TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 15/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 15/23 [i] 14:00 Dr. House III. 17/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 7/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ona je on! [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Zbavte sa dlhov! [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 01:50 Dr. House III. 17/24 [i] 02:30 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 03:15 Krok za krokom II. 15/24 [i] 03:35 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Sila lásky VI. 200 [i] 07:05 Sila lásky VI. 201 [i] 07:55 Tajomný ostrov 38/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Finále [i] 10:05 Profesionáli I: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 173 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a obchodník s vínom [i] 14:00 Sila lásky VI. 202 [i] 14:50 Sila lásky VI. 203 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Láska je slepá 14/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Eštebák [i] 21:55 Alexander Dubček [i] 22:50 Obvinení II.: Príbeh Stephena [i] 23:50 Profesionáli I: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 00:40 Obvinení II.: Príbeh Stephena [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:20 Drišľakoviny [i] 04:25 Sila lásky V. 173 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy - Hírek [i] 06:10 Prečo chudoba?: Park Avenue - peniaze, moc a americký sen [i] 07:05 Záchranári - pomoc v núdzi 11/12 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Rachotilkovia: Iluzionistka [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Ako sivá myška [i] 09:00 A teraz sa rozhodni: Zahrmenie [i] 09:25 Takí sme boli: Jar 1968 [i] 09:45 Príbehy z augusta [i] 10:15 Návraty 1968 [i] 11:00 Československý filmový týždenník [i] 11:10 Vtedy v auguste [i] 11:40 Zrkadlenie v čase: Čas nádejí [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Staré oravské nôty [i] 13:15 Zrkadlenie v čase: Sloboda médií [i] 13:45 Slnečné dni ako zlý sen [i] 14:20 411 dní v raji [i] 14:55 To boli časy: Legenda o Divadle na Korze - Deň zlý 3/3 [i] 15:30 Stratená generácia?: Ako prichádzajú 3/3 [i] 16:00 Labyrint moci [i] 16:40 Korene budúcnosti [i] 18:05 Československý filmový týždenník [i] 18:20 Svedectvo obrazovky [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 9/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak [i] 20:40 Liga majstrov - 1.zápas baráže [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Zostrihy LM [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Zrkadlenie v čase: Nedôvera spojencov [i] 01:00 Zrkadlenie v čase: Program pre všetkých [i] 01:30 Zrkadlenie v čase: Túžby Slovákov [i] 01:55 Zrkadlenie v čase: Medzinárodný zločin [i] 02:20 Zrkadlenie v čase: Odpor priamo v krvi [i] 02:50 Takí sme boli: Horúce leto 1968 [i] 03:05 Takí sme boli: Moc bez pravdy, pravda bez moci ... [i] 03:25 Dejiny bezcharakternosti [i] 04:05 Rok našej nádeje [i] 04:15 Rok našej nádeje [i] 04:30 Rok našej nádeje [i] 04:40 Rok našej nádeje [i] 04:50 Celuloid country: Celuloid country 1969 - 1989. Normalizácia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Pomôž si sama [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Z kola von [i] 10:40 Mrazivý moment [i] 12:45 Profesionáli 2012: Voľby, Štrajk policajtov [i] 14:30 VyVolení - Dom snov: - DEŇ DRUHÝ [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Boj o syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov: - DEŇ TRETÍ [i] 21:30 Panelák: Láska a nenávisť [i] 23:00 Vtierka Castle IV. 23/23 [i] 00:00 Vtierka Castle III. 8 [i] 01:00 Hawaii 5.0 23 [i] 01:50 Zločinné úmysly II. [i] 03:20 KRIMI 03:50 Telo ako dôkaz 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 80 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 23 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 77 [i] 07:20 Magnum 15 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 09:30 Futurama VI. 8,9 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 9 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:50 Vražedné čísla VI. 2 [i] 13:50 Akty X IV. 11 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 16:50 Panelák: Láska a nenávisť [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 19 [i] 18:50 Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Kosti VI. 17,18 [i] 22:30 Mafstory: Márgit sama doma 39 [i] 23:30 Mafstory: Lykožrút 1/40 [i] 00:30 Policajt z L.A. 42,43 [i] 02:00 Navarro IV. 3,4 [i] 04:50 Starý 81 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 08:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 09:00 Dr. House VII. 13 [i] 09:55 Boj o čas IV. 1 [i] 10:50 JAG IV. 6 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 12:45 Dr. House VII. 13 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 14:35 CSI: New York VIII. 5 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 16:25 JAG IV. 7 [i] 17:20 Boj o čas IV. 2 [i] 18:15 Dr. House VII. 14 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 21:55 CSI: New York IX. 5 [i] 22:50 CSI: New York IX. 6 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 00:35 CSI: New York IX. 5 [i] 01:30 CSI: New York IX. 6 [i] 02:20 JAG IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Jak se to dělá 40 [i] 06:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 07:15 Americký chopper: Konec [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 09:30 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 09:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 10:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 14:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 16:15 Králové aukcí 12 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 18:05 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 19:30 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Je možné cestovat v čase? