TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:20 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 14/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 14/23 [i] 14:00 Dr. House III. 16/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 5/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zámena manželiek - PREMIÉRA [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 00:20 Dr. House III. 16/24 [i] 01:10 Odložený prípad III. 14/23 [i] 01:55 Mentalista III. [i] 02:35 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 03:20 Krok za krokom II. 14/24 [i] 03:40 Partička [i] 04:15 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 198 [i] 07:05 Sila lásky VI. 199 [i] 07:55 Tajomný ostrov 37/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Grilovačka [i] 10:05 Profesionáli I: Šialenec 2/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 172 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 14:00 Sila lásky VI. 200 [i] 14:50 Sila lásky VI. 201 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Pán domu 13/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Finále [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:15 Sanitka 10/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Eso 19/24 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Hovädzie 20/24 [i] 23:40 Profesionáli I: Šialenec 2/13 [i] 00:30 Maigret: Maigret a otvorené okno [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:25 Drišľakoviny [i] 04:30 Sila lásky V. 172 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Rachotilkovia: Stávka [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Krokodíl, ten sa má [i] 08:50 Medicína: Medicína - Komplexná terapia detí po DMO [i] 09:50 Od prisťahovalca po milionára: Henry John Heinz - Kráľ kečupu [i] 10:40 A teraz sa rozhodni: Deviata B [i] 11:20 60 zabijakov divočiny 25/26 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 Rozmarín zelený-trdelník pečený [i] 12:40 Siesta: Senior klub [i] 13:10 Country pod hviezdami [i] 14:05 To boli časy: Legenda o Divadle na Korze 2/3 [i] 14:45 Stratená generácia?: Ako žili 2/3 [i] 15:05 Aranžmán a improvizácia [i] 15:45 Apropo TV [i] 16:10 Návraty k Bratislavským pondelkom: Hĺbkový rekord [i] 17:25 Trezor: Za národ a lásku [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Cesty Edwarda Browna [i] 18:20 Záchranári - pomoc v núdzi 11/12 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 8/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Park Avenue - peniaze, moc a americký sen [i] 20:50 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Pád [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Počasie [i] 23:25 Nebeské geto [i] 00:20 Apropo TV [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly II. [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Mamička [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Malý hokejista [i] 10:40 Chlapec v pruhovanom pyžame [i] 12:45 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň, Dôkaz [i] 14:30 VyVolení - Dom snov - PRVÝ KROK DO DOMU [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Podviedla a okradla ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov: - DEŇ DRUHÝ [i] 21:30 Panelák: Nehoda [i] 23:00 Akty X: Chcem uveriť [i] 01:25 Prci na strednej [i] 03:05 Mačky aristokratky [i] 04:25 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Diagnóza: Vražda V. 22 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 76 [i] 07:20 Magnum 14 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 09:30 Futurama VI. 6,7 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 8 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 12:50 Vražedné čísla VI. 1/16 [i] 13:50 Akty X IV. 10 [i] 14:50 DA VINCI [i] 15:50 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 16:50 Panelák: Nehoda [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 18 [i] 18:50 Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 13 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 10 [i] 22:30 Letecké katastrofy II. 5 [i] 23:35 Originály na cestách II. 5 [i] 00:35 Policajt z L.A. 40,41 [i] 02:05 Navarro IV. 2 [i] 03:25 Kojak V. 24,25/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 08:50 Dr. House VII. 12 [i] 09:45 Boj o čas III. 22 [i] 10:45 JAG IV. 5 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 12:40 Dr. House VII. 12 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 4 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 16:20 JAG IV. 6 [i] 17:20 Boj o čas IV. 1 [i] 18:15 Dr. House VII. 13 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 21:00 Policajti na baterky 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince VII. 21 [i] 23:35 Firma I. 20 [i] 00:30 Policajti na baterky 1 [i] 02:05 Myšlenky zločince VII. