 5.0 23 [i] 23:30 Bad Boys 8 [i] 00:15 Policajt z L.A. 44/44 [i] 01:10 Klamári III. 5 [i] 01:50 Navarro IV. 5,6 [i] 04:40 Futurama VI. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 08:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 09:05 Dr. House VII. 14 [i] 10:00 Boj o čas IV. 2 [i] 10:55 JAG IV. 7 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 12:45 Dr. House VII. 14 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 14:35 CSI: New York VIII. 6 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 16:20 JAG IV. 8 [i] 17:20 Boj o čas IV. 3 [i] 18:15 Dr. House VII. 15 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Jak se to dělá 41 [i] 06:25 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 09:30 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 09:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 12:35 Jízda: Západní čtvrt [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Staří rivalové [i] 14:25 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 16:15 Králové aukcí 13 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 18:05 Nutné k přežití 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 19:30 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 21:00 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 21:30 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 23:00 Pekelní jezdci 1 [i] 00:00 Doznání mafiánů: Big Ron Previte [i] 00:30 Přestavba Japonska: Zpracovatelé mořských řas [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 02:20 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 03:50 Pekelní jezdci 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: II 11/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:40 Eddy a medvěd: Prázdniny 23/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:05 Dopisy od Felixe [i] 09:30 Příběhy slavných - Felix Holzmann [i] 10:20 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka 9/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Banánové rybičky [i] 12:55 Horákovi [i] 13:50 Hercule Poirot [i] 14:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 14:55 Šance [i] 15:55 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Beskydech [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Duhová panna [i] 21:15 Nadměrné maličkosti [i] 21:50 Nadměrné maličkosti [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 22:55 Útes [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:25 Komediograf [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Výpravy [i] 05:20 Vynálezy, které /ne/změnily svět [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Éčka [i] 09:35 Postřehy odjinud [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 10:35 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 11:30 Operace Navy SEALs 6/7 [i] 12:20 Povodně [i] 12:40 Putování za vínem: Rhôna [i] 13:10 Zázračná planeta: Země lidí: Pastviny - kořeny moci 6/8 [i] 14:00 Mužská srdce [i] 15:45 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 9/12 [i] 16:00 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 10/12 [i] 16:15 Everwood II: Nevyslovené pravdy 16/22 [i] 17:00 Haló, haló! 77,78/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Libanon [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Ztracené vejce 19/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Prázdniny 23/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Muž mezi kosatkami [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Vichry války 9/11 [i] 23:05 Pološero s hvězdičkou - Umění za hranicí [i] 23:35 Zadaní Žádaní Zklamaní 5,6/6 [i] 01:05 Haló, haló! 77,78/85 [i] 02:05 Přerušené jaro [i] 03:20 Chorvatské národní parky: Kornati 6/8 [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Australská setkání [i] 04:25 Svět zvířat [i] 04:45 Jura z Valach [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Holčičí tajemství 42 [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 4 [i] 13:35 Redakce III: Pytel plný peněz 12 [i] 14:40 Beze stopy III 13 [i] 15:30 Dr. House IV 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Řekni vše 19 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Cirkus na kolečkách 43 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktor od jezera hrochů [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Štvanec [i] 00:55 "V" 1 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka IV 15 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk VII: Vysoké podpatky 2 [i] 07:25 Kutil Tim VI: Horší už to být nemůže 21 [i] 07:55 M*A*S*H 252 [i] 08:40 To je vražda, napsala II: Spadla klec 22 [i] 09:45 Proč kočka není pes? [i] 12:05 Policie Hamburk VII: Mezi bratry 3 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger II: Noc gladiátora 10 [i] 14:10 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Otec má strach o své děti s nadváhou [i] 21:30 Zločiny nad Seinou: Katakomby 8 [i] 22:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Mé vnitřní zvíře 9 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Silver Lake 15 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 18 [i] 01:25 Kriminálka Kolín V: Milostné příběhy 11 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Kriminálka Kolín V: Milostné příběhy 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slzy Bosporu 20/102 [i] 06:15 Rebeli II. 119-120/225 [i] 07:50 Túžba tela 7/143 [i] 09:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Dr. Oz II. [i] 11:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 177 [i] 13:10 Bez stopy III. 23/23 [i] 14:10 Slzy Bosporu 21/102 [i] 15:05 Čaro lásky 32/90 [i] 16:00 Teresa 100-101/152 [i] 17:50 Bez stopy IV. 1/24 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 14/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 11 [i] 22:30 Perla Orientu 59 [i] 23:25 Ally McBealová V. 11/22 [i] 00:15 Dharma a Greg V. 15-16/24 [i] 01:05 Ally McBealová V. 11/22 [i] 01:45 Dharma a Greg V. 15-16/24 [i] 02:30 Adela show [i] 03:00 Na streche [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 177 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Zachraňte Emily [i] 15:50 Manželská klec [i] 17:30 Nezvratný důkaz [i] 19:15 Závěť [i] 21:25 Létající drak [i] 23:10 Penny se bojí [i] 00:45 Přímý kontakt [i] 02:15 I Love You Phillip Morris [i] 03:50 Moje matka je na holky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Jezdectví [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Pozemní hokej [i] 19:30 Jezdectví [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: A Righteous Kiss 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7