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 3 [i] 22:00 Setkání s mimozemšťany: Přílet [i] 23:00 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 00:00 Strašení: Nutkání [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Je možné cestovat v čase? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 3 [i] 02:50 Setkání s mimozemšťany: Přílet [i] 03:50 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 08:40 Eddy a medvěd: Hračky 22/26 [i] 08:45 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:05 Dopisy od Felixe [i] 09:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Mnohotvárná Troja [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:20 13. komnata Marty Kubišové [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Sanitka 9/11 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 To byla svatba, strýčku [i] 22:50 Komisař De Luca [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:40 První pomoc [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Na cestě po Ománu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Soláň [i] 05:30 Výpravy [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Království divočiny: Království sépií [i] 09:15 Kolaborovali s nacisty 11/12 [i] 10:05 Přežít! [i] 10:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:20 Úsměvy Františka Smolíka [i] 12:00 Dotek modrého krokodýla [i] 13:35 Chorvatské národní parky: Kornati 6/8 [i] 13:55 Praha - neklidné srdce Evropy [i] 14:55 Gustloff - skutečný příběh [i] 15:45 Moje rodina VIII: Satisfakce v nedohlednu 8/9 [i] 16:15 Everwood II: Chůze po provaze 15/22 [i] 17:00 Haló, haló! 75,76/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Švýcarsko [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Večírek 18/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Hračky 22/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Severní [i] 20:55 Severní Vietnam je krutý aneb [i] 21:50 Chodníky slávy Ples upírů [i] 23:30 Bratři a sestry IV: Zachraňte Luca 17/24 [i] 00:10 Miro Žbirka Happy Birthday [i] 01:00 Haló, haló! 75,76/85 [i] 02:00 Laurel a Hardy [i] 02:20 Setkání v Panském dvoře [i] 02:35 Za svědky minulosti [i] 02:50 Stíny strážních věží [i] 03:20 Zatopené osudy [i] 03:35 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 04:35 Těšínská jablíčka Renaty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Jiná dimenze 41 [i] 10:10 Vesničko má středisková [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 3 [i] 13:35 Redakce III: Soutěž krásy 11 [i] 14:40 Beze stopy III 12 [i] 15:30 Dr. House IV 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Z bláta do louže 18 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Holčičí tajemství 42 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec [i] 21:20 Comeback: Taneční [i] 22:00 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Ctihodný občan [i] 01:20 Smallville X 22 [i] 02:00 Novashopping 02:40 Třetí hlídka IV 14 [i] 03:20 Áčko: Budějovice - letecké neštěstí [i] 04:20 Andílci 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VII: Pod hladinou 1 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Můj syn, řidič taxíku 20 [i] 07:35 M*A*S*H 251 [i] 08:20 To je vražda, napsala II: Dokonalý zásah 21 [i] 09:25 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 11:45 Policie Hamburk VII: Vysoké podpatky 2 [i] 12:50 Walker, Texas Ranger II: Nevinný člověk 9 [i] 13:55 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Pověste ho vejš 199 [i] 21:45 QI - na vše máme odpověď [i] 22:20 Hawaii 5-0 II: Past 10 [i] 23:20 Právo a pořádek XX: Mladík v ohni 14 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V: Umění pochází od slova umět 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Kriminálka Kolín V: Umění pochází od slova umět 10 [i] 03:55 Jak se staví sen [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slzy Bosporu 19/102 [i] 06:00 Rebeli II. 117-118/225 [i] 07:35 Túžba tela 6/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 58 [i] 11:05 Sila 10 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 176 [i] 13:00 Sultán [i] 14:10 Slzy Bosporu 20/102 [i] 15:05 Čaro lásky 31/90 [i] 16:00 Teresa 98-99/152 [i] 17:50 Bez stopy III. 23/23 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 13/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 24 hodín strachu [i] 22:35 Vrahovo dedičstvo [i] 00:25 Dharma a Greg V. 13-14/24 [i] 01:15 24 hodín strachu [i] 02:55 Adela show [i] 03:30 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 176 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Kouzelníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Kamioňák [i] 15:40 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:35 Zachraňte Emily [i] 19:20 Moje matka je na holky [i] 21:05 I Love You Phillip Morris [i] 22:50 Přímý kontakt [i] 00:25 Drsný časy [i] 02:15 Létající dýky [i] 03:45 Romulus, můj otec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Atletika [i] 15:30 Pozemní hokej [i] 16:00 Pozemní hokej [i] 17:30 Olympiáda [i] 18:00 Wednesday Selection 18:05 Jezdectví [i] 18:10 Golf [i] 19:10 Golf [i] <