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Jak se to dělá 39 [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 07:15 Americký chopper: Poslední motorka [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 09:30 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 09:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá 4 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 12:35 Opravna vraků 8 [i] 13:30 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 16:15 Králové aukcí 11 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 18:05 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 19:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 19:30 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 20:00 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 21:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 22:00 Nejlepší rybář 3 [i] 23:00 Nejnebezpečnější úlovek 2 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 00:55 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 01:50 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 02:50 Nejlepší rybář 3 [i] 03:50 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 04:45 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Prasátko Peppa II [i] 08:40 Eddy a medvěd: Novoroční medvěd 21/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Dopisy od Felixe [i] 09:10 Dopisy od Felixe [i] 09:25 Hříšní lidé Města pražského [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka 8/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:30 13. komnata Josefa Fouska [i] 15:55 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Znojemsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Život je kabaret [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nicolas Le Floch: Případ z ulice Svobodných měšťanů 8/10 [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Strážný Anděl 31/31 [i] 00:30 MI5 IX 6/8 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:30 Etiketa - [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Australská setkání [i] 05:35 Svět zvířat [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Sváteční slovo psycholožky Bohumily Baštecké [i] 08:50 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 09:45 České himálajské dobrodružství: K 2, Broad Peak 6/7 [i] 10:45 Letecké katastrofy IV: Srážka na dráze [i] 11:35 Pokusy v ovzduší [i] 12:30 Pod Velkou čínskou zdí 1/3 [i] 12:45 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 13:40 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 14:35 Největší tankové bitvy: Normandie [i] 15:25 Charisma v politice - řeč těla [i] 16:15 Everwood II: Nejistá záležitost 14/22 [i] 17:00 Haló, haló! 73,74/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Indie [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Zimní spánek 17/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Novoroční medvěd 21/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible III [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Arracourt [i] 20:50 Letecké katastrofy IV: Vražedná námraza [i] 21:40 Pouta [i] 00:05 Operace Navy SEALs 6/7 [i] 00:50 ČT Live - Laura a její tygři [i] 01:50 Haló, haló! 73,74/85 [i] 02:50 Architektura 8/45 [i] 03:15 Úsměvy Františka Smolíka [i] 03:55 Putování za vínem: Beaujolais [i] 04:25 Australská setkání [i] 04:55 Svět zvířat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Nechceš mi něco říct? 40 [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Messenger [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 2 [i] 13:35 Redakce III: Kaskadér 10 [i] 14:40 Beze stopy III 11 [i] 15:30 Dr. House IV 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Poslední akce 17 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Jiná dimenze 41 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 22:10 Víkendové prázdniny: Na čáře [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Vzpomínky 12 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Nevyrovnaný 1 [i] 01:00 Smallville X 21 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka IV 13 [i] 03:00 P. F. [i] 04:15 Andílci 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Černá smrt 30 [i] 07:10 Kutil Tim VI: Problémy v komunikaci 19 [i] 07:40 M*A*S*H 250 [i] 08:30 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? 20 [i] 09:35 Muzikál ze střední II [i] 12:00 Policie Hamburk VII: Pod hladinou 1 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger II: Nevyrovnané účty 8 [i] 14:05 Siska V: Zhroucení 8 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Křižovatky života: Matka bezdomovkyně terorizuje svoji dceru [i] 21:30 Zločiny nad Seinou: Opera 7 [i] 22:30 Sběratelé kostí VII: Vězeň v potrubí 7 [i] 23:30 Spravedlnost v krvi: Samaritán 2 [i] 00:30 Kriminálka Kolín V: Mlčení mužů 9 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Kriminálka Kolín V: Mlčení mužů 9 [i] 04:00 Ochránce IV 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slzy Bosporu 18/102 [i] 06:10 Rebeli II. 115-116/225 [i] 07:45 Túžba tela 5/143 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Perla Orientu 57 [i] 11:10 Sila 9 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 175 [i] 13:10 Sultán [i] 14:20 Slzy Bosporu 19/102 [i] 15:05 Čaro lásky 30/90 [i] 16:00 Teresa 96-97/152 [i] 17:50 Bez stopy III. 22/23 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 12/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 10 [i] 22:30 Perla Orientu 58 [i] 23:25 Ally McBealová V. 10/22 [i] 00:20 Dharma a Greg V. 11-12/24 [i] 01:05 Ally McBealová V. 10/22 [i] 01:45 Dharma a Greg V. 11-12/24 [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Na streche [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 175 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Iluzionista [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sexy 40 [i] 13:50 Cizinec u dveří [i] 15:40 Pan Dokonalý [i] 17:20 Kamioňák [i] 19:10 Romulus, můj otec [i] 21:00 Létající dýky [i] 22:35 Drsný časy [i] 00:30 Nenávist [i] 02:00 Lékařská akademie [i] 03:35 Nevyřízené účty [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Pozemní hokej [i] 15:30 Pozemní hokej [i] 16:00 Pozemní hokej [i] 17:30 Pozemní hokej [i] 18:00 Pozemní hokej [i] 19:30 Pozemní hokej [i] 20:00 Pozemní hokej [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Klid po bouři 5 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2